jannjann77• 03 июня 2023
Ответ дляMary_MMS
Мені тварин шкода, бо їх помре там голодною смертю дуже багато... Але наших тварин Мані набагато більше шкода. Жінці 72 роки, кота забрала, свою медичну картку забула як виїжджала. Каже я документи кинула кілька речей і кота, бо сил не було більше нічого брати. З одним рюкзаком і котом, ше й шукали в квартирі, він забився від вибухів... Отак. А какцапня так за своїх тварин не буде переживати, це точно.
Я , когда готовила тревожный рюкзачок, все для кота туда напихала. Корм, вода, таорелочки, песочек на первое время. Ну, хороший такой рюкзак получился.
А себе трусики, зубную щётку, пачку печенья и фсё...
jannjann77• 03 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
яка республіка? територіальна громада в складі Харківської області
А вони там потрібні? В них щелепи не такі.
kudrevich_julia• 03 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
На х вони нам? Ви самі звідки? Впевнена,що не з Х.обл ,так і забирайте їх собі,сердобольна ви наша
kudrevich_julia• 03 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
А це бачили?
Заява Легіону «Свобода Росії»
«Учитывая угрозу для гражданского населения, мы согласовали с украинским командованием открыть гуманитарные коридоры для белгородцев, которые страдают от обстрелов армии режима.
Поэтому все, кому необходима помощь, могут быть добровольно эвакуированы вглубь Украины для предоставления убежища и всех необходимых базовых потребностей».
Ну як би жест хороший. Але хай в Харків евакуюються, з якого їм вглиб України? Взагалі, в них росія дуже глибока, широка, місця там точно вистачає. Мізків нема але території повно.
З тваринками лише пускати. Решта хай у путлєра шукають прихисток на дачі.
Заява Легіону «Свобода Росії»
Собі забирайте ,розумна яка...
Vittoria66• 03 июня 2023
Ответ дляOlgaK.
Ніколи Харків не був першою столицею України.
Харків був столицею тимчасово, коли Київ було окуповано під час Доугої Світової.
Ні про яку першість мова не йде, це було штучно створено б боротись з УНР і Києвом які не підтримували більшовиків.
Під час Другої Світової Київ і був столицею України, Ви плутаєте.
Харків, як правильно Ви і написали, був тимчасовою столицею, але з 1919 року до 1933 року.
Ответ дляVittoria66
Так. Ви просто уточнюйте, що першою столицею УРСР, а не України, а то виглядає, начебто до 1919 України не існувало )
Ирина-bbd0• 03 июня 2023
Ответ дляasjaua
Я думаю що вона навчиться бігом з правильною вимовою гавкати, а не оте їхнє ’ґав-ґав’)
Сидят две собаки на границе.одна говорит я в Украину.а вторая -а я на росию.там хорошо кормят.
Проходит время.росийская поджав хвост в Украину прибежала. Вторая спрашивает -чего сюда?
-та в Украине хоть гавкать можно!
(с)))))
-та в Украине хоть гавкать можно!
(с)))))
svetlapanna• 03 июня 2023
Ответ дляТенко
Лучше к бункеру - там природа, ракеты не летают, охрана есть, и главное рядом любимый ’вождь’ (может супчиком накормит)
Супчиком? Да.Он с чемоданчика, даст покушать)))
Шебекино население 40 тысяч человек.
Было.
Чуть меньше чем в Бахмуте.
Бахмута теперь нет. Не будет и Шебекино.
Судьба.ПУЙЛО обещает 15 лет тюрьмы тем,кто примет участие в референдуме в Белгороде.
А в Крыму и на Донбассе можно было проводить референдумы???Попалась ГНИДА в СВОИ СЕТИ??
Хотел Украину развалить??Теперь твоя Московия на куски разлетится…
Было.
Чуть меньше чем в Бахмуте.
krasotalisa• 03 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
капец...
мало! Я хочу щоб у них було як у нашому Маріуполі!
natallochka• 03 июня 2023
Зачем нам это, парашинци делают буфер себе. Цинично уничтожая своих же людей.Это уже рутина, лично меня не удивило совсем, будут ещё делать такое и с другими областями. У них там нет людей, для их властей это мусор который надо убрать.
Главное чтоб не на нашу территорию
Ответ дляJul-Ap
Бедные жители БНР, но ничего, скоро мы освободим их от гнета рашизма.
Хто ми? А українці там при чому? Самі колотять каструлями)
Але я не розумію,якщо вони проти війни вже, аж просяться біженцями в ЄС, то хай краще вступають до своєї ’свободи росії’ і воюють проти путінського режиму, звільнять самі себе.
natallochka• 03 июня 2023
Ответ дляJul-Ap
Э нет, пусть уж как нибудь сами.
У нас унитазов уже мало осталось а на другое они не способны.
Ирина-bbd0• 03 июня 2023
Ответ дляKyivlyanochka
Главное чтоб не на нашу территорию
Уже придумали зачем стирать свои же города. Нет ресурсов как раньше хохлов в сибири переселять.поэтому уничтожать.
Оказывается там этнические украинцы..
Твари.сами признаются в своих вековых преступлениях!
Не знаю видно ли фото с росфорума
Оказывается там этнические украинцы..
Не знаю видно ли фото с росфорума