ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 июня 2023
Фарба wella чи schwarzkopf проф?
Дівчата ,хто розбирається порадьте ,збираюся в перукарню фарбуватися яка фарба краща wella чи schwarzkopf ?
забиякина• 03 июня 2023
В кожного з них є фарби різного значення. Треба розуміти для якого волосся,яка задача перед вами стоїть. Фарбувалася обома ТМ. Нормальна якість
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 03 июня 2023
Ответ дляБабуся мороз
Они работают такими красками или вы сами покупаете?
Працюють два непогані майстри ,не знаю кого обрати, одна на одній фарбі інша на іншій, думала може відштовзнуся від того яка фаоба краща .