Личко Невеличке• 03 июня 2023

Ангіна чи мононуклеоз?

Син хворіє з вівторка , я вже тут створювала тему. З четверга п´є антибіотики , бо сказала лікар що то ангіна. Реально почував себе не як при звичайному орв. Але поговоривши з сусідами та знайомими, взнаю що в районі ходить мононуклеоз.
Скажіть будь ласка, то вже пізно визначити чи то він чи ні? Коли дитина вже п´є антибіотик? І якщо то він, що робити далі? Бо лікар каже що і так лікуємось вже антибіотиком, що причин для хвилювань нема. Що всі майже ним хворіють, просто не знають про це.
Щось я розпереживалась
fialka_violet• 03 июня 2023
Добрый день. При мононуклеозе помимо ангины обязательно увеличены лимфоузлы и нос не дышит вообще, ребёнок ночью задыхается. А после антибиотика может появится сыпь на теле. Думаю, у вашего ребёнка просто ангина.

автор Личко Невеличке • 03 июня 2023
Ответ дляfialka_violet
Ніс дихає, соплів нема. У сні дихає спокійно, бо спала всі ці дні з ним через температуру. Лімфовузли лікар пробувала, всі ок сказала. Ну поки висипки немає. Надіюсь що й справді ангіна
Патика-мотика• 03 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую. Здам обов´язково після антибіотика аналіз розгорнутий.
Треба до завершення антибіотика, шоб бачити картину чи потрібно його продовжити без перерви
автор Личко Невеличке • 03 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Всмислі продовжити, лікар при ангіні призначила на 10 днів, то може бути мало цього ?
Vassa73• 03 июня 2023
Дочка недавно перенесла мононуклеоз,чуть не дала ей антибиотик,пока не сообразила,что это не ангина (осиплость и гнусавость голоса,сухой кашель,увеличились лимфоузлы на шее-не характерно для ангины).Подтвердила монолитами в крови.
автор Личко Невеличке • 03 июня 2023
Ответ дляVassa73
Точно якщо в мого лімфовузли в нормі, наліт на мигдаликах, без кашлю. То скоріш за все то таки ангіна певно.
автор Личко Невеличке • 03 июня 2023
Ответ дляVassa73
А яке відновлення тепер після мононуклеозу?
Vassa73• 03 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Ничего особенного,несколько дней давала от кашля симптоматически синекод (кашель не давал спать),сейчас даю ангин-хеель для регресса лимфоглоточного кольца.
Вообще заболевание вирусное,специального лечения не требуется.
Vassa73• 03 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Сделайте общий анализ крови,будет ясно.

автор Личко Невеличке • 03 июня 2023
Ответ дляVassa73
Сделайте общий анализ крови,будет ясно.
На фоні прийому антибіотику аналіз щось покаже?
Vassa73• 03 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Да,если повышены моноциты,антибиотик на это не повлияет.Также могут быть повышены лейкоциты,тогда это больше в пользу бактериальной инфекции,той же ангины.