Чудовий каламбур• 31 мая 2023
Оцініть сукню
Хочу замовити собі на літо, довга сукня з розрізом. Не сильно бабська, як думаєте?ддя якої вікової категоріїї підходить?
Кокосиха• 31 мая 2023
Сукня, на мій смак, негарна. Повнить в талії, некрасивий фасон і колір.
задумчивая мордочка• 31 мая 2023
Горловина ужасная, материал подчеркнёт все ваши недостатки, ищите ещё
Жинси на дитину• 31 мая 2023
Шарм?
Під кеди норм. Можна довгу крупну підвіску додати.
І якість непогана у них
Чудовий каламбур
• 31 мая 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Шарм?
І якість непогана у них
Да😁
Snow bunny• 31 мая 2023
Как эконом вариант возле дома гулять. А так что то в ней прям оценить трудно
Пургену мне• 31 мая 2023
Ответ дляSnow bunny
А дальше дома если отойти, что произойдет?))))
Метровий сантиметр• 31 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
Класна,зручна,на літо добре буде курям виносити в ній
как вы задолбали в каждой теме своих курей таскать
Жинси на дитину• 31 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Да😁
Звичайна базова сукня. Маю їхній костюм - добре носиться.
Платтячко таке, якби брала, то оверсайз. На тітоньках вобліпон у них на фото - воно не дуже. Краще більше і на стрункіше статуру. Не вікове воно аж ніяк.
Міні-бікіні• 31 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Человек разводит птицу, горит этим делом, а вы укоряете))
Женщинас• 31 мая 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Курочка яєчко знесе! Поважайте курочок!
Кубик Рубика• 31 мая 2023
Для идеальной фигуры будет нормально, если есть живот и полнота будет плохо смотрится
Женщинас• 31 мая 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Так і є, заробляю як можу,маю яйця і м´ясо. Часто речі оцінюю чи підуть до курей чи ні. Ну виставлять порадниці якісь дубові шкарбани манго чи подібне,ну то ж лише до курей носити,щоб в гівно не вступати
Міні-бікіні• 31 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
Сапоги нужны высокие
whenallissaidanddone• 31 мая 2023
Все такие модные, капец.
А как в метро проедешь, так ни одной действительно хорошо одетой девушки не встретишь. Кто в чем попало. Страшные платья под дурацкие кроссовки. Это если платья . В основном девушки круглий год из джинс не вылазят. И далеко не каждая адекватно оценивает подходит ли ей фасоны.
Женщинас• 31 мая 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Сапоги нужны высокие
Та є такі і короткі крокси є. Але часом таке виставляють,шо лише на пташиний двір надягти можна
Snow bunny• 31 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Будете выглядеть как бедный родственник, но вообще вы можете хоть на бал в ней отправиться - я не против))))