КарамбОлька• 02 июня 2023
Чи можу я виїхати з чоловіком закордон у відпустку, якщо мій тато має інвалідність
Взяти тата з собою, а він потім повернеться. Чи так не можна?
Закон діє що якщо мій тато інвалід, то чоловік має відстрочку. Але в військомат він не ходив.
А що до виїзду закордон?
Хочеться поїхати на море
Поділіться досвідом. Дякую
А що до виїзду закордон?
Хочеться поїхати на море
Поділіться досвідом. Дякую
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Опікунство ми не оформляли
Просто завірені документи в нотаріуса, і повістку не виписували, відпускали
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляПампушечка
Нада опікунство
Ну коли військові зупиняли, то дивилися документи про інвалідність тата і відпускали. А от що до виїзду цікавить
Сизоока бестія• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Опікунство ми не оформляли
Документи на що?
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляСизоока бестія
Документи на що?
Що ми одружені, і що мій тато (тато дружини) має ініалідність
Ядвига Юсьлегко• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Друга
Краще їхати мужу з татом.
Випустять.
Якщо ви також будете з ним, як дочка, то тільки вас з татом випустять.
Випустять.
Малинка• 02 июня 2023
Я б ще зрозуміла, якби з собою брали тата і маму на відпочинок, а просто прогнати інваліда за кордон і назад заради тижня на морі, це якийсь треш.
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляФсеСама
Вам тата інваліда не шкода гоняти туди сюди заради відпустки?
Шкода, але в нього інвалідність через шунти на серці.
Він спокійно може туди сюди.
Того року не були, але вже не хочеться знов життя відкладати
Він спокійно може туди сюди.
Ядвига Юсьлегко• 02 июня 2023
Ответ дляМалинка
Тато потрібен тільки як засіб, навіщо йому ще відпочинок оплачувати?
Кнопкотиць• 02 июня 2023
Спросите на сайте у официальных лиц, чтобы потом не было мучительно больно,если что-то пойдет не так, как вам здесь расскажут.
Там есть телефон горячей линии или ещё лучше напишите им.
Пампушечка• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Насмішили
А точніше взагалі не смішно.
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляМалинка
В нього шунти на серці. Він працює і їздить як здорова людина, просто через шунти і діабет має інвалідність
Пампушечка• 02 июня 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Краще їхати мужу з татом.
Випустять.
Не випускають вже. Потрібно мати опікунство
руки_Крюги• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Він спокійно може туди сюди.
Тобто, не шкода.
Ядвига Юсьлегко• 02 июня 2023
Ответ дляПампушечка
Ні, не потрібно.
На сайті прикордонної служби саме такі правила.
Малинка• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Тобто він має будь-які ваші забаганки виконувати, поки замертво не впаде? Нічого собі ’просто’ - шунти на серці і діабет.
Зате чоловік без засмаги, бідненький, другий рік, хоч би рахіту не було.
Пампушечка• 02 июня 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні, не потрібно.
Ну в мене знайомі на днях повернулися додому із цією схемою. Інваліда випускали
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляруки_Крюги
Тобто, не шкода.
А чому має бути шкода? Що там такого складного?
Перейти кордон з нами, похожити по європейському супермаркету, купити продуктів і повернутися через кордон. Приїхати на своєму авто. До кордону їхати 30 хв
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Иногда думаешь зачем ты это прочитала?
Так, я якраз так подумала про ваш комент
Подвійна веселка• 02 июня 2023
Ответ дляФсеСама
Автору на морько с мужем хочется! А папа для прикрытия
Криниця щастя• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Він спокійно може туди сюди.
Я поняла вы не в отпуск собрались
Ядвига Юсьлегко• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ще мужу при поверненні буде штраф, бо він повернувся без інваліда.
КарамбОлька
• 02 июня 2023
Ответ дляМалинка
Ми виконуємо всі його забаганки також.
Це теми не стосується
Не чоловіку море потрібно, а дитині.
Це теми не стосується
Не чоловіку море потрібно, а дитині.
Криниця щастя• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Він спокійно може туди сюди.
Если выпустят, то значит имеет право