Федорино Горе• 01 июня 2023
Вирішила користуватися тільки укр.контентом,аВиявляється йогоНемає(Рецепт шукала
Це капець. Шукала рецепт сирників в ютубі, знайшла тільки Клопотенко і ще когось, 2 людини на всю ютуб,які українською той рецепт казали. І так у всьому, хочу повністю перейти на укр. мову і облом часто. Рус контенту дофіна, у всіх сферах і темах, а у нас фонарь. Ні книжку послухати українською, ні езотерику-нічого... Тут багато людей сидить, невже немає тих хто хоче стати блогером та щось цікаве розповідати?
Кукарикуууууу• 02 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
у мене не айфон і немає у мене рос.мови в налаштуваннях.
там була датська мова, я вказала українську коли налаштовувала телефон.
тут взагалі ціла справа запустити телефон, не пам´ятаю щоб в Україні було так складно.
можливо це через синхронізацію з якоюсь поштою, треба подивитися.
тут ще часто нашу пошту i.ua може не сприймати, коротка, доводиться іншу використовувати.
Вам треба зробити налаштування саме в браузері. Якщо це Гугл хром, то Налаштування - розділ Мови, там і мови сайтів, і мови перекладу.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тобто у вас один словник в доступі- українській, а перекладає на російську?
Курочка• 02 июня 2023
Ответ дляпьЯНА
О, перша пішла. Матрьошка
’Держи вора’ громче всех кричит сам вор))))
МАМА НИКИТКИ-2• 02 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
В хромі тоді спробуйте змінити.
Виберіть українську
Українська Мрія• 02 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Бо у вас в налаштуваннях так стоїть
у мене налаштування українською, я сама ставила одразу, як запускала телефон. російської там ніколи не було.
Українська Мрія• 02 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
я гуглом користуюсь, онлайн.
і так , сайти українською пропонує перекласти на російську.
Українська Мрія• 02 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В хромі тоді спробуйте змінити.
Виберіть українську
у мене гугл. Зайшла в налаштування, написано Перекласти Визначена мова - українська.
Українська Мрія• 02 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
от щойно зайшла в Гугл +Добавити сторінку, там набираю слова Онлайн і одразу мені вже видає варіанти мої, обираю Онлайн перекладач з української на датський, і в результаті Українська-російська
я розумію що лише мову треба змінити, але ж то постійно таке! а часто треба швидко, бо то в розмові, і я ж з української ніколи не перекладала на російську, можу навпаки, і то рідко.
Сумка з негодою• 02 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви молодець! Є чим гордитись
Безусловно! У меня есть доступ к отличным проверенным рецептам и советам. Особенно по выпечке хлеба.
Сумка з негодою• 02 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Ну, «піратських» книг може й немає українською. Звикайте не красти, а платити за них.
Есть замечательные ГОСТовские рецепты Чадейки. Они переведены из промышленной рецептуры в домашнюю и проверены автором. Есть замечательная обучающая книга для детей от 8 лет, где подробно описаваются характеристики продуктов, процесса. Как отмерить продукты без весов. Даются простые рецепты выпечки с пошаговой выкладкой фото и объяснениями процесса. В переврде этих книг нет и вряд ли когда-либо будут.
Украинских аналогов нет! У меня есть родственница, которую плющило от того, что мои дети русскрязычные. Она привозила подобные книги на украинском. Да, неплохие, но по содержанию им далеко до книги Чадейки.
Сумка з негодою• 02 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор хоче українською
А в вашому списку два блогера ведуть канал українською.
Мне нравятся рецепты Ганны Пилипюк
И канал Моє подвір´я. На канале неплохие рецепты мясной консервации и блюд на мангале.
Как раз на украинском.
ЯниЯ• 02 июня 2023
Ответ дляДивне створіння
Якщо тобі сорок і ти багато читаєш, а, отже, маєш смаки, вподобання, багато чого вже почитав, повірте, це не море, на жаль
Ну ок, якщо ви з досвідом. Може чимось допомогти вам? Щось пошукати?
ЯниЯ• 02 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
то зрозуміло, але нашо мені мій рідний телефон завжди пропонує перекласти російською, то взагалі загадка! ще й як швидко треба чи в дорозі і шось там зачепиш а воно бере і перекладає...
так ще і перекладає українські сайти російською мовою!!!
Це ваші налаштування! В хромі є конопочка наприклад ’шукати тільки українською’ при пошуку в гугл. І +налаштування перекладу, ось мій скрін лівої сторінки
Бронетапці• 02 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, кулінарія, як і мед інформація - рашистські. Нашого мало достойного, я б сказала 0.
Це треба бути сліпим зовсім, щоб не знайти рецепт українською. Варіантів дуже багато
ПушАпница• 02 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Автор хоче українською
Она написала украинский, а не украиномоаний, я так поняла, что она не хочет заходить на российские сайты и смотреть российских блогеров. Но если я не правильно поняла и она хочет именно на украинском, то ничего страшного, на русскоязычных она не подпишется, да и все.
ПушАпница• 02 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
Тоже очень это бесит. Часто ищу какую-то информацию, и блин все заблокировано. Психологические тесты, рецепты, по здоровью, ветеринарии и т.д. это же капец какая опасная информация, которую нужно блочить . И рецепты мне пофиг на каком языке, главное, чтобы они мне нравились
Да никто не парится опасная информация или нет, российский сайт, в блок и молодцы, все через одно место.
Любовь Калистратовна• 02 июня 2023
Ответ дляWinter75
а яйце?
Не треба) багато років так роблю)) спробуйте. Це як раз той варіант який виходить завжди