Бабуся Бетман• 01 июня 2023

Питання дача чи квартира????

У мене варіант жити з свекрухою, або переїхати на мою дачу.
Дача розглядається тільки на літо з дитиною ( 1 рік) . На дачі немає душу, туалету, водовідведення в будинок . Є світло, газ та скважина. Я побачила туалет можна портативний, митися або водичку гріти або нагрівати шланг на сонечку і купатися, інтернет можна провести то без питання, магазин є, але у нас кожні три дні і так буде виїзд у місто. Чоловік каже то не умови, не згоден( . З плюсів річка, ліс , свіже повітря, великий будинок і ми одні , і головне не чути сирени ( бо я вже їду кришкою) . Що порадите такі умови обрати ( моя позиція), або їхати до свекрухи де все є але дуже маленька кімната на трьох, ще і сестра і виходить 3 кота в нас буде...
Губка Боб• 01 июня 2023
Дача. До поздней поздней осени. Но я настолько люблю быть свободной, что но отсутвие условий, ни феканье мужа, меня не страшат.
Хропочка з гривкою• 01 июня 2023
Дача.
Нагайна• 01 июня 2023
Летний душ сделайте
Биотуалет

На лето дача конечно лучше
Розвідка Маші• 01 июня 2023
Дача. Хай Бог милує до свекрухи в ті умови. Воду гріти не проблема, туалет літом теж . Самі будете, це кайф.
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
І я так вважаю. Але чоловік вперся, що немає умов. А мені зі свекрухою жити та ще й втрьох в кімнаті 12м2 з кішкою ....
Ms. Похвала• 01 июня 2023
Дача
Запароленое одеяло• 01 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Душ можете сами сколотить, только бочку купите
Katilina• 01 июня 2023
Дача!!!! Яка б не була гарна людина ваша свекруха, та спільне проживання то жах. Зненавидите все і нічого в радість не буде, ніякі комфортні умови (хоча з вашого опису ніякого особливого комфорту там і не намічається)
Бджолина королева• 01 июня 2023
Дача.
Там все є, тільки воду накачати. Та й маленький портативний насос можна придбати( сама не так давно дізналася про це чудо).
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ми посварились і в мене жити не можемо. То як ви мені порадите поставити ультиматум що я буду чи в себе жити, чи на дачу. Чи їхати до свекрухи?
ГейТуда• 01 июня 2023
Дача. Жила з дитиною з весни до пізньої осені нормально.
Всі умови можна зробити якщо захотіти.
Зі свекрухою я б не жила, якщо є можливість жити на природі
Бджолина королева• 01 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Це теж варіант, коли немає вибору. Але у вас він є.
Бешене сарі• 01 июня 2023
Авторе, ваш чоловік ледащо? Схоже, просто не хоче впрягатися, адже на не облаштованій дачі його очікує купа ´чоловічої роботи´. А в мами під боком можна плисти по течії. Сирени це не тільки подразник НС, а іноді й прильоти нажаль. А дитині потрібна щаслива психічно стабільна мама.
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляKatilina
А у вас був досвід життя з свекрухою? Я думаю, що ми просто зіпсуємо відносини ( хоча вона добра жінка, но ’битовуха’ вона така)
Бабка-байкерша• 01 июня 2023
Я усіма фібрами проти життя з свекрухою.

Але ви не впораєтеся без води і з ямою замість туалету, з ниттям чоловіка і неможливістю задовільнити елементарні проблеми.
До свекрухи я б таки не поїхала, я б найшла інший варіант, але не той, який ви описали.
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляБешене сарі
Я думаю як і ви. Не хоче брати відповідальність за комфорт. Моя місія також там буде, там треба все вимити бо ми там давно не були. Умови там нормальні. От я в розпачі...
Чижик Пижик• 01 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Бийте на то що це оздоровлення для дитини, і на літо значно краще саме для дитини ніж квартира а тим паче одна кімната на кілька осіб+кішка.
Запароленое одеяло• 01 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Скажите , что на природе летом прежде всего лучше ребёнку ) и свежий воздух и фрукты )
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляБабка-байкерша

Знімати ми не можемо( варіантів я не бачу. Що запропонуєте?)
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ні кімната там тільки для нас ... Просто у самій квартирі буде 2 кота і 1 кішка...
Запароленое одеяло• 01 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Если есть Скважина , есть насос , вода есть .
Туалет конечно … совсем нет наплетать ? Или есть на улице ?
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Я б між свекрухою і дачею вибрала б дачу навіть взимку, навіть якщо дрова рубати
Katilina• 01 июня 2023
Був. Минулої весни 3 місяці жили. І при тому, що я щиро вважаю, що мені пощастило зі свекрухою, вона дуже класна жінка, але більше я так жити не хочу. Ми не сварилися відкрито, але спільний побут повільно створює напругу і стає дуже некомфортно всім.
автор Бабуся Бетман • 01 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Туалет є на вулиці. Каркас і яма. Але сам каркас в аварійному стані, їм неможливо скористуватися(
автор Бабуся Бетман • 02 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
На зиму не розглядаємо. Димохід кришею закрит.
автор Бабуся Бетман • 02 июня 2023
Ответ дляKatilina
І я так думаю. Я там не хозяйка. Дитина буде її нервувати я також так думаю. Ну жила людина спокійно а тут циганський табір приїде)))
Запароленое одеяло• 02 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Возможно его можно реставрировать или новый сделать из подручных материалов
Тот же осб ) или может Профнастил б/у
Масса вариантов
Посмотрите в Гугле)
Если деньгами располагаете хоть немного
То может вопрос можно решить и быстрее )
Гравіцапа• 02 июня 2023
Ответ дляНагайна
Летний душ сделайте
Биотуалет

На лето дача конечно лучше
У вас есть на даче биотуалет? Знаете, что это такое?
Бабка-байкерша• 02 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Я не можу вам нічого запропонувати, бо я не у ваших чоботях
Я їзджу час від часу на природу з палаткою. Це все кльово, якщо не надовго. Вимотує до неможливого. А як впіймаєте швидку настю, а це обов´язково трапиться в таких умовах, то проклянете все і поїдете назад під сирени
Минулого року мій чоловік заміняв труби у нашому будинку, він перекривав воду на деякий час періодично, а потім зірвало якийсь клапан і довелося відключити на день узагалі підведення до будинку (навіть не в самому будинку, а лізти в колодязь на вулицю), поки він робив ремонт. Це було пекло. А ви збираєтеся в таке на пару місяців. І як ви самі вказали, ваш чоловік не з тих, хто вирішить ці проблеми і вигадає щось для вашого комфорту.
Запароленое одеяло• 02 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
То разве проблема )