Куратор дебошей• 01 июня 2023
Парфуми на розлив. Чому стійкіші за оригінал?
Замовила декілька оригінальних парфумів на мейкап, за годину запаху не чути. Співробітниця має такий же аромат на розлив, від неї чути практично увесь день. Містика. Любителі парфумів на розлив, якого виробника обираєте?
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Вже друга тема за вечір з пасивною рекламою наливної парфумерії 🤨
Та ні, я бачила першу. Навіяло створити свою. Я серйозно як ніколи. Настільки розчарувалася в оригіналах.
Пишна молодиця• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
А ви прямо всю оригінальну парфумерію тестували, щоб розчаруватись?))
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Я не настільки багата та заможня, щоб всю тестувати. Є улюблені, за які відлистала не мало, стійкості 0.
пьЯНА• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ну значит то, что вы заказали не оригинал вот и все, разливают то отливает из простых оригинальных флаконов, и стойкость не от того что его налили в атомайзер
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляГейТуда
На собі запаху не чути
На роботі й інші не чують. Від мене. Від неї чути, дивно...
ГейТуда• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Значить у вас не оригінал. Розлив парфумерії роблять з того ж самого флакону. Їй налили з оригінального, а ви купили паль.
За ким я буду?• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Де берете оригінали? На мейкапі?
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляГейТуда
Та в неї розливуха, 300 грн за 2 аромати.я на мейкап брала, коди співпадають.
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Де берете оригінали? На мейкапі?
Так, зробити вам фото флаконів з кодами?
За ким я буду?• 01 июня 2023
Я беру на кремчику у декількох, але дуже обережно
Бо навіть у тих у кого там кращі рейтинги і постійно замовляла попадалися підробки, або розбавлені. На жаль більше ніколи не куплю у продавця, якщо відчуваю домішок спирту дуже великий і малу стійкість
Іноді для перевірки замовляю один і той самий аромат у різних продавців і таки частенько різна стійкість, а сам аромат той самий
За ким я буду?• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Мені не треба. Я в мейкапі давно розчарувалась. І ще дивуюсь їх цінами, зараз вони набагато нижче оригінального розливу. Замовляла лайбр YSL на мейкапі- паль жахлива, не стійки. А вони мразі пишуть, що тільки з оригіналами співпрацюють
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Чому ж тоді коди співпадають? Також підозрюю що це якась паль та щей фігової якості.
За ким я буду?• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Може підробляють ті коди і номери. Не знаю, але там точно не оригінали. І читаю це у відгуках давно. Шкода, що так розводять людей і тримають за дурнів
В одного виробника клонів беруть концентрат (парфумерну композицію) і розводять спиртом наполовину. Тобто концентрація виходить 50%. Це якщо спрей, на одягу в основному стійкість до прання, на волоссі пару днів, а є чисті масла, намазом наносять, там взагалі висока концентрація.
Проте писати назву виробника в темі не буду, їх багато є, мій мені подобається, але саме тут я почула на нього негативний відгук, один, з десятка задоволених знайомих. Хоча в моїй колекції уже більше оригіналів, ніж пробників аналогів, все ж маю теплі почуття до цього магазину, бо з них все почалося для мене-)
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляРаната
Ну але ж коды співпадають, як так? Напишіть будь ласка вировника, хочу спробувати щось інше.
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Я не знаю, але розчарована дуже.
Пишна молодиця• 01 июня 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Я цього не розумію. Навпаки ж краще мати постійних покупців, щоб люди поверталися. А деякі продавці з високим рейтингом на Кремчику видно довірою користуються і бадяжать. Мені рідко таке траплялося, але все ж було.
Меня много• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Мабуть есенс масло.Але я брала нарцисо то смерділо зовсім не гарно
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Вони там на розпив продають?
Пишна молодиця• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Вони там на розпив продають?
Так. Але оригінальну парфумерію. Мені Кремчик подобається тим, що можна фактично будь-який аромат затестити. Деяких навіть в Україні немає. Усіляка рідкісна ніша, наприклад. Або вінтажну парфумерію, яка коштує зараз убердорого. Або на випадок, коли не хочеться цілий флакон, а достатньо 5-10 мл.
За виключенням 2х неприємних випадків, завжди потрапляла на оригінал.
Ответ дляПишна молодиця
А мені Кремчик подобається тим, що продають залишки оригіналів у флаконах, в мене є кілька парфумчиків ’з рук’
Пишна молодиця• 01 июня 2023
Ответ дляРаната
Також 👍🏻 І взагалі приємна тусовка парфзахоплених))
Куратор дебошей
• 01 июня 2023
Ответ дляПишна молодиця
Зайшла, так важко там розібратися
Пишна молодиця• 01 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Зайшла, так важко там розібратися
Та нічого такого. Не дуже зручний інтерфейс, так. Погоджуюсь. Але розібратися можна. Обираєте який хочете аромат, продавця, тицяєте скільки треба мілілітрів, потім «додати в кошик». Чекаєте, коли вам вишлють реквізити.
Душа компанії• 02 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Вы уверены, что Ваш оригинал через час не слышен? Если от себя не слышете - это нормально и даже хорошо. Другие очень даже могут слышать.