Кнопус• 01 июня 2023

Часто роблю нерозумні речі и потім шкодую.

Как навчитися не робити фігню або не жалкувати якщо вже зробила.
dulenok• 01 июня 2023
как я говорю, лучше жалеть о том, что сделано, чем о том, что НЕ сделано

5cmhybyna• 01 июня 2023
я роблю фігню але не шкодую. Я маю правило, жити лише сьогоднішнім днем, вчора не існує, завтра може не бути
Ганцю в кєдах• 01 июня 2023
Без деланья фигни жизнь скучная )) я постоянно творю рисковую фигню, а потом ломаю башку, как вырулить
Доставучая• 01 июня 2023
Например какие?
Телячі ніжноСті• 01 июня 2023
А что вы творите?
автор Кнопус • 01 июня 2023
Ответ дляdulenok
ну не згодна.
автор Кнопус • 01 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
От якщо роздивлятися в контексті сьогодняшнього дня - то навіть не така вже і фігня виходить
автор Кнопус • 01 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну от і я така. Ви не Таня? Бо я іноді трохи Таня.
автор Кнопус • 01 июня 2023
Ответ дляДоставучая
Например какие?
ну от сказала те чого не треба було. Я нікого не вбиваю, не краду, не гвалтую. Просто роблю дурні речі. Десь треба промовчати - не мовчу, десь треба сказати - мовчу.

автор Кнопус • 01 июня 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
А что вы творите?
В основному виставляю себе в дурному світі.
5cmhybyna• 01 июня 2023
Ответ дляКнопус
отож. Якщо забути вчора і не думати про завтра то життя прекрасне. А то можна жити і думати про смерть і тому й не жити через це
Грибной_Дождик• 01 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Бля, ви ж найрозумнiша....
Телячі ніжноСті• 01 июня 2023
Ответ дляКнопус
Как именно,