Леди Г• 01 июня 2023
Де найчастіше купуєте взуття , одяг ?будь ласка проголосуйте
Результат:
вже голосів:
38 (35.51%)
Офлайн
18 (16.82%)
Скрізь по - трохи
17 (15.89%)
Свій варіант
12 (11.21%)
Інстаграм
11 (10.28%)
Шафа
7 (6.54%)
Олх
4 (3.74%)
Кідстаф
ViktoryjaG• 01 июня 2023
Распродажи в Милане Hugo Boss, Bulgary, Gucci, Versace, Fendi, Prada, Ferre, Armani и пр. ...
размахер• 01 июня 2023
Reserved, Cropp, House, Sinsay, Waikiki. У цих магазинах в основному, в більшості на зимових чи літніх знижках. Також неодноразово замовляла з інтернет-сайтів цих же магазинів, бувають дуже хороші знижки. А, ну і додам, що така вибірка (деякі магазини більше з підлітковим одягом) тому що мені ще менше 30. Також, іноді заходжу в секонд, але не часто. Більше подобаються ті, що по цінах, де речі з етикетками, як аутлет. Недавно в Євромікс була - то купила собі хорошу білизну за смішні гроші (з етикетками брендів і новеньке все звичайно ж).
Баба Йога• 01 июня 2023
Ответ дляТундиринда
БАУЛ
а де саме купуэте? я про адресу .
я завжди забігала біля роботи по Г.Дніпра, подобалося там хороший вибір був. Зараз офіс переїхав на лівий берег і думаю чи тут є десь поблизу?
4есотка• 01 июня 2023
Взуття - оффлайн. Капці домашні хіба що в інтернет-магазинах купую. Одяг давно не купувала, але на мої габарити міряти треба. Нижню білизну на Касті замовляла.
Лепетун• 01 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Часто в секонде. Новое и качественное. Знаю хорошие места
О,и я к вам)))