Наивная Хо• 01 июня 2023
Чи подруга може так вчинити?
У мене є нова подруга. Спідкуємось близько року. Я її за місяць запросила на конкретну дату погуляти. Вона погодилась. У цей вівторок вона мені пише, що в зв’язку з тривогами нікуди їхати не хоче, пропонує погуляти в парку недалеко від дому. Звісно я погоджуюся, це ж логічно, чому кудись їхати коли так тривожно. А тут вона вчора мені пише, що її подруга запросила на день народження якраз на той день, що ми домовились, і пропонує перенести нашу зустріч на будній день (вона чудово знає, що я працюю по будням ) і хочу відпочити на вихідних, а вона працює на дому і клієнтів у неї в будні менше…. Це все зрозуміло. Але якщо зустріч планую за місяць - мені важливо, а для неї скоріш - ні.
Відразу виникає думка, що вона просто не хоче зустрічатися …
Як вчинити з такою людино? Перестати спілкуватися? Чи варто з нею прояснювати цю ситуацію?
КондуктЕр тролейбуса• 01 июня 2023
Какая проблема, капец..... Как же вы жить то будете, если отказ получили...
Парасюха• 01 июня 2023
За місяць на конкретну дату запрошують на весілля, день народження чи ще якусь важливу подію. А тут просто прогулянка?
ПолБатона• 01 июня 2023
Надо жить своей жизнью и ни на кого не надеяться. Сделали вывод - пошли дальше.
ЛолитаНеРазлита• 01 июня 2023
Я б теж перенесла прогулянку, якби запросили на д.н.
У відповідь ви можете запропонувати перенести на наступні вихідні, а не будні
Їжак в панчохах• 01 июня 2023
Ничего плохого не вижу
Ну встретитесь в другой день
Это проблема?
Ну встретитесь в другой день
Это проблема?
Фантазерша• 01 июня 2023
Во-первых, не надо каждую новую знакомую записывать в подруги жизни. Во-вторых, она Вам ничем не обязана и вправе переносить и отменять ваши встречи. Как, собственно, и Вы тоже.
Їжак в панчохах• 01 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, який жах🤦🏼♀️
Ну не жах)))
А просто не сходятся люди во взглядах на выбор даты прогулки
Это трагедия?))))
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну не жах)))
Это трагедия?))))
Це іздєсь
Простецкая• 01 июня 2023
День народження це більш урочиста подія, аніж прогулянка. Я б здивувалася якби хтось відмовився від запрошення на день народження під приводом ’я буду гуляти з подругою в парку’. Ви ж хотіли щоб ваша подруга саме так відмовилася від запрошення, вірно?
Распутница• 01 июня 2023
Автор, не соглашайтесь на будний день, если вам неудобно. Вы постоянно подстраивается и человек считает, что с вами так можно.
В принципе, ничего страшного не произошло. Но я бы на вашем месте, начала выстраивать отношения, когда мне удобно, а не когда кому-то. Она думает о себе больше и это нормально, и вам нужно думать о себе больше.
БоВжеВільна• 01 июня 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ну погуляйте с кем то другим))
Больше никто не соглашается
Наивная Хо
• 01 июня 2023
Ответ дляВсе буде
З тако це якою ? Іноді в людей трапляються непередбачувані обставини
День народження ?
Наивная Хо
• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Кожному своє
Все буде• 01 июня 2023
Ответ дляНаивная Хо
День народження ?
уявіть собі і день народження не завди святкують в той день коли народились а можуть перенести на вихідні
Наивная Хо
• 01 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
За місяць домовлятися про зустріч? Круть, я так не вмію)
Все залижить від вас. Мені так зручно, я так люблю