Леди Г• 01 июня 2023

Де найчастіше купуєте взуття , одяг ?будь ласка проголосуйте

Результат:
вже голосів: 107
38 (35.51%) Офлайн
18 (16.82%) Скрізь по - трохи
17 (15.89%) Свій варіант
12 (11.21%) Інстаграм
11 (10.28%) Шафа
7 (6.54%) Олх
4 (3.74%) Кідстаф
Вакцениро Вона• 01 июня 2023
Мегаспорт

Жена миллионера• 01 июня 2023
У сінсей , резервд,
Онлайн
Тут надолго• 01 июня 2023
Онлайн в мультибрендах
Коханозадовільна• 01 июня 2023
Бонприкс, джордж, зара, нм, форевер 21. Заказываю с сайтов.
Миловидна леді• 01 июня 2023
Секонды и кидстафф бу
Жерица ночи• 01 июня 2023
Чаще всего в массмаркетах
Руда ліса• 01 июня 2023
офлайн почти постоянно или ансвер-модиво, потому что там есть возврат

Мейк-ап форева• 01 июня 2023
Инсайты в 90% случаев
ViktoryjaG• 01 июня 2023
Распродажи в Милане Hugo Boss, Bulgary, Gucci, Versace, Fendi, Prada, Ferre, Armani и пр. ...
KROX@• 01 июня 2023
Интертоп, ТРЦ
Не стесняюсь• 01 июня 2023
Амазон
Тундиринда• 01 июня 2023
БАУЛ
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ансвеар
размахер• 01 июня 2023
Reserved, Cropp, House, Sinsay, Waikiki. У цих магазинах в основному, в більшості на зимових чи літніх знижках. Також неодноразово замовляла з інтернет-сайтів цих же магазинів, бувають дуже хороші знижки. А, ну і додам, що така вибірка (деякі магазини більше з підлітковим одягом) тому що мені ще менше 30. Також, іноді заходжу в секонд, але не часто. Більше подобаються ті, що по цінах, де речі з етикетками, як аутлет. Недавно в Євромікс була - то купила собі хорошу білизну за смішні гроші (з етикетками брендів і новеньке все звичайно ж).
неДоПриличий• 01 июня 2023
Ансвер, Мейсіс, Зара, Массімо, Манго. Офлайн - Бенеттон, Манго
Пані з калабані• 01 июня 2023
В магазине или онлайн за границей
Снідаю авокадо• 01 июня 2023
Часто в секонде. Новое и качественное. Знаю хорошие места
Баба Йога• 01 июня 2023
Ответ дляТундиринда
БАУЛ
а де саме купуэте? я про адресу .
я завжди забігала біля роботи по Г.Дніпра, подобалося там хороший вибір був. Зараз офіс переїхав на лівий берег і думаю чи тут є десь поблизу?
ПлакалаВАвто• 01 июня 2023
Офлайн. Везде по чуть-чуть. Секонд, синсей, Вайкики

все по ГОСТу!• 01 июня 2023
Оффлайн в магазинах обуви больших размеров (у меня 42)
4есотка• 01 июня 2023
Взуття - оффлайн. Капці домашні хіба що в інтернет-магазинах купую. Одяг давно не купувала, але на мої габарити міряти треба. Нижню білизну на Касті замовляла.
Лепетун• 01 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
О,и я к вам)))
Снідаю авокадо• 01 июня 2023
Ответ дляЛепетун
О,и я к вам)))