Margonails• 01 июня 2023

Воет...

Суки...
rivara• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Только что провела еще раз эксперимент. Укрытие под домом, 25 этаж, я не спала и уже была одетая. Нужно обойти подъезд метров 70 . Не уложилась. Лифт ждала минуты полторы, спуск плюс пока дверь закрыла, пока обулась. Заняло все почти 5 минут Если бы был не РЭБ , попала бы снова на улице под обстрел
А ещё во время тревоги лифтом нельзя пользоваться. Вот как правильно сделать, непонятно

Lily-2020• 01 июня 2023
Ответ дляMalysh2
У нас много баллистических было за все время войны? Или тому, что ходим в укрытие поражаетесь?
Какая разница много или нет? Даже дети знают что это такое
Байрактарочка• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
На ліфті краще не спускатися, тільки пішки. Бо у випадку знеструмлення застрягнете в ліфті
karapuz19• 01 июня 2023
Ответ дляalina 94
Я от ще не розумію продовження навчального року до 16 червня під балістичними обстрілами.Чи не логічніше закінчити цей навчальний рік прямо зараз?
Абсолютно з Вами погоджуюся.
Приводять декілька дітей, а вчитель має прийти обов‘язково.
Яке зараз навчання-діти, вчителі нормально вночі не сплять.
Тим паче, на червень все повторення.
Ходити аби ходити.
Елена1265• 01 июня 2023
Ответ дляПавлодарская
Я верю Арестовичу. Он вчера сказал, что пздц рашистам. Земля будет гореть под ногами , как ВСУ пойдут.

Надо держаться. Коллективное бессознательное работает на всю страну. Моральный дух един.
Верить Арестовичу? Я все еще жду 2-3 недели….
ЗайкаСвоя• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Ну начнем с того, что пользоваться лифтом во время тревоги не нужно вообще.
О, вижу, написали уже раньше про это.
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляМайя15
А где его сбили,на оккупированной?
Тоесть подтянули туда поближе?
Бооольшой секрет где второй патриот
Ну вы понимаете...
Снн писали тогда.
svetlapanna• 01 июня 2023
Ответ дляМайя15
З цією балістикою треба жить в метро
Добре, коли хоч метро.. в нас, наприклад нема метро(
svetlapanna• 01 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Точно.

sur_sur• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Бооольшой секрет где второй патриот
Ну вы понимаете...
Снн писали тогда.
Для чарівної Julil, яка фактично поставила на один рівень рашинські ракети, ще й захотіла якогось аналізу, але зразу забокувала😂 - можу перепитати: вам заважає наше ППО?
Анна_Анна32• 01 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
і в нас далеко метро і поверх , ліфт не можна , пішки довго. Тільки коридор залишаєтся .
Я знаю , є багатоповерх поблизу бомб укр оце класно! 2хв ідти. і я так хочу.
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляsur_sur
Может вы как то предложение побудували.
Пво надо и больше
svetlapanna• 01 июня 2023
Ответ дляАнна_Анна32
в нас на жаль, хрущ п ятий поверх.. Йти немає куди.
Хіба що в новобудову сусідню, там паркінг є.
Але.. одного разу. коли атакували шахіди. літало все навколо. С тих піт уповання на Бога хіба шо
Любовь Вадимовна• 01 июня 2023
Ответ дляMolochay
Он крадет из бюджета, отмывает деньги на парках , дорожках, мостах во время войны. Он ничего не сделал в плане укрытий, вся его карта укрытий-фикция. Он на днях посмел раззявить рот на Залужного, мол, а чё это на Москву не летит? Красуется на камеру в военной рубашке на месте прилета практически сразу. Гнать его надо
а кто на его место? Думаете кто то другой будет убежища облагораживать? Тоже будет напихивать во все карманы
Soufit• 01 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви ще не зрозуміли що людям байдуже за великим рахунком доки це їх не торкається особисто? Подавалися, поспівчувати, повернулися до свого звичного життя. Не хочуть вони більше чути про війну
Більш того, я читала в групах Чехів, на ФБ, що якби українці здалися одразу, то в них цукор і молоко не подорожчали б, а тепер вони змушені терпіти бідолашні.
Подрысь• 01 июня 2023
6-я тревога за сегодня((
Анна_Анна32• 01 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
у мами хрущ 5 пов , углова - мені страшно чомусь там . В неї теж бігають люди в паркінг , але це хв 10 біжать, можна вспіти але коли не балістика.
але бігати теж важко , бо зранку на роботу. 10 хв туди - 10 назад
svetlapanna• 01 июня 2023
Ответ дляАнна_Анна32
в мене теж углова- на жаль((
тільки в нас люди більш пофіігістичні, ніхто не бігає за нашоего дому , одна я
Анна_Анна32• 01 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
в мене теж углова- на жаль((
розумію , в мене 13 поверхів. Ніхто не бігає, а я навіть виходжу в загальний коридор, бо страшно

svetlapanna• 01 июня 2023
Ответ дляАнна_Анна32
в нас люди пофігісти, на жаль.Одного разу. пам´ятаю, літом 22 року. коли злітну смугу аеропорту бомбили. я схопила валізу і бігти в паркінг найближчий.. Тут зустріла сусідку. дивиться на мене. як на божевільну й каже- Включітє мазгі
marinina11• 01 июня 2023
Ответ дляrivara
У меня 12 этаж и обойти дом надо чтобы попасть в паркинг. После понедельника и сегодня не побегу. Во-первых лифт ждать неизвестно сколько, по ступенькам бежать - много открытых балконов и стеклянных дверей. Поэтому вариант лифтовая шахта там монолит и двери у нас железные, она внутри общего коридора. Как показала практика - ПВО работает через 3-4 минуты после тревоги, никаких там 5 минут нет. Как сегодня в поликлинике - на 4 минуте!
Charming• 01 июня 2023
Ответ дляSoufit
А чого дивуватися? У нас і українці так думають, кого війна не торкнулася. Он, щойно бачила, як київська мадам просить Патріот на захід країни перевезти, бо, бачте, вона не висипається, а там люди розслабились
marydgayne• 01 июня 2023
Ответ дляrivara
спускаться на первый этаж и там ждать за шахтой лифта. мы в Мариуполе для себя решили ,что это безопасное место, если нет других вариантов с подвалом
marydgayne• 01 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
это в лучшем случае просто застрянут!! Ни в коем случае нельзя в лифт заходить!
leolin• 01 июня 2023
Шановні, потрібна Ваша підтримка наших хлопців, тих самих, які, коли ’реве’, підіймаються, щоб нас захистити.
Є петиція, але за доволі довгий час вона набрала мало голосів, якось пасивно реагують люди. Але невже ті з них, кого вже немає, та ті, хто, на щастя, з нами та продовжує робити просто неймовірне, щоб ми жили, - всі вони- не заслуговує? Тому прохання: ПІДПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ПЕТИЦІЮ !!!
https://petition.president.gov.ua/petition/186812
РойЛеля• 01 июня 2023
Шо вже взлітають і готуються. Пишуть після 1 ночі чекати. Суки
Tatka Kiev• 01 июня 2023
Дівчата як ви?
В мене вже нервозність
Страшно спати 🥺
Сьогодні вночі я так крепко спала, від втоми, що діти залетіли в кімнату і будили мене, не можу собі це вибачити (((
Деснянський район було дуже гучно
Цілий день в депресії від загиблих
Як же я цих сук ненавиджу
kirpichenko• 02 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Єх,уже пишут про пуски,в 2.20 -3 подлет
cherry2015• 02 июня 2023
Ответ дляTatka Kiev
Дівчата як ви?
В мене вже нервозність
Страшно спати 🥺
Деснянський район було дуже гучно
Цілий день в депресії від загиблих
Як же я цих сук ненавиджу
Поликлиника рядом со мной. Я не могу спать. Я весь день боялась даже выйти на улицу. Это шок(
kirpichenko• 02 июня 2023
Єх,пол карты тревога, наверное скоро и у нас, сукааааааааа