Червона ікорка• 03 июня 2023
Кинув хлопець, як правильно пережити емоції
Раніше відволікалась, намагалась не думати, давила в собі негативні емоції - але зрозуміла, що це не правильно, бо я їх не проживаю і вони все одно потім вспливають. З хлопцем були недовго - 2 місяці, але встигла закохатися. Кинув по причині «не підходимо один одному», бо були іноді конфлікти (притирка). Пропонувала обговорити всі конфліктні питання і знайти компроміс - не хоче. Розумію, що якби були почуття - то не хотів би розходитись.
Хочу правильно відрефлексувати, забути і відпустити. Скиньте може що почитати, будь ласка.
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Найти нового или двух
Не допомагає, раніше пробувала
Женщинас• 03 июня 2023
Кожну з нас хтось кидав,ви не одна.Час,намагайтеся провести неділю,другу,місяць.Через місяць ви станете іншою.Як після розлучення,жінка розуміє,що вона не знає як знайомитися заводити стосунки іі по рівно побачень 10,щоб навчитися.
Херсон це Україна• 03 июня 2023
Правильно пережить- это дать себе возможность погоревать, позлиться, поплакать и по чего вам хочется. А не давить эмоции в себе и делать вид,что все ок. Иначе вы не сможете отпустить эту ситуацию и триггерить вас она будет годами, а может и всю жизнь
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляХерсон це Україна
От у мене так раніше і було, зараз хочу допомогти собі правильно, дякую
Угги_в_горошек• 03 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
к сожалению в школах этому не учат
Коник-стрибунець• 03 июня 2023
Меня тоже бросил автор подло,сказал,что много проблем,трус,хотя мы договаривались,что если встретим других,скажем честно и разойдется.Он встретил.А мне говорил,что любит и хочет быть со мной.Но вчера узнала правду и знаете,я два месяца его ждала а вчера все перевернулось после этого и я не хочу больше и имя его помнить.
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Что вы хотите в исходнике получить?какой результат?
Забути його, відпустити, не згадувати, не страждати, не чекати. Жити своїм життям, але без образ.
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Співчуваю
Стріляний птах• 03 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А какая причина была,что разошлись?
Точу ляси• 03 июня 2023
Значить попереду вас чекає дійсно той хто вас вартує. Треба просто відпустити, і щоб легше було, спробуйте зробити кращу версію себе ( нова зачіска, спорт, нові захоплення, нові знайомства) Основне, не зациклюватися на цьому факторі, а йти далі
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
А какая причина была,что разошлись?
Написала в пості, просто сказав, що не сходимось і різні, хоча багато було позитивних емоцій
Неначасі• 03 июня 2023
Отрефлексировать? Капец. Бросил и отлично. От от мужа сейчас так отвыкла, и поняла что сама могу больше чем вместе
Червона ікорка
• 03 июня 2023
От зараз сижу з надією, що може пожалкує і повернеться 😭🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Сокодавка ще та• 03 июня 2023
Мене в 18 років кинув хлопець заради іншої, але сказав що я товста для нього.
Не отак зразу, просто до того дійшов діалог.
Я важила 55 при 170
Комплекси з зайвим кг маю досі.
Я плакала, плакала в трубку, напивалася і дзвонила, зізнавалася в коханні. І коли вже реально забила болт, він сам подзвонив і запропонував зустрітися.
Ми поговорили, я навіть попросила не проводжати, подякувала за каву і пішла, більше трубку не взяла. Хоча смски слав на кожне свято, я іноді також відписувала. Але це був кінець
Краще вам без того проміжкового позору обійтися, який був у мене)
Плачте, пийте, але не дзвоніть..
Я важила 55 при 170
Комплекси з зайвим кг маю досі.
Плачте, пийте, але не дзвоніть..
Кинг-Конгша• 03 июня 2023
Я подорожами лікуюсь. Навіть маленькими. Дуже відволікають і приносять в життя щось нове. Ще бува листи писала йому. От прям з усім за що образливо, за що його ненавиджу, ну і просто з подякою за те що в життя приніс. Залежно від настрою. Потім спалюю їх не перечитуючи і легшає.
Вдома сидіти і киснути проживаючи емоції теж не дуже добре. Так і депресія може початись. Треба проживати, але розбавляти чимось хорошим.
Я ще навчилась проживати саме емоцію. Я сумна через нього, я сумую, я плачу але не пережовуючи думки про нього, а от просто сідаю на стілець і сумую та плачу. Зазвичай коли саме предметно звертаю увагу на емоцію вона зникає не більш ніж за хвилину.
интайм_не_предлагать• 03 июня 2023
Мені допоміг аналіз майбутнього. Закохалась теж до нестями, ревіла, сумувала, ходила як зомбі. Тягнуло як магнітом. А далі подумала що майбутнього у мене з ним не буде нормального. Буду постійно не задоволена його поведінкою, професією, освітою, ревнуватиму до кожної спідниці, буду намагатись перевиховати. Та й минулося. Хоча досі пам´ятаю і не приємно, що повівся так зі мною. Але то ж життя і досвід
Сокодавка ще та• 03 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ооо.. так
Повернеться, коли вам нафіг не треба буде. Це така статистика.
Вони наче енергетичні вампіри підпитуються енергією наших думок, а коли краник перекривається, починають сумувати і дзвонити нам))
У мене це було в 90% відсотків випадків)
Пацелуйнитуда• 03 июня 2023
Если не сошлись характерами, то чего переживать. Это же взаимно? Какая тут может быть любовь? Он же не сломал вашу жизнь за 2 месяца. Влюбленность это классно. Но любовь круче. Ищите дальше своего принца. .
Стріляний птах• 03 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А по сколько вам лет?в такой же ситуации все исправимо
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Я важила 55 при 170
Комплекси з зайвим кг маю досі.
Плачте, пийте, але не дзвоніть..
Я важила 55 при 170
Комплекси з зайвим кг маю досі.
Плачте, пийте, але не дзвоніть..
Я не буду дзвонити і писати, я розумію, що він не хоче і все. Принижуватись не хочу, але хочу собі допомгти, щоб це далі не впливало на наступні відносини.
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
31 і 38
Червона ікорка
• 03 июня 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну як, для мене це незначні конфлікти, які при бажанні вирішуються. Є негативні емоції зараз, я розумію, що воно до коащого в майбутньому, а що робити з цим гімном зараз?
Сокодавка ще та• 03 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Дайте собі час постраждати і пожаліти себе. Тиждень)))
Можна плакати, їсти цукерки, думати про нього.
Але через тиждень ВСЕ
Нова ви, нове життя!
Салон краси, шопінг, кава з подружками, якісь розваги. І думки проганяти. Думати про майбутнє
Можна ще список недоліків його скласти і перечитувати
Бо часто ми їх ідеалізуємо
Я на таке закривала очі.. капець(
Але через тиждень ВСЕ
Нова ви, нове життя!
Бо часто ми їх ідеалізуємо
Я на таке закривала очі.. капець(
ПАЦАНКА О• 03 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Он никто вам и для вас. Вот абсолютно никто. Просто один из проходящих мимо мужиков. Ваш человек всё ещё впереди. И не факт, что следующий будет вашим. Но всё равно будет. Прошлое статично - оно вообще никак не меняется, тот мужчина остался в прошлом. Зачем вам думать про чужого человека? Думайте лучше о себе и своем настоящем, будущем. Только в них что-то меняется, а в прошлом - нет
Джавеліна• 03 июня 2023
Я понимаю, вы хотите поддержки, я поддержу, но чуть иначе.
2 месяца и вы расклеились?? Серьезно??
Нужно заняться собой, чтоб это он плакал, кого ж он потерял?! Почему вы так себя не любите?
2 месяца и вы расклеились?? Серьезно??