Чи хтось з совєтчіц сповідує цю релігію та в чому її суть?
Kapitoshka7• 1 час назад
Думаю что реальных сильных шаманов уже давно нет в живых. Но интересно было бы увидеть как они впадают в транс, что они делают или как это происходит. Вроде и не сон, и не бодрое состояние.
Ответ дляKapitoshka7
От мені також цікаво на це подивитись. У мене нещодавно нова сусідка заселилась, непогана дівчина, але трохи дивно себе іноді поводить, ну і постійно цей бубен з її квартири чути, я вже трохи занепокоєна цим
Kapitoshka7• 1 час назад
Ответ дляМилая девочка Лиза
Бубен - це не шаман🤦 ну Ви і зрівняли. Може вона просто трав курить і трохи підбухує з бубном
Ответ дляKapitoshka7
Та ніби не схожа на бухаючу 🤷♀️
Kapitoshka7• 58 минут назад
Ответ дляМилая девочка Лиза
Та ніби не схожа на бухаючу 🤷♀️
Чесно, думаю що вона не шаман, а просто бубен купила і душу тішить. Мені здається, що це якесь особливе мистецтво. Не схоче з картами таро чи всякими такими гаданнями. Вони в транс впадають, але як, і на яких частотах вони роблять це теж цікаво.
Ответ дляKapitoshka7
Може й мистецтво, а може мають дар. Але цікаво це все дуже