КарамбОлька• 02 июня 2023

Чи можу я виїхати з чоловіком закордон у відпустку, якщо мій тато має інвалідність

Взяти тата з собою, а він потім повернеться. Чи так не можна?
Закон діє що якщо мій тато інвалід, то чоловік має відстрочку. Але в військомат він не ходив.
А що до виїзду закордон?
Хочеться поїхати на море
Поділіться досвідом. Дякую
Бжоли-бандерівці• 03 июня 2023
Ответ дляБабульція
Які ж на порадниці подвійні стандарти .
Нещодавно тут була тема про танцульки в Одесі і я написала комент ,схожий на ваш.
Ой що було .З @@@мене змішали .
А тут так дружно всі на авторку накинулися,знайшли головного ворога народу.
То й мене ’ мішають’, вы там всі коментарі почитайте

МЕСТО_Встречи• 03 июня 2023
Мама-инвалид.Три раза выезжали с мужем (по делам и на море) и возвращались.Все отлично.Законы читайте.Зять с тещей,я с ребенком.Все.Никакого проживания и опекунства НЕ НУЖНО!!!!
Контрольница• 03 июня 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Плюсуюсь
Не потрібно опікунства, якщо зять
Королева краси• 03 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Закони писала не я. Ми самі здивовані такому закону. Але він існує і я цьому рада
Можете кинуть ссылку , разве с инвалидом не единственный опекундолден ехать
Вельми шановна• 03 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Нет, сын, зять может. У взрослого дееспособного человека не может быть опекуна
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-п#Text
Вельми шановна• 03 июня 2023
Ответ дляМальдивирую
Автор, це все людський фактор і залежить від конкретного прикордонника. Якщо не сподобається комусь, що здоровий чоловік супроводжує інваліда при наявності доньки, то ваш чоловік запросто може поповнити ряди зсу, йому там же вручать повістку. Я б на вашому місці не ризикувала, бо замість моря чоловік може побачити військову частину.
Что за бред
Вельми шановна• 03 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Как это не регулирует? Тут же давали ссылку на закон, где написано, что основанием от отсрочки является совместное проживание с инвалидом, а не просто родственные связи. Если тесть инвалид проживает в Киеве, а зять с дочкой в в Черновцах, то никакой отсрочки он не имеет.
Нет такого в правилах пересечения границы
Як міряти?• 03 июня 2023
Ответ дляВельми шановна
Да? А это что?
Як міряти?• 03 июня 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Странно.

Брюлик в стразах• 03 июня 2023
Ответ дляМааарковная
Это вопрос как и сколькими сумами я помогаю родным? Я помогаю безвозмездно и не тягаю никого чтоб муж грелся на море? И я Киеве если что и не выезжала.
Вопрос был как мужа вывести попу греть, под прикрытием опеки над папой. А как начали осуждать что папа как игрушка, так автор сразу за деньги начала. Очень благородная манипуляция
Питання було не оцінити моральні аспекти, а чи дозволяє закон. Якщо всі такі правильні, тоді Біблія взагалі каже - не суди і не судимий будеш
Брюлик в стразах• 03 июня 2023
Ответ дляМааарковная
А кто давится? Я езжу сама отдыхать, всю зиму была в Гоа. Муж был дома и не умер без моря. Сейчас будем на даче, а зимой я снова уеду в тепло.

Написала бы автор как есть, нет надо бред придумывать что на неделю и тд
Ну вам нормально без чоловіка відпочивати, а комусь взагалі немає задоволення, а якщо закон дозволяє, чому б не використати таку можливість. Може якби у вас така можливість була, то і ви б по іншому заговорили..
Брюлик в стразах• 03 июня 2023
Ответ дляМааарковная
Ок, все обзавидовались
А нет таких мыслей что мужьям есть что терять если выехать даже ? 600 евро в Германии это копейки, этого мало даже на неделю.
Люди живя дома, в своих домах и имея норм доход почему должны уезжать? Жить в лагерях и ждать копейки эти?
Не все могут удаленно работать не знали?
У меня все ок, я езжу с подругой отдыхать, а муж работает для этого. Закончат войну он свое наверстает .
Ну ось, тут вас совість не їсть, що чоловік працює, а ви розважаєтесь, попу грієте, а за батька автора, аж прям заїло))) в своєму оці і бревна не видно
автор КарамбОлька • 03 июня 2023
Дівчата, дуже вам дякую, хто відповів по темі!
Всього вам найкращого❤️

А тим, хто облив помиями, захейтив, обзивав і тд, тобто решта 99.99% також дякую. Це допомогло мені зрозуміти, що треба йти з цього форуму не оглядаючися.
Брюлик в стразах• 03 июня 2023
Ответ дляЯк міряти?
Зачем это государству? У нас до войны было несколько млн заробитчан.
А кто пенсіонерам буде пенсії платити? Ви знаєте, що це працююче населення? Частина з якого загине на війні, а частина виїхала, хто залишиться?