Бритоножка• сегодня в 09:42

Україномовний контент хоч комусь потрібен?

Ось по темі, де автор веде канал на українській мові, а їй написали що якщо б була на російській, то було б більше переглядів, а на українській ніхто нічого дивитись не хоче. Мають рацію, бо українською справді дуже мало каналів і ще менше переглядів. Чому так? До україномовних авторів ігнор якийсь, та скрита зневага навіть
автор Бритоножка • сегодня в 09:43

Тишком_нишком• сегодня в 09:46
дивлячись що
Безсовісна кума• сегодня в 09:43
Опять вы? Да сколько можно. Це ж вже було. Смотрят люди укр контент, если он качественный
Вишня на торті• сегодня в 09:44
ну в целом потому, что население уменьшилось сильно. думаете выехавшие его будут смотреть, или те, кто на фронте?
автор Бритоножка • сегодня в 09:44
Ответ дляВишня на торті
Російською дивляться аж бігом, навіть підлітки. Власний досвід
осень харашо• сегодня в 09:44
какой именно контент, о чем?
Играю_на_кларнете• сегодня в 09:45
Ответ дляБритоножка
Я принципиально не смотрю мовнюков перешедших на укр и вам не советую
60 метрів сметани• сегодня в 09:45
Яка хитра спроба розвести мовний срач. Авторе, якщо вам так болить, то давайте, прикладайте зусилля для поширення українського контенту, підняття рейтингу україномовних блогерів
П. С. В мене немає підписок на кацапськомовних блогерів
Тишком_нишком• сегодня в 09:45
Ответ дляИграю_на_кларнете
теж бісять ці прастітутки

60 метрів сметани• сегодня в 09:46
Ответ дляБритоножка
Ну так виховуйте правильно своїх підлітків і їм буде огидно дивитись кацапів
Вишня на торті• сегодня в 09:46
Ответ дляБритоножка
смею заметить, что у русскоязычного контента и аудитория шире, т.к. его могут смотреть из россии, Беларуси, стран Балтии, Казахстана, Грузии и других стран, где есть русский язык
Самохвалова• сегодня в 09:46
Ответ дляТишком_нишком
дивлячись що
Граматика, наприклад
автор Бритоножка • сегодня в 09:46
Ответ дляВишня на торті
Мова про українців. Дивляться переважно російською
УжеВотДа• сегодня в 09:46
Не состоялись как страна
Тишком_нишком• сегодня в 09:47
Ответ дляБритоножка
не бреши
Самохвалова• сегодня в 09:49
Що рекомендуєте з того, чим захоплюєтесь, автор?
жінка незаміжня• сегодня в 09:49
Мне не нужен. Не люблю смотреть и читать что-то на украинском. . Но, кому-то по любому нужен.
Не танцую- но пою• сегодня в 09:50
Я навпаки обираю український контент. І його зараз дуже багато. Але не весь цікавий. Так що мова тут ні до чого.
Любовь Калистратовна• сегодня в 09:53
Ответ дляВишня на торті
Выехавшие будут смотреть. Но вы сравните количество русскоговорящих и украинцев. На русском говорит почти весь бывший союз и не брезгует, поэтому да, у русского контента аудитория в разы больше.

Комиссия50%• сегодня в 09:53
Ответ дляБритоножка
Не вискакують в рекомендаціях , спеціально шукати -буде Марія Тиха якась , чи щось патріотична
Не треба вони
Ухахайкина• сегодня в 09:53
Я віддаю пепевагу українському контенту. Діти теж дивляться мультики чи розвивайки українською. Дубляж фільмів взагалі кайфовий, російською вже навіть не сприймаю.
очки_ннадо• сегодня в 09:54
Я русскоязычная. Но на каком языке контент, если он мне интересен, я даже не замечу. Для моего уха и русский, и украинский абсолютно идентичны.
Но аудитория постсоветского пространства будет смотреть на русском, а украинский пролистнет, так как не понимает его. Вот и весь секрет количества просмотров.
Любовь Калистратовна• сегодня в 09:59
Ответ дляИграю_на_кларнете
У чому полягає принцип вашої позиції і з якою ціллю ви пишете про це на українському форумі під час війни?
Комиссия50%• сегодня в 09:55
Ответ дляБритоножка
А українці можуть використовувати мову , як зручно
І ми не винуваті, що в нас викрали російську з Києва
Играю_на_кларнете• сегодня в 09:57
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
1. Мы воюем в том числе и за право говорить на языке на котором считаем нужным
2. Часть населения западной Украины не должна навязывать свою точку зрения
3. Нет никого повода переходить на укр, ради Западной и мовнюков
Любовь Калистратовна• сегодня в 09:57
Ответ дляБритоножка
Звідки такі спостереження?
Я спілкуюсь і з виїхавши ми і з тими,хто в Україні. Навіть російськомовні кажуть, що від російськомовного контенту нудить,особливо якщо він з раші, тому що там акцент,який особливо бісить. Да і цінності в нас вже інші, важко їх зрозуміти і навіщо. .
Комиссия50%• сегодня в 09:57
Я гинеколог , никто не просил меня піхви на укоаинском силтреть .
В клинике очень видно , что основной язык людей русский , когда болит не до мови
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 10:00
Ответ дляВишня на торті
Я выехавшая, и без проблем смотрю украинский контент. Можно сказать что даже много его смотрю.
Ниф_ниф• сегодня в 10:00
Я дивлюсь, є багато українського контенту, який мене може зацікавити. По садоводству, кулінарії, кондитерці, просто життєві канали
Любовь Калистратовна• сегодня в 10:05
Ответ дляИграю_на_кларнете
1,Поїдьте в якусь країну, наприклад в Англію і спробуйте там поговорити на якійсь іншій мові і довести своє право.
2. Війна йде не за мову, це всім розумним людям зрозуміло, тільки ідіоти і політики-манвпулятори чіпляються за це питання.
3. Російська мова для українців під час війни це щось, що асоціюється з білою і смертю, зламаним життям і ненавистю до росіян. Тому і з´являється так багато людей,які переходять на українську. Ісусе можна тільки вітати, нічого пагано в цьому не бачу.
4. Ні раніше, ні зараз навіть ніхто не нав´язує українську мову і не притісняє за російську. Я розмовляю як хочу і коли хочу.