Твердая валюта• 03 июня 2023
Не вистачає уваги чоловіка.
Все банально. Чоловік з ранку до ночі на роботі. Приходить втомлений, в спілкуванні не відмовляє, але бачу, що не дуже хоче. Тільки якісь робочі та побутові моменти встигаємо обговорити.
Розмовляли про це, каже, що розуміє, але нічого не змінюється. Просить не тиснути на нього, я стараюсь. Але моментами накриває. Хочеться уваги, як жінці. Хочеться фліртувати, відчувати себе цікавою.
Я днями зайнята своїми справами, побутом, дитиною. А емоційні потреби як жінки не закриті.
Зраджувати не хочу. І його не підозрюю. Він трудоголік.
І нав´язливою ставати, пиляти мозок чоловікові не хочу.
Спілкування з друзями, психологом це не те.
Як гадаєте, як можна вирішити?
Княгиня пітьми• 03 июня 2023
Так флиртуйте, кто вам не дает?😀
Или вы с недовольным лицом требуете флирта от него?😀
МамОмужа• 03 июня 2023
То йому нецікаво з вами, виходить? Сексульаний потяг знизився природнім чином, а як друг ви йому не цікаві.
Бриджит_Фрикандо• 03 июня 2023
Авторе, я теж після роботи, а потім курсів о десятій вечора з ніг падаю... Ви працюєте? Вам грошей вистачає ? Якщо так, то візьміть відпустку на тиждень - поїхати кудись в інше місто, просто відпочити і погуляти. Кожній людині потрібно час від часу підзарядити свої резерви.
Твердая валюта
• 03 июня 2023
Ответ дляМамОмужа
Я не казала, що сексу менше стало.
Я пишу, що емоційно мені бракує.
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Автор, не обижайтесь, но человек,у которого кроме быта и ребенка нет никаких интересов и увлечения не интересен и сам себе и другим.
И абсолютно нормально,что вам тоскливо и одиноко,и это по ому,что в вашей жизни нет того,что приносит вам удовольствие,но полно рутины. Поэтому вы ждёте мужа с работы, чтобы он вас веселил/ развлекал/ создавал вам настрение и наполнял.но это так не работает,вы должны сами наполниться эмоциями и информацией, которая вас увлекает,тогда муж потянется к вам. Увлеченные люди всегда притягивают внимание
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я не казала, що сексу менше стало.
Я пишу, що емоційно мені бракує.
Дело не в количестве сексуальных актов,а в эмоциональной связи, которая у вас наверняка ухудшилась
МамОмужа• 03 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я не казала, що сексу менше стало.
Я пишу, що емоційно мені бракує.
Ви не розумієте
Вилосипедниця• 03 июня 2023
Автор, лише чекати. Далеко не в усіх чоловіків високе лібідо від природи. Завдяки романтичним фільмам та серіалам, в суспільстві думають, що чоловіки альфа-самці та їм завжди хочеться. А в реальності, багато хто з чоловіків стомлені та затуркані, тому їм не до сексу та романтики. Спробуйте, можливо, знайти якесь захоплення, можливо читання чи ще щось. Це важко, звісно, як хочеться обіймів, то замінити чимось іншим. Також спробуйте менше дивитися соц.мереж, бо там все «ідеально» в інших. Але насправді фальшиве. Почекайте трохи, мрже ваш чоловік включиться в романтику.
Твердая валюта
• 03 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Я не казала, що в мене немає своїх інтересів. Але побут і дитина теж на мені.
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Значит ваши интересы не на столько интересны,чтобы зажечь ваши глаза.ну а быт и дети есть у большинства
Твердая валюта
• 03 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ні, не значить.
Нажаль, не так ви відчули мене
Ответ дляУсатая полосатая
А я розумію автора, бо сама в такій самій ситуації .
Ви кажете про інтереси, а якщо маленька дитина і весь побут на жінці? Коли тоді займатися своїми «увличениями»?
Ща как дам• 03 июня 2023
Автор цукерково-букетного вже не буде. А вам так хочеться. Спрямуйте свою енергію в інше русло. Що вас надихає, наповнює? А до чоловіка можна просто притулитися під крильце)
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ні, не значить.
Нажаль, не так ви відчули мене
Автор,вы щауиклились на том,что вам не дают внимание, и правда не а дитё, что сами вы ничего не даёте,мы сейчас не об убранной квартире, обеде и чистом ребенке.ав не даёте тем, интересных вашему мужу, вы не даёте горящего взгляд, не даёте игру.
И да, выдавить это из себя невозможно, можно только научиться генерировать счастье.И могут это все, ну кроме людей с клинической депрессией.
Но,в вашем случае, вам таки проще перекладывать ответственность за ваше недополучение на мужа
Нематрьошка• 03 июня 2023
Ответ дляМамОмужа
Ех правду ви пишите...
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Ответ дляKatya_sha
1. Поделите быт с другими домашними
2 . Найдите помощника
3. Оставьте только то,что жизненонеобходимо.
В общем, перестаньте играть в неутомимую хозяйку и супермать, тогда и время появится
2 . Найдите помощника
Твердая валюта
• 03 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ви все ж таки, схоже, про себе пишете. Аж ніяк не про мене.
Шаманю второпях• 03 июня 2023
Чоловік з ранку до ночі на роботі. Приходить втомлений і не танцює навколо вас лезгинку?
Може йому треба поменше працювати?
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ч была точно такой же задерганой домохозяйкой,которая драила полы и варила борщи и правда считала,что это то,что муж должен оценить .
Прозрение пришло тогда, когда я перестала делать что-то’ для мужа’, а начала для себя. И да ,мужу пофиг на пол,который моется через день, и на разогретую еду,а не из под ножа.но он кайфует рядом с женщиной, которая довольна собой, увлечена своим делом и готова делиться радостью.
ЯсноВидящая• 03 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
От все вірно. Чомусь жінки собі придумали що драїти і готувати кожної години - це робиться для чоловіків і вони мають це високо цінити.
А насправді маємо втомлену жінку в якої день бабака кожен день.
Твердая валюта
• 03 июня 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Тому ви по собі і міряєте.
Я ж вам одразу відповіла, що у мене не ваша ситуація.
Дякую)
Усатая полосатая• 03 июня 2023
Ответ дляЯсноВидящая
У автора ’інша’ ситуация.ну не хочется ей быть как все и принять действенные методы решения проблемы. Хочется чтоб : муж придурок, давите его, требуйте, как он может так с матерью своих детей и пр.
Она пришла за поддержкой и поныть, а не за решением
.
Мальчун-задирун• 03 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Сколько ребенку?