Life is Beautiful• 02 июня 2023

З якою метою пишуть анонімно?

І чому, якщо пишеш анонімно, тут друге відношення, більш добре, што лі? Чому це так?
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Я нічого не ховаю. Теми не про коханців.

Цирк на дроті• 02 июня 2023
Тому що маленький анонімчики, народженні в темному лісі, сидять в кущиках і визирають з них з цікавістю споглядаючи на світ.
Цирк на дроті• 02 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
У вас нема коханця? Як жеж ви живете?
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Ответ дляЦирк на дроті
У вас нема коханця? Як жеж ви живете?
Я одружена, є діти.
Добра всем!• 02 июня 2023
Я з якою метою люди створюють нові акаунти? Щось не відчуваєтесь ви новачком з регістрацією кінцем березня 2023р.
Цирк на дроті• 02 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я одружена, є діти.
Ну і що?
Вельшановна• 02 июня 2023
Есть тут некоторые личности, которые начинают в личку выписывать гадости, если ваше и их мнение не совпало. При ответе под анонимом они не смогут это делать.
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Ответ дляДобра всем!
Але я новенька, це так.
Мати тріля• 02 июня 2023
Так и вы под анонимом! Или вас так в нормальной жизни зовут ))? эй лайф бьютефел

Молчалка• 02 июня 2023
Потому что у нас сейчас нельзя говорить то, что думаешь...если ты не согласен, начинается травля, оскорбления и т.д
175см55кг19лет (она)• 02 июня 2023
О, стиль тем изменился: с ’пачиму меня ни любят’ на ’пачиму вы под анонимами’.
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Помітила різні реакції на теми під ніком та анонімні.
Коли пишеш під ніком, починають звинувачувати, що тем богато. І скаржитесь.
Достатньо подивитись на ситуацію з відомим тут Юрой)
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я теж можу писати под анонімом.
Не зви чайна• 02 июня 2023
Всегда пишу под анонимом, если только есть такая возможность. Не люблю выставлять свою жизнь напоказ. Соцсети веду только по работе, фотки близких не выставляю.
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Мені подобаются теми Юри. Він зараз в бані, чому не пише?
175см55кг19лет (она)• 02 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Напишите Юре в личку, обменяйтесь почтами и пишите друг другу. В чем проблема?
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це нудно. Немає, про що писати.
Радостина• 02 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ваши темы всегда узнаваемы, даже если Вы не под анонимом.
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Ответ дляРадостина
Назвіть анонімни теми, які створила я?

__Jane__• 02 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Та ви скаржитесь на всіх, хто вам пише правду, бо правду вы сприймати не можете
__Jane__• 02 июня 2023
Терпеть не могу ябед
автор Life is Beautiful • 02 июня 2023
Не пам´ятаю, щоб я багато скаржилась на когось. Мабуть, мене путають з кимось?
Питають за якись акаунт, якого не було тут в мене.