Прочитала новину, що голошена підозра 4 блогершам за зйомку обстрілу Києва 16 травня і їм загрожує до 8 років.
Одна з них просто розіслала друзям, інші в інста і в ТГ канали.
Як думаєте, лякають щоб мали на увазі?
Нікого не захищаю, сама і по телефону боюсь комусь сказати що де бачила. Але ж по дурості, а не умисно налажали.
Тепер може боятимуться.
Це той обмтріл, що і Мішина відзначилась?
А її чого тоді не судять?
Як думаєте, лякають щоб мали на увазі?
Тепер може боятимуться.
А її чого тоді не судять?
Olga Zelenyak• 31 мая 2023
Если есть соответствующая статья в криминальном кодексе, то могут, конечно.
Вон во Львове дали пожизненно тому, кто сливал данные.
KateFrosty• 31 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Ну і правильно.
Уявляю як вони обісрались
Так і є. Одне діло подзвонити подружці і сказати «Оленко, у нас біля дому прилетіло» (Оленка і без уточнення знає, де подружка живе), а інше в мережу викласти на загал.
Вкусныйпончик• 31 мая 2023
Я думаю, що це скоріш показатєльна порка для залякування простих смертних. Може ті блогерши і знімали на замовлення оп, щоб потім отакий зейт зробить
Olga Zelenyak• 31 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ага, чтобы иметь в биографии уголовное дело
Вкусныйпончик• 31 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
21століття, всім байдуже на біографію
Ответ дляВкусныйпончик
Я б на замовлення навпаки якісь неправдиві підставні відео змушувала мільйонників постити, щоб заплутати ворога. Хоч би користь була
Olga Zelenyak• 31 мая 2023
Ответ дляВкусныйпончик
21століття, всім байдуже на біографію
Ну пойдите и вы видос запилите, будете знаменитой. 21 век все таки, каждый ищет славу, как может.
Oasis in the Desert• 31 мая 2023
Интересно, а для себя можно снять, как сбивают мопед? Это разрешено?