ВільнаНазавжди• 01 июня 2023

У кого дохід більше 100 тис. грн. на сімʼю, по вас видно, що не бідуєте?

Мається на увазі ваш зовнішній вигляд, одяг, догляд у косметолога і т.д.?
МаксХмара• 01 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Честно говоря, нет. Я очень даже натюрель. Скорее, считывается в поведении, манере общаться.
Считується. Потрібно тільки відкрити рот ))) і я не про зуби

olgabaluta• 01 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Вы правы 😂.
Марфа Українівна• 01 июня 2023
Як правило не видно. Знаю декілька сімей. Роками одні і ті самі шорти і кепки.
МаксХмара• 01 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Вы правы 😂.
Добре, що ви мене вірно зрозуміли, бо якось грубовато написала
МаксХмара• 01 июня 2023
В мене, наприклад, зп висока не так давно. Тому ’доганяюсь’. Їм смачну їжу, подорожуєм, нігті страшні, одягу мінімум. Сумка в мене ось. Не знаю що там по мені видно
delphoto
МаксХмара• 01 июня 2023
Моя сумка
olgabaluta• 01 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Я понимаю, о чем Вы !

Щепотка_совести• 01 июня 2023
Не знаю, чи видно. Так, я витрачаю чимало коштів на підтримання в гарному стані волосся, шкіри, зубів та нігтів. Все це зараз коштує чимало. Інших «атрибутів» немає. Ношу футболки та джинси з вайкікі, резервду, манго. Єдине що взуття хороше купую, якісне. Шуб, діамантів не маю. Дохід вище ніж Ви зазначили вдвічі.
Трохи злякана• 01 июня 2023
Имеем доход около 100т на двоих, я обожаю секонды так же, как и когда 10 зарабатывала))) Стабильно выделяю себе субботу в месяц чтоб пошариться по стокам) Так что думаю, вид бомжацкий, муж вообще похуист, может ходить в дырявой обуви и футболках, если бы не айфон/машина точно бы путали с бомжом)
Пьяная вишня• 01 июня 2023
Ні не видно. У нас навіть машини немає))) а ще ми можемо речі в секенді купляти. Дохід наш 130 тис. Манікюр не роблю, чоловіка стрижу сама. Косметолога не потребую, лише 1 на 4 місяці на ботокс хожу
Прилипало• 01 июня 2023
По мені видно. Цього року щось розійшлася бо дуже схудла і змінила імідж - витрачено вже тисяч 50 на один лише одяг і це ж лише початок літа.
Відповів всім• 01 июня 2023
Купую речі, які подобаються та приносять задоволення, не намагаюся виглядати так, щоб комусь щось стало ясно. Думаю, що по мені скоріше не видно, ніж видно.
Догляд дорогий, але нікому ж свої баночки в лице не тичеш на вулиці)
Я пані прохана...• 01 июня 2023
Ответ дляЖертва интернета
О, сестра. Пользуетесь линзами? У меня попа: очки не подходят, в линзах тоже теперь не могу больше пары часов. Хоть вешайся
Нет, линзы не подходят((
Хожу в очках, а что делать?
Я пані прохана...• 01 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Нет, выгляжу как покусанная комарами сельская баба с небритыми ногами😆
А газон классный, дорогой, зараза))
Чарівне зіллячко• 01 июня 2023
Так-ні
Миззери• 01 июня 2023
Я в категории -выгляжу как бомж
Но я не считаю доход 100 000 большим
Мы квартиру арендуем за 1 000 евро и еще одну в Киеве тоже оставили в аренду что б я могла приезжать туда время от времени , наверное тупо потому что это трешка и она не нужна а деньги уходят но с другой стороны знаем что есть куда вернутся
Жертва интернета• 01 июня 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Нет, линзы не подходят((
Хожу в очках, а что делать?
Ну хоть очки подходят. Я скоро вообще буду как крот
З бісиками• 01 июня 2023
Ответ дляЖертва интернета
А лазер?
Жертва интернета• 01 июня 2023
Ответ дляЗ бісиками
А лазер?
Та какой, там такой букет уже, включая отслойку сетчатки

З бісиками• 01 июня 2023
Ответ дляЖертва интернета
Жалко(
Зажуженная Жужжа• 01 июня 2023
Ответ дляparele
Интересно, что именно? я достаточно скромно одеваюсь. И ни одного мл в лицо не вкачано)
От ви мені подобаєтеся, впевнена, що ви не лише розумна, ерудована жінка, а й красуня. І хоч у мене вистачає подруг, я б з вами потоваришувала з радістю. Бо ви ще й щира.
ckorpuon• 01 июня 2023
Ответ дляАстановитесь
Для этого ста тысяч не обязательно иметь
Ну да,воно ж і видно відразу🤫
Вкуси мене• 01 июня 2023
Не видно. Авто бюджетна малолітражка,мішки під очима генетичні,одяг масмаркет небюджетний і не айфон в руці,бо безрука. Короче на вигляд,як звичайний працівник бюджетної сфери.
Дякую_аж_підскакую• 01 июня 2023
Нет, частные школы и питание часто готовым, выглядем ото как бомжи, не пойму как так(((
Мию вікна у мороз• 02 июня 2023
Доход хороший , не знаю видно или нет . В супер бренды не одеваемся , разве что пару вещей у меня есть дороже Зары и Массимо ))
А так обычно все
Машина хорошая - тайота прадо
Но особо не тренькаем
Трусиковед• 02 июня 2023
Ответ дляparele
По вашому парку вдома Бо навіть брудна, а на його фоні- королева))
В взагалі, людину в достатку видно , навіть, якщо вона гола стоїть, і філлери чи ботокс тут ні до чого… це інше)
Тому з автором згодна))
Трусиковед• 02 июня 2023
Ответ дляМиззери
Я в категории -выгляжу как бомж
Но я не считаю доход 100 000 большим
Помню ваши довоенные темы)) какие там 100+ у вас?

Вы путаете пособие и вообще деньги из ес 2.5К євро к теме автора..,
Это совсем разные вещи При чём тут эвропа сейчас это разные деньги, траты и возможности.