Евга-9246• 31 мая 2023
39,5 - парацетамол не збиває, вже годину. Давати нурофен чи викликати швидку,
Ответ дляGoldig
Есть вообще хоть кто то , кому парацетамол снижает реально температуру? Сына вырастила, сама болела..ну на пару десятых максимум . Давала в интералах между ибупрофеном.
У моего раз был какой-то вирус, что Нурофен слабо сбивал, а Парацетамол наоборот неплохо.
Ну и бывало, что быстро температура нарастала, приходилось чередовать. Оба более-менее действовали.
Ответ дляNadine23
Анальгін не можна. Медицина не стоїть на місці і зараз анальгін вже нікому не призначають.
А швидка тільки його і коле, такого препарату, щоб діяв так швидко немає. А чому всім нам кажуть, що його не можна, бо він коштує копійки, Ви ж не будете купувати дорогі, якщо сказати, що анальгін такий же шкідливий як і Нурофен. Але Нурофен набагато гірший, це взагалі нестероїдний препарат!