Электричка• 02 июня 2023
Який з цих десертів найсмачніший? Проголосуйте, будьте ласкаві!
Якщо напишете, начинку, теж дякую вам!
Результат:
вже голосів:
12 (33.33%)
свій варіант з маркету
0 (0%)
Герцогиня• 02 июня 2023
Проголосувала за 1. Не дуже зрозуміло покриття) чи це мусовий вкритий желе.
Якщо ні, то всередині щось типу шоколадного бісквіту і маскарпоне.
Цигарний шланг• 02 июня 2023
Мне они все выглядят несъедобными, очень ядовитые цвета. И как можно знать начинку? Это что, какие-то знаменитые десерты??
ХикориДикори• 02 июня 2023
в каждой кондитерской они могут быть разными на вкус, как можно голосовать?
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляХикориДикори
Їх робить одна кондитерська, це точно
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляПуки-куки
Красную дорожку обожаю)
Но только если свежее
Там мус, желе, білок?
Тень льва• 02 июня 2023
Автор, опитування некоректне, бо в різних пекарнях смак цих десертів різний кардинально, від вау до фу маргарин.
Як знати який саме смак у представленій вами кондитерській?
Із масмаркету я купую інколи Київський торт і горішок Рошен, ще київського БПП київський торт.
Моторошні троянди• 02 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Це десерти з сільпо, які мені треба сьогодні замовити. Червоні.
Купите разные
Цигарний шланг• 02 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Жодного разу в сільпо таких не бачила. Якщо вам для якоїсь тематичної вечірки, то беріть перший, він виглядає краще за рахунок фруктового декору
Танцепесенная• 02 июня 2023
Перші 2 не пробувала, але 3 дуже смачний. За нього й віддала свій голос.
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Купите разные
Теж, ідея хороша. Напевно, так і зроблю
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Странный опрос.. непонятно же из чего они..
Чому дивний? Дехто, коштував, як видно з відповідей, колега моя каже, що друге тістечко з творожною начинкою. Третє хвалять, як смачне.
Зараз хтось і на перший тортик знайдеться, хто коштував і його.
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляЧукИГеки
Стільки барвників пхають. Неприємно їсти таке.
А барвник впливає на смак?
Червоний бархат їли багато хто, нічого так, смачно, живі
Про деякі червоні вина промовчу
ЧукИГеки• 02 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
А барвник впливає на смак?
Про деякі червоні вина промовчу
Мені такий вигляд нахабних барвників відшибає будь-яке бажання спробувати. Це зайва хімія. Навіщо вона? Чому не можна просто звичайний бісквіт зі зметаною та ягодами зробити? До того ж там точно карагенан, маргарин та інше. Навіть виглядає несмачним.
ЧукИГеки• 02 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
З дешевого соєво-маргаринного непотребу, як і все інше.
Ласунка• 02 июня 2023
Ответ дляПутающаяся
Не їла жодного таке ж питання. ХЗ що там всередині. Але зовні не дуже
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляЧукИГеки
Про ’’точно карагенан’’ насмішили)
Щодо звичайного бісквіту зі сметаною, ви про такий?
ЧукИГеки• 02 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Про ’’точно карагенан’’ насмішили)
А ви не смійтеся. А глибоко питання вивчайте.
Дівчина Бобула• 02 июня 2023
Ответ дляХикориДикори
Ну все равно у каждого есть любимый десерт
Электричка
• 02 июня 2023
Ответ дляЧукИГеки
Припиніть, будь ласка!
Ви говорите про те, назву чого без помилок написати навіть не змогли)
ЧукИГеки• 02 июня 2023
Ответ дляЭлектричка
Припиніть, будь ласка!
Напишіть, як воно пишеться. Я пишу один з можливих варіантів.