Многие не получили транш был 27 го выплата пн., Вт. И все на этом гроши закончились?? На 1545 даже не знали что 27 поступили деньги хе ня какая то.. многие и за апрель не получили
Наталья Нико• 01 июня 2023
Я з дитиною не отримую кошти впо ще з листопада. Два рази зверталася і на гарячу лінію і в УСЗН, два рази подавала заявки і два рази отримувала листи від УСЗН чекайте, технічний збій в програмі, ми про вас не забули, як тільки налогодять, то отримаєте. Останній лист був в квітні. Але ж з листопада чекаєм. Хоча, якщо чесно, то не чекаєм вже:(