Ylia05• 02 июня 2023

Порадьте куди сім´єю поїхати в Карпати?

Їдемо машиною.Хочеться більше всього побачити.Хочемо активний відпочинок.Бажано,щоб на тереторії готелю був відкритий басейн,щоб донька могла поплавати.Але їдемо не сидіти в готелі.
Придивилася с.Верхній Ясенів - гостинний двір Горицвіт.Ну не впевнена,що гарне розташування,щоб поїздити(походити) і побачити всього як можно більше.
Порадьте будь-ласка.Ми в Карпатах ще не були.
бЭйбА• 02 июня 2023
Автор, не в обиду. Неужели нельзя определится с отдыхом самим, не освещать это в теме?
Сейчас столько семей у которых кто то на войне. И читать такие темы не приятно.
Понятно жизнь продолжается бла бла бла и все такое

автор Ylia05 • 02 июня 2023
Ответ длябЭйбА
Чоловіку дали відпустку 10 днів (вже 15 місяців на війні),хоче голову трохи розвіяти не лежачи дома на дивані всі 10 днів.
Дон Пэдро• 02 июня 2023
Ответ длябЭйбА
Крестик вверху
Бочка порохУ• 02 июня 2023
Ответ длябЭйбА
Ці сім´ї можуть не заходити у такі теми.
Я все розумію, але автор нічого поганого не запитала.
Ви не знаєте обставин,людина може рік пахала без вихідних ´, щоб відпочити
Секс-Бомба• 02 июня 2023
Ответ длябЭйбА
Так не читайте, раз неприятно. Вы же видели название темы, зачем зашли?
Добра всем!• 03 июня 2023
Поедьте в тот же Буковель. Мы были в Чудесном отеле Тавель. Было холодно, ходили в спа, но открытый бассейн есть. На гору можно подняться, много всяких атракционов, в Яремче сьездить на машине. В местный зоопарк, ну очень-очень классный. И дорога до Яремче просто нереально красивая.
Озеро есть.
Дорого питаться там очень, единственный минус.
Но как для первой поездки, то супер.
Life-is-love• 03 июня 2023
Ми в схожій ситуації, обрали регіон Міжгір´я, щоб подивитись озеро Синевир і Водоспад Шипіт. Потім в Мукачево недалеко.
Раніше в Ворохті відпочивали, звідти теж можна і в Буковель з´їздити і поруч багато гарних локацій.