Бабця в мештах• сегодня в 09:12
Допоможіть, дуже боляче..
Чотири роки була в ілюзії, що в мого коханого просто знайома, котрій він допомагав ще до знайомства зі мною зі складною ситуацією (алкоголізм). Потім вже у наших відносинах вони створили бізнес, який проіснував 2 місяці.
В нас на початку були дивні відносини, відчувала якісь гойдалки, розірвала, він довго бігав і повернулася.
І ось бачу в його телефоні їх спільні романтичні фото до наших відносин, якийсь час жили разом, коли були в нас відносини, то ці емоційні гойдалки були повʼязані з нею (їздив до неї додому, вона також, весь час допомогав). І зараз коли я десь їздила то вони дзвонили і писали один одному.
Він заперечує, що щось було, каже просто шкода було людину, вона йому допомогла, він віддячив. Що сексу жодного разу не було і все таке.
Якийсь час тому зробив мені пропозицію, і все йшло до шлюбу, а тепер я просто в шоці від всього цього. Я перший раз в житті з такою ситуацією і проблемою. Я взагалі не розумію, що мені тепер робити. Ще і він постійно приїжджає, дзвонить і тисне, що я все не так зрозуміла.
Допоможіть, будь ласка!🙏
Из Виа-гры• сегодня в 09:54
Ответ дляВсе буде
З вашого допису я зрозуміла, що ви весь цей час були втрьох.
Воно вам треба?
Шкода звісно, але діла не буде.
Воно вам треба?
Шкода звісно, але діла не буде.
а я поняла другое. Что очень стремно иметь дело с чужими парнями, мужьями.
Что даже если попросить прикурить/попросить поднести что то или проходить мимо - он или его женщина могут фантазировать что ты хочешь с ним секс, преследовать и прочее. Ужас.
Из Виа-гры• сегодня в 09:58
Ответ дляБабця в мештах
В неї було 4 чоловіка и хз скільки партнерів, їй все одно..
а вы откуда это знаете кто у нее был? 😱
Добро с Кулаками• сегодня в 10:00
Ответ дляБабця в мештах
Я на 8 років молодша за неї, ще і по фото видно, що це алкоголічка, яка багато чого побачила в житті. Який вибір?
Ну много видела и много умеет в отличие от Вас. Во всяком случае манипулировать Вашим мужчиной умеет получше Вас.
Бабця в мештах
• сегодня в 10:01
Ответ дляИз Виа-гры
а вы откуда это знаете кто у нее был? 😱
Її знають наші спільні знайомі. І фото в нього з тих часів бачила, вона з алкашами різними у жахливому вигляді була. Я дійсно думала, що він просто їй допоміг.
Бабця в мештах
• сегодня в 10:02
Ответ дляДобро с Кулаками
Так, ви праві, вона весь час маніпулювала. Я не хочу таких відносин, на маніпуляції.
Из Виа-гры• сегодня в 10:03
Ответ дляБабця в мештах
Каже, що вона хвора, і різала себе і казала, що щось з собою зроби і в псих. лікарні була. Типу кохає і не може без нього, а він просто допомогав)
фантазер и нарц он у вас.
Вы лично знаете женщин, кто пытался суицидиться из-за всего лишь мужика?
Из Виа-гры• сегодня в 10:04
Ответ дляБабця в мештах
Вы опасны, вы и ваш мужчина, для той женщины и для всех окружающих женщин.
Из Виа-гры• сегодня в 10:05
Ответ дляБабця в мештах
зачем вы следите с мужиком за жизнью чужой вам обоим женщины?
Из Виа-гры• сегодня в 10:06
Ответ дляБабця в мештах
Вы считаете это нормально что ваш мужик хранит фото чужой ему бабы, и вы тоже мониторите такие фото? Это очень стремно. Вы как сталкеры или маньяки.
Железобетон• сегодня в 10:07
Ответ дляИз Виа-гры
Лечитесь👀
Бабця в мештах
• сегодня в 10:07
Ответ дляИз Виа-гры
фантазер и нарц он у вас.
Я бачила в переписках, весь час різні її подруги і чоловіки писали йому, що вона то в лікарні, то десь зникла, то зробила щось з собою. Щоб він допоміг. Це було всі 4 роки. І він їздив, допомогав. Я цього всього не знала. Відповідає, що маніпулювали, було шкода, хотів допомогти.
Бабця в мештах
• сегодня в 10:10
Ответ дляИз Виа-гры
Так я тільки дізналася про ці фото, я сама в шоці. Я не очікувала всього цього.
Из Виа-гры• сегодня в 10:12
Ответ дляЖелезобетон
Лечитесь👀
а мне зачем?
это я что ли делаю коллекцию из фото чужой женщины и просматриваю?
Маурита• сегодня в 10:13
расходитесь ...........и это тоже пройдет,не вступайте в это го...но
Из Виа-гры• сегодня в 10:13
Ответ дляБабця в мештах
Все это очень странно. А почему они все писали именно ему? он же ей никто, не муж, не брат, не отец
Морожена_курка• сегодня в 10:14
Він може думає що це нормально. Треба пояснити чітко що з вами так не можна, не може бути ніякого спілкування, дружби і т.д з жінками.
Из Виа-гры• сегодня в 10:15
Ответ дляБабця в мештах
Осторожнее. Я когда то сталкивалась с 4 мужиками, что сталкерили. Еле отцепились. Пришлось даже сменить номера телефонов и переехать)
Галябалована• сегодня в 10:16
Ответ дляБабця в мештах
Що зараз я не знаю, бачила тільки що дзвонять один одному. Він все заперечує, каже, що це по питанням закрити бізнес.
Нужно не боясь сказать, что она должна исчезнуть из всех видов связи, всех вопросов и из его жизни. Если этого не будет, все это будет продолжаться под каким нибудь другим соусом.
Вилами по воде• сегодня в 10:17
Ответ дляИз Виа-гры
После авторши? Ну кто кроме праст за деньги будет давать или смоктать чужому занятому или женатому мужику?
Видно,що ви з бодуна,,)
Из Виа-гры• сегодня в 10:17
Ответ дляБабця в мештах
Мужик у вас стремный. Сталкерство это точно ненормально. Тем более что он в отношениях с другой (вами).
Из Виа-гры• сегодня в 10:18
Ответ дляВилами по воде
Видно,що ви з бодуна,,)
А что без бодуна есть согласные дать чужому мужику/женатику?
Галябалована• сегодня в 10:18
Ответ дляИз Виа-гры
Они не дают, они берут)
Бабця в мештах
• сегодня в 10:18
Ответ дляИз Виа-гры
Я теж нічого не розумію. Відповідь: хотів допомогти, середовище там алкашів, вона теж йому допомогла, коли в нього були проблеми зі здоровʼям, повівся на маніпуляції, був дурнем, соромно за все)
Вилами по воде• сегодня в 10:18
Ответ дляИз Виа-гры
Кожна друга
Из Виа-гры• сегодня в 10:20
Ответ дляВилами по воде
Кожна друга
це ж як треба себе не любити(
Бабця в мештах
• сегодня в 10:22
Ответ дляГалябалована
Я думала про це, але як я зрозумію, що цього всього більше не буде, від мене 4 роки все приховувалося. І як там на справді знають тільки вони. Я взагалі всієї цієї історію від нього не очікувала, він інтелігентний і з грошима чоловік.
Жирафовое варьенье• сегодня в 10:23
Ответ дляТримаю свічку
Ничего не понятно. Он встречается с вами и с другой женщиной параллельно?
ну да, это и ежу понятно. пытается усидеть на 2х стульях, чтоб эта дурочка ему комфортный быт обеспечивала, на который алкашка не способна, а потрахивать он будет ту периодически. в перерывах.
Из Виа-гры• сегодня в 10:24
Ответ дляБабця в мештах
Просто станьте на место других женщин. Зачем им мужчина что: трахает вас и тратит деньги на вас?
зачем такой может быть нужен хоть кому то еще? чтобы что?