Після невдачі в лютому, маю дві смужки в травні-червні.
Багато хто каже, що матиму дівчинку.
Поділіться досвідом ? Говорять, що на ранніх сроках дівчатка саме дають більш слабкі смужки. У вас були спостереження на цю тему ?
Багато хто каже, що матиму дівчинку.
Міряно-переміряно• 02 июня 2023
Поздравляю!
Ну с девочкой вообще так и было, но я не придавала бледности никакого значения. Зато знаю как ярко на 19 ДЦ светит двойня!
Ответ дляAnaKol
Вітаааю))Найголовніше, щоб дитинка була здоровою і щасливою♥
Дякую , це точно. ) Я буду рада будь кому. 🤗
Бутербродница• 02 июня 2023
По моему, на ранних сроках вторая полоска всегда слабая и со временем темнеет. Как это связано с полом ребенка? Хгч должно расти одинаково что с мальчиком, что с девочкой, разве нет?
У меня мальчик, тоже делала тест до задержки и была слабая полоска
Поздравляю, автор!!!!!!!!!!!!!
Залетна Я тут• 02 июня 2023
Автор вітаю вас!!!
Бажаю, щоб все було добре❤️
Теж дуже чекаю свого полосатого тесту)
Бажаю, щоб все було добре❤️
Теж дуже чекаю свого полосатого тесту)
Ответ дляМіряно-переміряно
Поздравляю!
Дякую ) ух ти. Двійня ? ) В мене точно не двійня , бо тести світленькі поки.
Ответ дляБутербродница
Поздравляю, автор!!!!!!!!!!!!!
Дякую дуже ) просто читала на форумах такі теми от і стало цікаво як воно в житті )
Міряно-переміряно• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
Одна в Вас, так, що одна 100%
Распутница• 02 июня 2023
Моя дівчинка ще за тиждень до кд дала помітну смужку, а хлопчик аж через тиждень затримки, не знаю звідки такі прикмети. Вас вітаю!
Ответ дляЗалетна Я тут
Автор вітаю вас!!!
Бажаю, щоб все було добре❤️
Теж дуже чекаю свого полосатого тесту)
Бажаю, щоб все було добре❤️
Теж дуже чекаю свого полосатого тесту)
Обов´язково буде ) бажаю ,щоб все швиденько вдалось )
Ответ дляМіряно-переміряно
Одна в Вас, так, що одна 100%
Двійня це сильно. ) Ви не були в шоці?
Ответ дляРаспутница
Дякую 🤗
Ответ дляРаспутница
Мабудь овуляція пізніше була)
Залетна Я тут• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
Дякую дуже!)
Ви кожного дня робили тести? А як довго вже пробуєте завагітніти?
Міряно-переміряно• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
Двійня це сильно. ) Ви не були в шоці?
Я була б рада і трійні. Це - мій подарунок і нагорода! Ходила гордо показуючи живіт. Шоку точну не було, лише поки що найбільша в моєму житті радість
Ответ дляБутербродница
Поздравляю, автор!!!!!!!!!!!!!
Так , ви праві. Ну от є така думка.. звичайно за тиждень два затримки тестики будуть яскраві з будь якою статтю майбутньої дитини. Але ця тема не більше ніж проста цікавість )
Зубачистка• 02 июня 2023
Одна я не понимаю, где здесь вторая полоска?))) Если что сама делала тесты и не один раз
Міс Всесвіт• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
А це ви тести зробили за який проміжок часу? чому їх так багато?:
Залетна Я тут• 02 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Бледная полосочка светло-розовая в том месте, где должна быть вторая.
Она становится ярче по мере нарастания хгч в организме
Ответ дляМіс Всесвіт
Так я робила з 8-9 дня після овуляції.
Ранком і ввечері.
Десь до 13 дпо . І один синій чутливістю
20 ммл. Бо дешевим не дуже довіряю .
Ранком і ввечері.
20 ммл. Бо дешевим не дуже довіряю .
Міс Всесвіт• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
Так я робила з 8-9 дня після овуляції.
Ранком і ввечері.
20 ммл. Бо дешевим не дуже довіряю .
Ранком і ввечері.
20 ммл. Бо дешевим не дуже довіряю .
а як відчуваєте по своєму стану? є зміни?
Ответ дляМіс Всесвіт
Не відчуваю нічого, на щастя , чи нажаль. )
Міс Всесвіт• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
На останньому наче просто реактив просвічується. Напишіть, як завтра буде, що тест покаже
Ответ дляМіс Всесвіт
Тести досить яскраві. Але можливо і не такі як хотілось би. Я брала різних фірм. Динаміка у два дні
Міс Всесвіт• 02 июня 2023
Ответ дляДаринка0909
Чекаємо завтра)
LenOK-06ab• 02 июня 2023
В мене позитивний тест був за 5 днів до місячних.У вересні побачу хто буде.Рада буду здоровій дитинці.
Хай у вас все буде добре🙏🏻
Залетна Я тут• 02 июня 2023
Ответ дляLenOK-06ab
Хай у вас все буде добре🙏🏻
А були які у вас симптоми?
Відчули якісь зміни і зробили тест?