БезВзяток• 03 июня 2023
Как пережить ПМС?
В принципе, ничего не болит. Но живот раздувает, к груди не прикоснуться, постоянно бросает то в жар, то в холод, мутит. А по ночам приступы холодного пота.
Может можно как-то облегчить состояние?
Анонім Секретар• 03 июня 2023
Так у вас явно гормоны шалят, прилива как при климаксе.
Какой у вас возраст?
БезВзяток
• 03 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
А це точно ПМС? Якось на клімакс схоже. Особливо припливи вночі
ПМС. Сегодня-завтра должно начаться
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ответ дляБезВзяток
ПМС. Сегодня-завтра должно начаться
Зверніться до гінеколога. Така виражена реакція на гормональні коливання протягом циклу не є добре. В ідеалі почати з модифікації образу життя, харчування, фізичних навантажень. Це довгий та поступовий шлях та відверто кажучи не всі на це здатні. Інший варіант це прийом рослинних препаратів або КОК, якщо не плануєте вагітність
Тантрический кекс• 03 июня 2023
Ось вам витяг з протоколу лікування. І не треба боятися КОК, краще бійтеся того, що викликає дисбаланс гормонів. Груди не просто болять, там йдуть зміни. Те ж саме стосується кишківника. Це своєрідна реакція запалення. Й сон не просто так страждає.
Удальонка• 03 июня 2023
У меня вчера вечером начались, я не ожидала. Состояние... Стою меня аж шатает так что чуть не падаю. С тре0удом переходила из туалета в ванную, так кидало. Давление упало.
До двух ночи пила кофе , одну выпиваю , вторую завариваю.
Утром норм. Шоколадки с чаем.
Ответ дляУдальонка
Утром норм. Шоколадки с чаем.
У меня сегодня такое состояние. Давление в норме.