Бабуся Бетман• 01 июня 2023
Питання дача чи квартира????
У мене варіант жити з свекрухою, або переїхати на мою дачу.
Дача розглядається тільки на літо з дитиною ( 1 рік) . На дачі немає душу, туалету, водовідведення в будинок . Є світло, газ та скважина. Я побачила туалет можна портативний, митися або водичку гріти або нагрівати шланг на сонечку і купатися, інтернет можна провести то без питання, магазин є, але у нас кожні три дні і так буде виїзд у місто. Чоловік каже то не умови, не згоден( . З плюсів річка, ліс , свіже повітря, великий будинок і ми одні , і головне не чути сирени ( бо я вже їду кришкою) . Що порадите такі умови обрати ( моя позиція), або їхати до свекрухи де все є але дуже маленька кімната на трьох, ще і сестра і виходить 3 кота в нас буде...
AmazingLady• 03 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Извините, а с чего меня заклинило? Я зеркалю сообщения относительно мужчин, все же честно. Что не так то?
Ответила на ваш вопрос.
Извините, а меня тогда с чего? Я ответила на однотипные сообщения других баб..значит их клинит?
#Пойду_кгадалке• 03 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Вы плохо воспринимаете написанное. Вы задали вопрос,я ответила, вы отвечаете -зачем вы мне пишете. Ваша точка зрения имеет место быть, с первого раза все всё поняли,но вы дублируете одно и то же одними и теми же словами. Отвяжитесь от меня,пожалуйста, ок?
AmazingLady• 03 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Надо же, у меня такое же мнение о вас. Я вопросов не задавала. Я комментировала. Я пишу на общественном форуме. А не у вас дома. Ну просто же
Те бабы которые дублируют одно и тоже вас не напрягают. Отвяжитесь сама. Проявите ум
Бабуся Бетман
• 03 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Так ви не можете відстояти свою думку. Вам правильно пишуть заклинило .
AmazingLady• 03 июня 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Я ее уже отстояла. Заклинило вас на том что якобы меня заклинило