Бабуся Бетман• 01 июня 2023
Питання дача чи квартира????
У мене варіант жити з свекрухою, або переїхати на мою дачу.
Дача розглядається тільки на літо з дитиною ( 1 рік) . На дачі немає душу, туалету, водовідведення в будинок . Є світло, газ та скважина. Я побачила туалет можна портативний, митися або водичку гріти або нагрівати шланг на сонечку і купатися, інтернет можна провести то без питання, магазин є, але у нас кожні три дні і так буде виїзд у місто. Чоловік каже то не умови, не згоден( . З плюсів річка, ліс , свіже повітря, великий будинок і ми одні , і головне не чути сирени ( бо я вже їду кришкою) . Що порадите такі умови обрати ( моя позиція), або їхати до свекрухи де все є але дуже маленька кімната на трьох, ще і сестра і виходить 3 кота в нас буде...
ЛісАпетная• 02 июня 2023
Мой вариант - мужу подзатыльник и пускай начинает копать выгребную яму. Строить пристройку для ванны и туалета.
Мы в прошлом году построили добротную пристройку для котельни (такая бы и для ванной подошла), потратили на все 12-15 тыс. Да без, плитки. Но Вам нужно что-то начинать.
А ваша задача помогать и заставлять мужа шевелится.
Лес, речка, лето это же рай)))
Танго утрьох• 02 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Рідна людина працює , і має право не хотіти шось там будувати якщо не вміє не має бажання
Не треба дитиною прикриватися
А так скажіть - хоче комфорт чужими руками
Не треба дитиною прикриватися
Так если работник не заработал достаточно, чтоб наемных нанимать, то пусть сам делает.
Я сама на даче многое делала. Ничего страшного там нет. Сейчас по роликам ютюба люди строятся. Главное инструмент иметь.
Танго утрьох• 02 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Почала мешкати на дачі (в тому числі з дитиною) на моменті наявності в ній даху та вікон-дверей
Туалету НЕ БУЛО
Милилась на вулиці (да, і зимою...), дитина - в тазіку вдома
Їжу варили спершу на кострищі, потім на саморобній пічці на вулиці. Наразі мультиварка і духовка компактна.
Поступово робимо - і воду, і каналізацію...
Наразі стіни все ще з газоблоку, без оздоблення...
Друзі фукають, з подивом тискають плечами, особливо буйні вставляють своє ГЕ - мовляв, як же ви в такому бомж-стайлі живете? Нам норм, все робитимемо - дай Боже здоров*я, сил і можливостей
Туалету НЕ БУЛО
А сколько метров домик построили и сколько в общем по деньгам вышло?
Все доделаете ! Все так строятся постепенно
Танго утрьох• 02 июня 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
знаєте, коли ми переселилися на дачу як.... пардон какали? (пісяти то просто, а от какати?)
З лопатою)))
І тримаєшся поки сидиш, і какахи закопуєш)
Але то недовго було - стали ВДВОХ і викопали за день норм туалет. Ще день на ’оздоблення’ будки)
З лопатою)))
Страшные вещи вы рассказываете 😜
Я сама тоже и построила туалет и копала яму. Большая яма не нужна - она просто не наполнится никогда. Для дачи достаточно ямы размера большого таза.
Нагайна• 02 июня 2023
Ответ дляГравіцапа
У вас есть на даче биотуалет? Знаете, что это такое?
У меня обычный туалет, мы давно провели водопровод в дом там .
Есть и туалет, и ванна, стиралка и даже настольную посудомойку купили.
У соседки есть био, но у них стройка пока.
Подробности не узнавала но она довольна
Автор написала нет туалета, я так понимаю нет даже такого где дыра в земле, потому и предложила био.
Подробности не узнавала но она довольна
Пилосмок працює• 02 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
І я так вважаю. Але чоловік вперся, що немає умов. А мені зі свекрухою жити та ще й втрьох в кімнаті 12м2 з кішкою ....
Ну, пусть поживет со своей мамой, а вы на даче, кстати, все можно обустроить и там, это не проблема
Проня_Прокоповна• 02 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Страшные вещи вы рассказываете 😜
чому дивні?))
п.с. ви герой!))
AmazingLady• 02 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
С чего это пусть? Оно ему надо? Она хочет жить то лопату в руки и пусть занимг
Раз нет ничего страшного, пусть автор занимается
AmazingLady• 02 июня 2023
Ответ дляЛісАпетная
Лес, речка, лето это же рай)))
Мой вариант - жене подзатыльник, пусть берет и копает
Ацетилсалициловая кислота• 02 июня 2023
Конечно, дача. Мы так жили 2 месяца прошлым летом. В туалет - в биоведро. Было 2 ведра для разных нужд на случай дождя или непогоды) Вёдра эти удобные, нет разницы с обычным унитазом, сидишь себе, как раньше😃
Потом сделали скважину, завели воду, сейчас есть и туалет, и раковина и душкабина.
Мне однозначно лучше жить отдельно, чем всем кагалом, но решать Вам.
Ацетилсалициловая кислота• 02 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Согласна с Вами. На этом сайте просто очумевшие двойные стандарты. Полное неуважение к мужчинам. ’Подзатыльники’, ’заставлять’. При чём 70% живут за счёт этих самых мужчин))
AmazingLady• 02 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ацетилсалициловая кислота• 02 июня 2023
Ответ дляТанго утрьох
Страшные вещи вы рассказываете 😜
Если жить постоянно летом, то недостаточно.
Платье Длинное бальное• 02 июня 2023
Конечно, дача, автор. Вы же хотите сберечь нервы , а не испортить окончательно. Без разницы, туалет, маленькая комната или ещё какие бытовые трудности - главное что на даче вы будете сами.
Танго утрьох• 02 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Достаточно небольшой. Мы жили с мая по сентябрь включительно несколько лет.
Чаклунка-ведунка• 02 июня 2023
Душ можна облаштувати -можна купити кран, який нагріває проточну воду.Для цього потрібно докласти зусиль.Просить чоловіка, щоб зробив умови для своєї дитини.
AmazingLady• 02 июня 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хай жінка робить для своєї ж дитини .з чого ви взяли шо той чоловік має вміти це робити. На порадниці нема чоловічої/жіночої роботи
#Пойду_кгадалке• 02 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Извините, вас заклинило или технический сбой? Вы забили тему одинаковыми сообщениями.
Бабуся Бетман
• 02 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Ви нормальна жінка?
Бабуся Бетман
• 02 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Обіженна дама життям да і все
Бабка-байкерша• 02 июня 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Да прям. У нас есть наследство в виде домика в селе,без удобств. И даже не скважина,колодец.. нормально летом справились.
Ваш вибір справлятися.
А мій вибір жити в комфортних умовах і в цій реальності життя з свекрухою краще ніж подібне справляння
Автор обере свій шлях і зробить свої висновки.
AmazingLady• 03 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Обіженна дама життям да і все
Неудобное мнение жмет?
AmazingLady• 03 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Извините, а с чего меня заклинило? Я зеркалю сообщения относительно мужчин, все же честно. Что не так то?
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Таки заклинило), продолжайте,если вам ок)
AmazingLady• 03 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Таки нет, вам заклинило раз мне пишете?
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответила на ваш вопрос.
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Таки нет, вам заклинило раз мне пишете?
Ответила на ваш вопрос.