КликОЛЬКА• 02 июня 2023
Дитячий аутизм. Скільки вам обходиться реабілітація/терапія?
В Україні. Цікаво що саме робите, які види терапії?
Нервогенератор• 02 июня 2023
У подруги двое таких детей,обошлись ей как 2-3 однушки в цене+фонд помогал.но в итоге в подростковом возрасте отдала их в дом интернат,так как откат еще больше был+агрессия,и аутоагрессия.смотрите по состоянию,если легкая форма,думаю поможет,при тяжелой это зря выброшенные деньги
Колишня муза• 02 июня 2023
Послухаю , дуже актуально, шукаю корекційний центр на правому березі, Київ.
КликОЛЬКА
• 02 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
Який жах...
КликОЛЬКА
• 02 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
Мені дуже рекомендували Марценковського, але ми не в Київі. Скоріше за все до нього на діагностику приїдемо за висновком. Але там черги великі.
КликОЛЬКА
• 02 июня 2023
Ответ дляКолишня муза
Ну це мабуть важка форма.
Я розумію, все одно звісно жах, що дітей в інтернат здали(
Колишня муза• 02 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Так, це якось трагічно(
пані Солоха• 02 июня 2023
З 2013 року офіціальний термін - ASD (Autism spectrum disorder), тобто це широкий спектр. На одному кінці умовний Ілон Маск та Лері Дейвід (яких раніше називали Аспергерами), а на протилежному повна розумова нездатність зі слинами. Тому питання автора не просте, залежить від випадка.
КликОЛЬКА
• 02 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
Все одно в Україні план реабілітації однаковий. Все залежить від коштів батьків. Тому і питаю, хто скільки витрачає. Мій син в спектрі не в найгіршій стороні, але є протестна поведінка, мовлення дуже обмежене. Але лікарі кажуть, що є великий шанс його витягнути до високофункціонального рівня.
Сон і дрімота• 02 июня 2023
Ответ дляНервогенератор
А что, дети стали совсем неадекватные? Почему откаты бывают если с ребёнком занимаются?
Бокс-орун• 02 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Логопед, психиатр, спорт.
Бокс-орун• 02 июня 2023
Ответ дляСон і дрімота
:)
Очень странный вопрос.
Бокс-орун• 02 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А что вы предлагаете делать, если дети растут и физически уже можно не справится с их агрессией
Бокс-орун• 02 июня 2023
Ответ дляСон і дрімота
Вы в курсе, что у аутистов откат может вызвать даже сбой в режиме их дня?
Нервогенератор• 02 июня 2023
Ответ дляСон і дрімота
Они и были неговорящие и абсолютно почти не обучаемы.почему откаты,болезнь такая.с рассказов подруги,в центре где они занимались особо ни у кого результатов по итогу и не было
КликОЛЬКА
• 02 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Логопед, психиатр, спорт.
Мене цікавить фінансова сторона питання у інших батьків в різних містах. Я розумію, які спеціалісти потрібні.
Бокс-орун• 02 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну если знаете какие, стоимость за занятие умножьте на количество и сами ответите на этот вопрос
КликОЛЬКА
• 02 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Мені простіше спитати на форумі, ніж вивчати всі ціни в різних розвиваючих і ІРЦ центрах по всій країні.
Бокс-орун• 02 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну так а что вам даст эта цифра, если у всех разная стоимость педагогов может быть
Колишня муза• 02 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
Так зрозуміло описали, не складними словами, але так зрозуміло.