Аноним с кешбеком• 01 июня 2023
На Вашу думку ким працювати краще?
Результат:
вже голосів:
35 (72.92%)
Секретар судового засідання
13 (27.08%)
Державний виконавець
Мозговая пилочка• 01 июня 2023
Державний виконавець - сам себе хозяин. Я, по крайней мере, неделями их ловлю. Они такие на расслабоне: Ну не сделала, завтра сделаю...Да, забИла, через неделю все будет... Принесите мне бумажку что Вы не какашка, из налоговой, прокуратуры, СБУ и справочку от Бабы Яги не забудьте...
И так до бесконечности. Фух, выговорилась!
Фиона Шрековна• 01 июня 2023
Залежить від того, що саме ви очікуєте від роботи. Для мене краще працювати там, де є нестандартні задачі, кар´єрний та фінансовий зріст, постійне вдосконалення та оновлення навичок.
Аноним с кешбеком
• 01 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ви за суд я так зрозуміла?
Фиона Шрековна• 01 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ви за суд я так зрозуміла?
Якщо там є зріст та нестандартні задачі, то так. Держвиконавець, на мій погляд, більш стабільна, спокійна робота.
Аноним с кешбеком
• 01 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Не можу сказати що спокійна.
Аноним с кешбеком
• 01 июня 2023
Секретар вважаю більш перспективною для кар’єрного зростання, бо в виконавчій немає куди зростати.
Аноним с кешбеком
• 01 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
А зарплата какая?
Зарплата майже однакова, в суді обіцяють на руки 10-виконавча зараз отримує мінімальну 6300-6700
Треба підробіток• 01 июня 2023
На мою думку и то, и то скукотища смертная. Не смогла бы работать.
Аноним с кешбеком
• 01 июня 2023
Ответ дляТреба підробіток
Чому ?
Фиона Шрековна• 01 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Не можу сказати що спокійна.
Вона стандартніша, зазвичай 1 участок та декілька операцій, які можна вивчити. В мене поруга працює,років 10, роботу робить швидко, все обговорено, але нічого нового.
Фиона Шрековна• 01 июня 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
І який ріст у секретаря ?
На знаю, як в суді, а в приватній компаніі я за три роки доросла до керівка відділу логістики.
Аноним с кешбеком
• 01 июня 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
І який ріст у секретаря ?
Керівник апарату, якщо є досвід роботи і стаж. А там і суддею…
Пожарник• 01 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ой, стороятся они аж бегом. Едете в их главное управление в области и пишете жалобу, потом в прокуратуру )) Я даже не даезада туда, все бысткроноут порешали на месте ) А так да, не парятся особо, если не ускорять разными методами
Курочка-чубаточка• 01 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Там ціла прірва до судді .
Якщо є близькі родичі , то це стає реальністю. Інакше не мрійте
Треба підробіток• 01 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Да
Не знаю даже, что ответить. Целыми днями ковыряться в бумагах, периодически общаться с людьми, у которых проблемы. Для меня такая работа адище.
Голубка миру• 01 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ага подруга работает исполнителем говорит вечно звонят некакашки, угрожают
Мама Карло• 01 июня 2023
Робота виконавцем - дно, це регулярні приниження та погрози від ’клієнтів’ і т.д. Секретар трошечки краще, роботи багато, будете працювати не нормований робочий час. Ні керівником апарату, ні помічником судді просто так Вас не зроблять... Мовчу вже про суддю... Якщо є можливість спробуйте влаштуватися помічником приватного нотаріуса, зарплата без досвіду 10, але робота значно цікавіше і ставленння людей зовсім інше
Фиктивная• 01 июня 2023
Авторе, в плані досвіду навіть не знаю, більше роботи з процесуальними документами у секретаря. Двс здається більш нервова робота, примусове виконання рішень, постійні скандали з боржниками і їх представниками, постійні вимоги та претензії від стягувачів. І там і там завали і купа роботи.
Вирішальне значення для мене було б в адекватності безпосереднього керівника: судді або начальника відділу Двс.
Фиктивная• 01 июня 2023
Ответ дляМама Карло
Згодна з вами, але маю два приклади, коли дівчата з секретарів через помічників стали суддями. Хоча і не заздрю, бо у суддів теж робота не цукор, особливо, коли розподіляється якась неоднозначна резонансна справа.