Редисочка• 01 июня 2023
Урааааааа!!!!
СамавиховуюКота• 02 июня 2023
Ответ дляNastyushaK
Потому-что кремль идеологически декларирует что они за традиционные ценности.
Любой кто в Украине будет качать тему что геи это плохо, однополая любовь это плохо, про семью и так далее Это скорее всего работающий на русских засланный казачок. Под дымовой завеской всего хорошего против всех плохого.
Или просто глупый человек которому не разъяснили и не объяснили что в однополой любви нет ничего плохого. Что это не болезнь. Что это НОРМАЛЬНО. Объясним.
Тупых советских учебников и русских в нашей стране не будет, ради этого и воюем. Фейковой истории, нарративов, правил жизни и морали, и фейковых побед жалких русских никогда не будет в нашей стране как и их вонючих книг и идеологии.
Мы часть Запада.
Мы белые люди.
И мы защитим права однополых пар как везде в цивилизованном мире.
Всей этой антигуманной дичи в нашей стране не должно быть и не будет.
Мы цивилизация.
Мы часть Запада.
Мы белые люди.
Мы цивилизация.
Ну вы то известный провластный троль. От вас другой риторики никто и не ожидал)
thumbelina_la• 02 июня 2023
Особисто я нічого проти не маю.
І не розумію чому такий негатив?
Я також вважаю, що це відхилення від норми і типу помилка природи (кажу що думаю), але чому ці люди мають все життя прожити нещасними, соромитися і тд?
Нехай зміниться ставлення до цього, що б люди могли відкритися і жити своє життя так як хочуть. Всі мають право на щастя. У пропаганду не вірю. От не вірю що можна пропагандою внушити людині, що вона нетрадиційної орієнтації. Це закладено природою. Просто в Європі люди можуть жити так як хочуть, а у нас приховують і одружуюся, живуть нещасне життя і роблять нещасливими сім‘ю.
Навіщо?
В раші гомофобія і що геїв від того менше стало?
До того ж всі так люблять дизайнерські речі. Ну, хто речі, а хто хоча б парфуми чи косметику. А нічого, що всі дизайнери геї?
Геї, які мають право розкритися і творити)
І не розумію чому такий негатив?
Навіщо?
Добро с Кулаками• 02 июня 2023
Скоро быть гетеросексуальным будет стыдно,не толерантно по отношению к однополым, будем все косить под них, шоб не ущемляли....куда катится мир?
Ратующие за однополые браки , вы хотели б сами воспитываться в однополой семье, чтоб ваши дети тоже были такой ориентации?
А еще, кто всем этим однополым любящим людям будет детей рожать?
thumbelina_la• 02 июня 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Не хотіла б, щоб моя дитина була нетрадиційної орієнтації. Але в мене є вибір?
Якщо так станеться, то я перш за все, хочу що б моя дитина була щаслива. Як для матері, для мене це головне.
А ви б обрали, щоб ваш син, якщо так станеться, одружився на жінці і все життя страждав і «косив» під натурала?
Хіба не головне мати право вибору і бути щасливим?
Нетрадиційних не так багато, це скоріш виключення.
Добро с Кулаками• 02 июня 2023
Ответ для Shady lady
Вот именно их немного,это отклонение.
Но почему так все орут и защищают их?у нас в Украине детям меньше внимания и помощи,чем однополым. Хай себе живут вместе ,кто им не дает,но эта вечная пропаганда бесит
thumbelina_la• 02 июня 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Вот именно их немного,это отклонение.
Не знаю хто і де всі їх захищають?
Я бачу повальне осудження кругом. І в цій темі на 99%
Від осуду і увага. От чому?
Чому не пофіг? Чому стільки уваги нетрадиційним? Дітям менше ніж їм.
Бо людям дай когось осудити.
Нехай живуть разом і одружуються. Це можуть бути дуже розумні люди, при цьому всьому.
Навіщо робити їх нещасними? Обмежувати права?
Нехай суспільство поважає їх право вибору.
А нам що? На нас це якось вплине?
Як?
Особисто я вважаю, що мене це не стосується.
Від осуду і увага. От чому?
Бо людям дай когось осудити.
А нам що? На нас це якось вплине?
Як?