Є така арифметика.
На початок року в рашки було 536 ракет різних типів (окрім С-300).
Виготовили за 5 місяців по 75 в місяць - 375.
Всього - 911.
Випустили:
Січень - 125
Лютий - 126
Березень - 130
Квітень - 32
Травень - 185
Всього - 598.
Залишилось 313, тобто ще на 4 місяці, якщо вистрілюватимуть усе, що виробляють - 75 шт/міс. Якщо перейдуть на режим квітня (32 штуки), то можуть обстрілювати вічно, бо це удвічі менше, ніж виробляють.
Тепер запитання: навіщо вони випускають усе? Щоб потім на нашу виснажену ППО залетіти 300 літаками? Ну цього ж давно ніхто не боїться.
Всього - 911.
Випустили:
Січень - 125
Лютий - 126
Березень - 130
Квітень - 32
Травень - 185
Всього - 598.
black-opium• 02 июня 2023
Ответ дляKupiryukzak
В ракетный голод я и раньше не верила, а за последний месяц тем более.
Та даже если он и будет этот голод , шахеды ничем не уступают , ракетам , от их сбития жуткие последствия , а их как грязи .
Вкусныйпончик• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Зачем вы ведетесь на популизм и пытаетесь решать уравнение с тремя неизвестными? Никто не знает их точных объемов выпуска, остатков по складам и доли импорта готовых к использованию гхм, товаров - реально имеющихся и законтрактованых.
Ого, у вас 80+лайків, є тут трохи людей, які вміють аналізувати. А то тут сьогодні носяться зі скрінами від рєзнікова за січень, як з істиною останньої інстанції :) І всі забули, що якраз рєзніков весь лютий 2022 брехав, що наступу не буде.
Ответ длячаревна
Из хорошего, что у нас больше будет патриотов, а это значит русьня будет сосать больше 😁😁
Чесно кажучи, я в шоці скільки тут пасеться зареєстрованої русні, і адмінушки з цим нічого не роблять. Незареєстровані ж користувачі не можуть тиснути реакції
Ответ для-Инга-
а админы и не могут ничего сделать
Чому це? Вони можуть бачити, хто тисне
Ответ для_Анна_83
Нет, ужас не это.
Ужас то, что они запускают реформу образования, чтобы готовить свои кадры. Они собираются начинать учить своих учёных для разработки новых видов вооружения, свои военные кадры...
Вы явно переоцениваете умственные способности нации с пропитыми из поколения в поколение мозгами))