Повітруля• 03 июня 2023

Работа в брачном агентстве, переписка с иностранными гражданами

Нужен дополнительный заработок. Нашла такое объявление, что нужно переписку вести на сайте знакомств с иностранцами. Есть ли в этом криминал? Подводные камни?
Анонім Завгосп• 03 июня 2023
Подводный камень мошенничество

Пес Патрон• 03 июня 2023
це залежить від агентства. Я працювала в агентстві, в якого були зв´язки з посольством і гарна репутація. Я була виключно перекладачем листування, телефоних розмов і супроводжувачем під час зустрічей в Києві.
Звоночек• 03 июня 2023
Ну это наверное комната там где вы общаетесь, показываете части тела разные. За это деньги получаете. Фирмы такие на квартирах . Наверное думаю у них договорённость с органами . Потому как могут разоблачить.
Коли мовчу- приємна жінка• 03 июня 2023
Подводные камни в том, что вы там никогда не заработаете. Я отправляла письма тысячами в день автоматической рассылкой и мне не отвечал тупо никто. Так что не обнадеживайтесь, это не работа, а пустая трата времени. Поэтому и везде куча объявлений.
Помилуйте мадам• 03 июня 2023
Згодна з попереднім коментарем, але ще додам. Якщо вам пощастило і відповіли, то далі дуже смішна ( для мене зараз, але тоді була сумна) математика. Наприклад, 1 повідомлення коштує долар. 50% забирає собі сайт, на котрому ви спілкуєтесь потім ще 50%-70% забирає собі агенція від котрої ви спілкуєтесь. І в фіналі з того долару у вас якщо пощастить 25 центів) а якщо ви ще й така сердешна , як я, то тих чоловіків стає навіть шкода… бо навіть зустрічі - щоб грошей з них зрубити. На моїй практиці , я вела більше 10 жінок, і тільки 1 реально хотіла заміж. Інші тільки гроші. ( моделі також отримають % з ваших повідомлень + на зустрічах там також є різні тарифи )
я працювала років 7 тому і вже чоловіки були дуууже прискіпливі , бо розуміли, що їх обманюють
Брехушечка• 03 июня 2023
Работала так официально с трудовой. От себя не писала. Писали дамы и иностранцы, я только переводила плюс реальные встречи. Остальное- хрень. Не ведитесь.
Раннее утро• 18 июня 2023
ну если честно, то не самая худшая работа. И все зависит от сайта и агентства. Там можно и норм зарабатывать если хотеть этого

Анонимарик• 24 июня 2023
зі всіх агенцій, що я пробувала, тільки в мегалав дійсно жінки хотіли заміж, були не на проценті, та багато шлюбів складалося