Куратор дебошей• 01 июня 2023

Парфуми на розлив. Чому стійкіші за оригінал?

Замовила декілька оригінальних парфумів на мейкап, за годину запаху не чути. Співробітниця має такий же аромат на розлив, від неї чути практично увесь день. Містика. Любителі парфумів на розлив, якого виробника обираєте?
автор Куратор дебошей • 02 июня 2023
Ответ дляДуша компанії
Вы уверены, что Ваш оригинал через час не слышен? Если от себя не слышете - это нормально и даже хорошо. Другие очень даже могут слышать.
Та от і справа в тому, шо інших запитувала, також не чують. По кодам оригінал.
Скоро_вчера• 02 июня 2023
всегда считалось, что если вы через некоторое время не слышите свой парфюм на себе, но его слышат другие, то это и есть показатель качества.
Вот и у вас такая же ситуация, вы свой не слышите, но слышите на другом человеке.
Спросите у кого-то, слышат ли они ваш парфюм?
автор Куратор дебошей • 02 июня 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Та от і справа в тому, що не чують, а от її розливуху чують
ЗновЗдоров• 02 июня 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Автор, я Вас не зрозуміла. Розпив оригіналу по кілька мл - то одне, копія в оригінальному флаконі чи фальсифікат мають і флакон, вид, коди типу оригіналу вироюпицтва ОАЕ чи Голландія - друге. Є типу тестери, розливна парфумерія в однотипні флакони, на коробці фото і надпис оригіналу виробництва Швейцарії, Турції, ОАЕ. І є розлив розведеної спиртом парфумерної композиції виробництва Франції, Турції, ОАЕ, в нестандартні флакони, без фото оригіналу, номерний чи з назвами оригіналів плюс назву ’бренду’, що розливає. От тут є аналоги з вмістом композиції 30% і 50%. Тому стійкіші, сильніші по концентрації.
Ви на рахунок якого варіанту питаєте?
автор Куратор дебошей • 03 июня 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ви на рахунок якого варіанту питаєте?
Ого, я цього всього і не знала. Вона купувала в простих пластикових пляшечках, 300 грн за 2 пляшечки по 50 мл.
автор Куратор дебошей • 03 июня 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ви на рахунок якого варіанту питаєте?
Як тоді не помилитися і купити справді оригінал?