Margonails• 01 июня 2023

Воет...

Суки...
Вітерець• 01 июня 2023
Ответ дляalina 94
Та я не спорю,я ж писала вище ,у нас в школі сторож дідусь 70 років.Якщо це відповідальна робота,то має бути працівник відповідний,а не пенсіонер.
Це не від віку залежить. 70 років - це не 90.

Mariya Prokhorova• 01 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Да, на ЛБ с укрытиями проблема... У нас и метро нет...
У нас нема проблеми з укриттям , але мало хто ходить , особливо вночі
Flower Girl23• 01 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
И, наверное правильно делают...
annac• 01 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
У нас в укрытии никого, кроме нас сегодня не было/. А из соседнего человек 15 точно вышло - кто в халатах, кто с подушками
alina 94• 01 июня 2023
Ответ длячир
А с этих проверяльщиков, которые военная администрация? Ведь свеженькое.

У КМВА запевняють, що в Києві закритих укриттів більше не буде
24 травня, 2023

Після перевірки закритих для киян укриттів не буде, усі проблемні укриття оперативно виявлятимуть і надаватимуть до них доступ. Про це 23 травня заявив перший заступник начальника Київської міської військової адміністрації генерал-майор Володимир Кидонь, його цитує пресслужба КМВА.

.... Окрім того, з 23-го до 25 травня у межах військових навчань за участю підрозділів угруповання сил і засобів оборони Києва відбувається перевірка столичних укриттів.

https://gordonua.com/ukr/news/kiev/u-kgva-zapevnja...
Ага,у нас бомбосховище віддали для школи й дитсадка.Як робочий день закінчується,воно зачиняється.Зате кругом схеми приліплені,як до нього дійти,бо це найближче укриття.Маразм.
Байрактарочка• 01 июня 2023
Знов виє шо летить?
kuskus• 01 июня 2023
Ну, тварюки, нема їм спокою
lammama• 01 июня 2023
Опять?
karinaanik• 01 июня 2023
Паскуды сраные

black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляkuskus
Ну, тварюки, нема їм спокою
Просто без передышки .
Скоты
karinaanik• 01 июня 2023
Отпишитесь, если кто увидит почему тревога
__Jane__• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Пока ванек молчит
alina 94• 01 июня 2023
Ответ дляCheburaha
Та може й так,але якщо того сторожа притягнуть до відповідальності,то всім пофіг,а от якби голову військової адміністрації притягли,то швиденько б все налагодилося.
Мухтар• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
❗️Загроза застосування балістичного озброєння для областей, в яких оголошено тривогу!🚀
Павлодарская• 01 июня 2023
Черти, что творят. Морально нас хотят загнать.
Mariya Prokhorova• 01 июня 2023
Ответ дляannac
Я сама не ходила , консьєржка розказує , що вона встає відкриває , а ніхто не йде , а торік люди жили в паркінгу , навіть коли тревог не було не виходили на світ божий
Павлодарская• 01 июня 2023
❗️Військові повідомляють про загрозу застосування ракет з балістичною траєкторією
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Байрактарочка• 01 июня 2023
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ

Курва
Сподіваюсь шо фальш цілі
Sara-a• 01 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ

Курва
Сподіваюсь шо фальш цілі
Они сейчас и ракетами и рэб будут кошмарить .
Это просто пипец какой-то.

Павлодарская• 01 июня 2023
Я верю Арестовичу. Он вчера сказал, что пздц рашистам. Земля будет гореть под ногами , как ВСУ пойдут.

Надо держаться. Коллективное бессознательное работает на всю страну. Моральный дух един.
Oasis in the Desert• 01 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так а какой смысл при баллистике куда-то бежать? Я сегодня ночью проснулась от взрывов, скотилась с кровати и еле-еле успела добежать в коридор. ПВО сбивало ракету над домом.
Sara-a• 01 июня 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Смысла нет .
Это только если дроны или обычные ракеты
Даксо• 01 июня 2023
Ответ дляПавлодарская

В цьому разі щось мені підказує він правий. Уявляю скільки злості у військових після того що творить русня
Мухтар• 01 июня 2023
Ответ дляПавлодарская

Нашли кому прям верить… надо послушать и делать свои выводы.
Allbina• 01 июня 2023
Ответ дляMolochay
Он крадет из бюджета, отмывает деньги на парках , дорожках, мостах во время войны. Он ничего не сделал в плане укрытий, вся его карта укрытий-фикция. Он на днях посмел раззявить рот на Залужного, мол, а чё это на Москву не летит? Красуется на камеру в военной рубашке на месте прилета практически сразу. Гнать его надо
Ну, конечно, Коля Котлета за которого топил Зеленский был бы лучше))) или попедедники
Даксо• 01 июня 2023
Ответ дляМухтар
Ну у мене свої висновки приблизно такі ж наприклад
Павлодарская• 01 июня 2023
Ответ дляМухтар
Нашли, кому не доверять.
VA 11• 01 июня 2023
Ответ дляПавлодарская

Ой, Абдрыстович ещё и не такое говорил.)
Sara-a• 01 июня 2023
Ответ дляVA 11
Ага
Он уже на войне , судя по его обещаниям
kuskus• 01 июня 2023
пока без пусков, Киевчата
Ваньок