Бурундучиха• 01 июня 2023

Обязательно ли корректировать зрение ребенку.

На плановом осмотре обнаружили, что у ребенка дальнозоркость, глаза разные - +1 и +1,75. Прописали очки. Но ребенка ничего не беспокоит, все хорошо видит, муж вообще категорически против очков, типа глаза ещё формируются. Одевать очки или нет? Боюсь и присадить на коррекцию, и упустить боюсь. Как лучше?
Кицюююня• 01 июня 2023
А муж у вас хто, що лікуєочі дитині?

Добрый Йиннот• 01 июня 2023
А консультація ще декількох лікарів - нє?
Чи здоров´я дитини менш важливе за цінну експертну думку чоловіка?
Сиреневая цапля• 01 июня 2023
Я тоже думала, что меня ничего не беспокоит, пока очки не стала носить. И не почувствовала разницу
Добрый Йиннот• 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
А муж у вас хто, що лікуєочі дитині?
Експерт-офтальмолог. Так, авторко?
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Експерт-офтальмолог. Так, авторко?
Ну не сантехнік же їйбо
виканастя• 01 июня 2023
ребенок растет, и зрение может ухудшится. Очки надо носить. Муж ваш глупости говорит
Благоуханочка• 01 июня 2023
+ амблиопия может развиться
всегдаДаДа• 01 июня 2023
Я думаю, що треба дати рекламу, що ваш чоловік лікує по фото. Воду заряджати може? Був би бонус!
По суті: завжди (!) консультуйтеся у двох/трьох фахівців, зробіть аналізи, обстеження. З очима гірше, якщо крапаєте щось типу атропіна - його часто не можна. Тут доведеться приймати рішення, а за півроку йти до іншого фахівця на консультацію.
Свята• 01 июня 2023
Сколько ребенку?

всегдаДаДа• 01 июня 2023
І якщо дитина мала, то ще й готуйтеся подряпані скельця окулярів міняти раз на два/три місці, бо в подряпаних нереально, а діти не дуже акуратні.
І якщо поставите дешеві лінзи, бо все-одно міняти, готуйтеся, що можуть бути головні болі у дитини, тому лінзи завжли мають бути якісні! У нас Карл Цейс, бляха. Раз в три місяці міняємо, бо жук наш умудряється їх подряпати все-одно.
ЛюбимаЯНЬ• 01 июня 2023
Обязательно корректируйте, амблиопия может развиться, а ее уже сложно чем-то вылечить. Да и зрение без коррекции может падать, тк идет сильная нагрузка на глаза.
Единорог_помог• 01 июня 2023
Обов´язково окуляри. Я свої перші одягла у 25 років і все виявилося таким красивим і виразним! А до цього теж думала, що добре бачу. Це тому, що порівняти нема з чим, кожен бачить так, як звик.
А лікарі взагалі кажуть, якби носила окуляри в дитинстві, то зараз уже не треба було б років до 40-45.
Найщасливіша• 01 июня 2023
Проконсультируйтесь у другого офтальмолога и желательно на хорошем оборудовании, а то моему в гос. поликлинике тоже очки приписывала врач.
автор Бурундучиха • 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
А муж у вас хто, що лікуєочі дитині?
Он отец ребенка, имеет право на мнение.
автор Бурундучиха • 01 июня 2023
Ответ дляСвята
Сколько ребенку?
6.5
Свята• 01 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Он отец ребенка, имеет право на мнение.
Портить ребенку здоровье не имеет права.. если не уверены в враче- посетите еще одного
Рогнеда Карповна• 01 июня 2023
Автор, дальнозоркость - это когда плохо видишь вблизи. Вы можете пока этого не замечать. Особенно, если ребенок пока не читает.

У меня, наоборот, близорукость. В детстве очень стеснялась носить очки, только из дома выходила, очки сразу в сумку. Итог: у меня амблиопия, коррекция очками/линзами помогает очень слабо. Даже права водительские не могу получить, не хватает остроты зрения (((
виаль• 01 июня 2023
Проконсультируйтесь еще у одного специалиста. 1,75 - это уже многовато, нужны очки. При дальнозоркости средних и высоких степеней ребенок с напряжением фокусируется и на близких, и на дальних предметах. То есть нечетко видит и вблизи и вдали. Стараясь распознать близкие предметы, малыш напрягается. Сейчас ещё и школа добавится.
Б´ю байдики• 01 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна

а какая у вас острота?

Закуйовджена життям• 01 июня 2023
Ми помітили в 3.6 шо в дитини око косить іноді, до того все ок було. До лікаря,а там +1 і +4 на іншому оці! Я ридала не могла прийняти як так дитина буде окуляри носити. А тільки вдягли, а вона й знімати не схотіла - зразу сказала шо та ккраще і це в 3.6! Виявляються вона так бачила до того все життя і думала шо так і мвє бути
sky-labs• 01 июня 2023
Очки одевать после консультации у одного врача не стоит, муж прав.
Ищите офтальмолога, в кабинете которого можно проходить аппаратное лечение.
Длительность курса разная, результаты всегда очень хорошие.
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Он отец ребенка, имеет право на мнение.
Мнєніє то мнєніє, але яке відношення воно має до діагнозу лікування
автор Бурундучиха • 01 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Что такое аппаратное лечение? Тут врач проверяла на электронике, капали расширяющие капли, опять проверяли.
sky-labs• 01 июня 2023
Почитайте на сайте у Эксимер, например :)
https://eximer.ua/services/detskaya-oftalmologiya/...
Как выглядит аппарат для лечения есть картинка справа в тексте, они разные и за один прием ребенок занимается не на одном аппарате.
автор Бурундучиха • 02 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Спасибо
Добрый Йиннот• 02 июня 2023
Авторко, ще раз завітаю до вашої теми, бо до проблем дитячого здоров´я через недбальство батьків ставлюся агресивно.

Я вживаю слово ’недбальство’, так. І ось чому.
Зараз не часи радянщини чи 90-ті, коли людина не мала достатньо інформації та можливості обстежити дитину в різних закладах на сучасному обладнанні.
Тому думка про ’корисно-шкідливо’ має формуватися на фактах, а не стародавніх віруваннях чи аргументації типу ’П´ятиюрідна сестра бабусі друга мого колеги мала таку історію...’

Якщо поставити вашому чоловіку питання ’Чому?’ кілька разів, обов´язково з´ясується, що він керується якимись стереотипами, які нічого спільного з медициною не мають.

Будьте для своєї дитини розумними батьками, які спершу отримають інформацію та декілька консультацій, а вже потім прийматимуть рішення.