sna01012016• 01 июня 2023

Скажіть слова підтримки або що почитати

Моя мама (65 років) зараз різко покинула роботу (взяла відпустку за власний рахунок) і поїхала в село до своєї мами (моя бабуся, 96 років) її доглядати. Бабуся захворіла на ковід, важко перенесла його, знесилена, часом вже й в туалет не встає. Мамі важко самій, я також їздила до них, допомагала, хто проходив через це ,той зрозуміє. На цьому підгрунті мама "опустила руки", вона переживає за роботу, що на одну пенсію 2500 гривень не проживе, якщо її звільнять, в догляді теж не справляється, плаче ... я вже не знаходжу слів підтримки. Допомагаємо і діями, і фінансами, але в нас теж можливості обмежені... Сьогодні мамі треба їхати, бо завтра потрібно вийти на роботу і хоча б трохи попрацювати, щоб потім взяти свою законну відпустку. Приїхала тітка, змінить маму у догляді, але мама розривається між двох вогнів - чи звільнитись і потім залишитись без роботи , але віддаючи должне матері, чи пробувати якось суміщати і те і інше... ?Яка ваша думка зі сторони? Як підбодрити маму і заспокоїти, пояснити, що в даній ситуації вона робить більше можливого.
Ms. Анонимная• 01 июня 2023
забрать бабушку к маме и всем вместе досматривать, по очереди. мама реально лишиться работы. вам лучше уберечь ее от этого, потому что потом не только финансовые проблемы на вас лягут
ОноВамнадо• 01 июня 2023
Зараз та буде тітка. Їхати працювати і вирішувати проблеми поступово. Звільнятися сто відсотків не треба.
Вибачте, що напишу жорстоко, але бабуся вже зовсім старенька. Невідомо, що буде завтра. Поки ж у вашій мами шляхи: вийти на роботу, допрацювати до відпустки. Так і робити
Дюйм оф о4ка• 01 июня 2023
Сказати щоб не розводила соплі, треба гроші-на роботу. Виживе на 2500- в село. Що тут жувати??
Відкушу все що стирчить• 01 июня 2023
Звільнитись не варіант перед пенсією чи й уже на пенсіі.

Може попросити продовжити відпустку без збереження зарплати. Нормальні роботодавці підуть назустріч. Тим більше, заоаз ця відпустка може бути і три місяці, і продовжувати можна
автор sna01012016 • 01 июня 2023
Ответ дляMs. Анонимная
ми думали над цим. кажу мамі, давай якось літо будемо по черзі, може протягнемо, а на осінь-зиму мабуть треба забирати... але звільнення так не уникнути, бо вона ж працює з 8 до 16 кожного дня... замкнене коло...
Мао_Мяо• 01 июня 2023
96 років - дай Всесвіт кожному так прожити. Доглядати по мірі необхідності, залучати родичів, залучати за оплату якусь місцеву медсестру. Памперси, спец.матрац від пролежнів. Не звільнятись, налашвуватися на те, що вам всім ще треба здоров‘я, а бабуся прожила гарне довге життя. Вибачте, що так грубо, але я так бачу
автор sna01012016 • 01 июня 2023
Ответ дляОноВамнадо
дякую. так от я дуже люблю кожне своє покоління. але дивлячись на маму і бабусю, я кажу: наша бабуся ще кріпша ніж ти. так на нервах ще не дай боже що з тобою може трапитись. роби максимум в даний момент, далі будем бачити.
Платья Всем• 01 июня 2023
Моя мама забрала свою маму к себе. Была аналогичная ситуация. Мама утром уходила на работу, я была еще подросток, я кормила бабушку, судно, мама приходила вечером , делала все остальное.
Тоже была сестра у мамы, забирала бабушку к себе.
Еще нанимают сиделок, из местных жителей. Хотя бы на несколько часов. Работайте все и помагайте друг другу деньгами
автор sna01012016 • 01 июня 2023
Ответ дляМао_Мяо
так само каже наша близька подруга родини.
автор sna01012016 • 01 июня 2023
Ответ дляОноВамнадо
я це 100% розумію. але не знаю як донести мамі, щоб у неї не було тягаря на душі і почуття провини.
Мао_Мяо• 01 июня 2023
Ответ дляsna01012016
Ще із досвіду знайомих, такі бабусі можуть пережити родичів. В моєї подруги бабуся так лежала 9 років!
Матраскин Брат• 01 июня 2023
Нанять сиделку с проживанием. Так лучше для ВСЕХ
автор sna01012016 • 01 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
теж цікавились. це в маленькому селі на чернігівщині. є одна жіночка, але вона так - я можу прийти погодувати, піднімати не буду, саджати не буду, спина болить. більше навіть нікого просити.
Матраскин Брат• 01 июня 2023
Ответ дляsna01012016
Ищите на олх, ищите в объявлениях в инете. Они приедут из других мест, чтобы работать сиделкой.
Мрію про космос• 01 июня 2023
Ответ дляsna01012016
Ну знаєте, був би в неї тягар, вона б ще років десять тому забрала мати до себе в місто. Але не забрала. Тому не треба цих соплів. Нехай тримається роботи.
Матраскин Брат• 01 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Очень часто после таких «забираний» старики быстро отправляются на тот свет.
Мрію про космос• 01 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Є такі старі що «не дочекаєтесь»
Матраскин Брат• 01 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Є такі старі що «не дочекаєтесь»
Ну є. Але тут не вгадаєш.
Мрію про космос• 01 июня 2023
Ответ дляsna01012016
За хату пропонуйте. Набіжать.
автор sna01012016 • 01 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Ні, соплів тут нема, і забрати вона хотіла, давно вже, але вговорити не могла. Все зводилось до сварки , бабуся кричала, звільняйся і сюди приїджай. Будеш коло мене
Деловитая• 01 июня 2023
Тетя забрала лежачего деда к себе, составили график ухода за ним, тоже работает
КАПСЛОЧНИЦА• 01 июня 2023
Что делать это брать себя в руки, возвращаться и держаться за работу пока ее сменила ваша тетя.сейчас не то время когда один член семьи может позволить себе ’опустить руки’ и пусть другие выгребают.
Автор, а вы как? Вам не тяжело что бабушка так болеет что мама опускает руки? Вы не стожильная чтоб во время войны всех вывозить.сейчас ваша мама потеряет работу и другая вряд ли будет. Возвращайте ее в реальность
муха в кедах• 01 июня 2023
Пошукайте в селі жіночку молодшу, нехай пенсіонерку, щоб до бабусі заходила, їсти занесла (старенькі такі мало їдять, окремо годувати не треба), в туалет зводила. Це не буде дуже дорого вам коштувати.
Мрію про космос• 01 июня 2023
Ответ дляsna01012016
Це ситуація і є соплі. Тільки соплі бабусі. Чий труд - той й вирішує, як його резонно організувати. Що значить звільняйся в наші часи? Не хоче переїжджати, нехай сидить одна. Знайшла час для капризів.
Силиконочка• 01 июня 2023
У мами вашої вже поважний вік, може досить її працювати вже.
муха в кедах• 01 июня 2023
Ответ дляsna01012016
запропонуйте житло біженцям
нехай би жили безкоштовно і за бабцею доглянули б
Мрію про космос• 01 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Доглядаю таку «стареньку» - жере ведрами та материться на мене.
муха в кедах• 01 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Дивно, моя прабабуся за один прийом їжі в 93 роки їли 2 пряника і пів кружки молока максимум.
Мрію про космос• 01 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
На чужій шиї двадцять років веселіше й жерти й командувати лежачі на дивані.
Чемна панночка• 01 июня 2023
Ответ дляМрію про космос
Вы не правы, у вас точно нет пожилых родственников, у которых с возрастом умственные способности уменьшаются и дело тут не в вредности бабушки, а еще существует деменция, продолжать перечислять нюансы можно бесконечно.