Федорино Горе• 01 июня 2023
Вирішила користуватися тільки укр.контентом,аВиявляється йогоНемає(Рецепт шукала
Це капець. Шукала рецепт сирників в ютубі, знайшла тільки Клопотенко і ще когось, 2 людини на всю ютуб,які українською той рецепт казали. І так у всьому, хочу повністю перейти на укр. мову і облом часто. Рус контенту дофіна, у всіх сферах і темах, а у нас фонарь. Ні книжку послухати українською, ні езотерику-нічого... Тут багато людей сидить, невже немає тих хто хоче стати блогером та щось цікаве розповідати?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я тікток удалила бо багато часу забирає( в інсті майже не сижу бо багато чомусь руського попадаться в рекомендаціях та в шотсах(В Ютубі тільки Раміну і Монро дивлюся, більше нікого не можу знайти(
Закарпатська господиня. Вкусного Просто і доступно. Наші українські блогери. В одної лише україномовний контент. В другої наполовину, но є і другий канал Ukrainian food
бЭйбА• 01 июня 2023
Якщо чесно, я пробувала робити відео. Дівата, у мене виходить, як у першокласника.
Це стільки всього треба для цього відео...
Я неприпинятиму спроб, проте сумніваюся, що у мене буе відео, яке зможе конкурувати. А вкладати кошти у це, я поки не готова.
Ду да ду да ду• 01 июня 2023
Ответ дляДивне створіння
Книги-це біль, їх немає українською, а російською я не читаю, мені в голові скабєєвський голос від них.
Хоч би електронні , аудіо 😭
Ну, «піратських» книг може й немає українською. Звикайте не красти, а платити за них.
Мошей ницца• 01 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Поэтому и невозможно жить без сайтов на русском языке. Потому что на украинском очень мало информации. Во всех сферах. Не только в кулинарии.
И я считаю, что это преступление - перекрывать доступ к русским сайтам.
100%, реально бред запрещать что то людям.
Зачем это ? Что бы новости не читали, так наоборот их стоит почитать тот бред что они там пишут очень повышает патриотизм и через впн это легко сделать.
Но по своим болезням, например, не могу найти информации на наших сайтах, рецептов много нет и вишенка на тортике сбросили курс по работе (да, у нас такого нет, есть сворованый русский) на яндекс диске и не могу посмотреть неделю ни скачать, т.к впн видео нормально не тянет и на фига эти их блокировки нужны, зла не хватает
yana borozenec• 01 июня 2023
Ответ дляФедорино Горе
Ось. Зранку шукала і були ті ж самі відео. Зараз ввела такий же запит і такі ж самі відео вилазять. Клопотенко і повар який готує по рецепту Клопотенко. І все
Спробуйте набирати просто ’сирники’
Однозначная• 01 июня 2023
нажаль, теж з цим зіткнулася. Особливо, що стосується собак. Все русняве.
Дивне створіння• 01 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Удалено администрацией...
Нервогенератор• 01 июня 2023
Так да, все рецепты были на поверенок и прочих. Найти все стало сложно, многое в блоке, на наших ресурсах мало контента и информации очень
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляPrervana
Задачка со звездочкой - попробуйте найти сведения из области ветеринарии на украинском. Хотя бы о таком явлении, как гипотериоз у кошек. И информацию о прошивках телефонов, заменах модулей и пайке плат. Ото где печаль
Так українські блогери на російській мові вели канали і щас продовжують вести. Он та ж Матвєй, соплі по пиці розмахувала, а з російської не слигнула хочаб заради пристойності спробувала українською вести
Нервогенератор• 01 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, кулінарія, як і мед інформація - рашистські. Нашого мало достойного, я б сказала 0.
Дело не в том что мало, все статьи и отзывы писали и наши, просто на их ресурсах (доменах или как выразиться), потому что там и домен был дешевле видимо и трафик огромный со всех стран снг
Українська Мрія• 01 июня 2023
ой добре що нагадали про цього блогера, якраз сирики від висоцької- то варто подивитися!
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Закарпатська господиня, Ольга Матвей, Еда без труда, Алина Фуди, Лілія Цвіт, это украинские блогеры на ютуб, у них много чего можно найти. Я в свое время столкнулись с этим, ещё год назад, пришлось перейти на Ютуб, просто сайты с рецептами в основном российские.
Автор хоче українською
А в вашому списку два блогера ведуть канал українською.
personality• 01 июня 2023
Якщо нема ізотерики українською це свідчить про те що українці більш інтелектуально розвинені ніж лаптєногі😂
Оновлена версія• 01 июня 2023
Якщо ви є в Інстаграмі, рекомендую Таню Юшину і її рецепти.
@tanyushina
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
тут данська і англійська.
Видаліть з телефону російській словник і буде вам щастя.
Українська Мрія• 01 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
а де той словник є?
щоб його видалити.
Танцепесенная• 01 июня 2023
Ответ дляМошей ницца
Тоже очень это бесит. Часто ищу какую-то информацию, и блин все заблокировано. Психологические тесты, рецепты, по здоровью, ветеринарии и т.д. это же капец какая опасная информация, которую нужно блочить . И рецепты мне пофиг на каком языке, главное, чтобы они мне нравились
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляСумка з негодою
На сайте меньше вариантов. Их нужно искать. У приложения, скорее всего, есть территориальная привязка.
Немає. Я в США зараз. Україномовний контент в мене, зірідка американський. Ніякого рузького не вилазить
Єдине це Щвець і Юнус Раміров на російській розмовляють. Но більше нічого не підтягується
ЯниЯ• 01 июня 2023
Ответ дляСумка з негодою
Не думаю. З сайта теж айпі адреси українські.
ЯниЯ• 01 июня 2023
Ответ дляДивне створіння
Хоч би електронні , аудіо 😭
Є мооооре книг українською
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
а де той словник є?
щоб його видалити.
В айфонах в основних налаштуваннях - мова і регіон. Видаліть російську мову і не буде вам тягнути її
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
а де той словник є?
щоб його видалити.
Де в смартфонах я не знаю, но думаю той же алгоритм
Дивне створіння• 01 июня 2023
Ответ дляЯниЯ
Є мооооре книг українською
Якщо тобі сорок і ти багато читаєш, а, отже, маєш смаки, вподобання, багато чого вже почитав, повірте, це не море, на жаль
Українська Мрія• 01 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
у мене не айфон і немає у мене рос.мови в налаштуваннях.
там була датська мова, я вказала українську коли налаштовувала телефон.
тут взагалі ціла справа запустити телефон, не пам´ятаю щоб в Україні було так складно.
можливо це через синхронізацію з якоюсь поштою, треба подивитися.
тут ще часто нашу пошту i.ua може не сприймати, коротка, доводиться іншу використовувати.
Най хоч раз• 01 июня 2023
Вчіться вводити пошукові запити . Творог то узьким язиком…
Прикріпляю фото, там 15 скрінів, на 4 із них по 2 рецепта соловʼїною, разом 19 , знайшла за хвилину , далі лінь гортати.
Кукарикуууууу• 01 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
то зрозуміло, але нашо мені мій рідний телефон завжди пропонує перекласти російською, то взагалі загадка! ще й як швидко треба чи в дорозі і шось там зачепиш а воно бере і перекладає...
так ще і перекладає українські сайти російською мовою!!!
Бо у вас в налаштуваннях так стоїть
irinka_kyiv• 01 июня 2023
Автор, введіть в ютюб запит ’рецепт сирників’. Так, російськомовні відео ютюб також видає, але ж і україномовних достатньо. А ще слова творог в українській нема