Хропочка з гривкою• 02 июня 2023

Перша фотосесія, як підготуватись

Доброго вечора Українці ♥️
Я вперше хочу найняти фотографа для сімейної фотосесії. Він сказав на природі якийсь парк,годину йде сама процедура і 100 оброблених фото.

Я незнаю як бути,на фотосесії буду я донька 10 р ,чоловік ,бабуся і дідусь.
Чи не забагато людей?
Як з одягом?
100 фото обіцяють в одному одязі,якось не розумію нащо вони мені.

Можливо ви мені дасте якісь поради? Наприклад якісь взяти з собою речі?
Фото робимо бо бася з дідусем приїхала вперше за багато років до нас і скоро від´їжджають.
Престидижитатор• 02 июня 2023
Вишиванка і джинси. Чи білі футболки з джинсами.
Візьміть переодягнутись інші колори футболок

Заикальница• 02 июня 2023
Зазвичай 100 фото і з них в обробці 10-15
Mary8478580• 02 июня 2023
Одеваться в светлое и сочетаемое. 100 фото норм, потому что не все удачные получаются, и с разным составом на фото. Не будет такого что на 100 фото стоит 5 человек. По факту будет к примеру 20 фоток чисто ребёнка, 30 фото семейных, 10 вас с мужем, и т.д
Потужна махіна• 02 июня 2023
Знакомые делали такую фотосессию, семейную. Зимой в студии. Всех одели в свитера с оленями..... Трешак.Пара фото ничего, остальное авно. Вроде и фотограф профи и свет и студия, а вышло черти что, может из-за этих свитеров, не знаю.
irisca• 02 июня 2023
Тільки не одягайтеся однаково, всі в джинси і футболки. Краще в одному стилі, але хтось в сорочці, хтось в сукні і т. д. Кольори природньої гами, не дуже яскраві. Однотоний одяг завжди виглядає краще за візерунки. Правильно вам казали, візьміть різний верх, на футболку можна накинути кардиган якісь, джинсову курточку наприклад. І візьміть аксесуари - окуляри, капелюхи, хустину, кошик якійсь. Буде що в руках тримати) А ще можна кульки мильні, гру якусь, повітряного змія. Коли люди рухаються і щось роблять, фото виходять живі і класні.
Цикавенная• 02 июня 2023
И еще, не берите одинаковую одежду. Посмотрите палитру цветов, и по ней подходящие берите. Вот наши, не идеально, но сочетаемо. Выбирала из того что было дома, чтоб не покупать. Там где на природе, мы просто в джинсах и футболках, а малая хоть и с джинсовым верхом, но это сарафан и с фатином внизу. В идеале бы и мне джинсовое платье какое то, но я не хотела покупать специально
Цикавенная• 02 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ну вот зачем эти фото в ожинаковых свитерах🙈
Весела моль• 02 июня 2023
Ответ дляЦикавенная
Family look
Потужна махіна• 02 июня 2023
Ответ дляЦикавенная
Такое было предложение,, мастера,,..... Вроде ничего так, а в реальности.....