Мамаша в бигудях• 04 июня 2023
Муж купил мотоцикл, хотя я была против. Как бы вы поступили?
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Тобто, якщо тобі пощастило народитися( діти і батьки є майже у всіх), тепер ти маєш забути про свої бажання, а жити тільки тим,що ти всим винен?
Тобто, якщо ти прийняв рішення про народження дітей чи вагітність дружини - то будь добрий, будь відповідальний за це своє рішення, доки вони потребують твоєї допомоги (фізичної чи матеріальної)
Те саме про старих батьків, які потребують допомоги дорослих дітей
Ні , звісно, можна жити за принципом ’я нікому нічого не винен’.
Повторююся - це щодо мотоцикла (а не філателії), мотоцикл - це підвищений ризик раптової смерті/каліцтва і не у кожного є грошей як у М.Шумахера (щоб оплачувати дороге лікування десятки років)
КаваЗМолоком• 04 июня 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Автор, вы правда не понимаете,что взрослый человек сам делает свой выбор,а не его жена решает,что можно,а что нет?
И да, желания должны исполняться, даже если жена недовольна
То хай і жінці дасть стільки грошей, щоб вона собі щось купила
Ответ дляУси Пуси
отвечу как жена байкера со стажем -готовьтесь к авариям ,тусам, фестивалям ,любовницам ,пьянкам , и говорить, что не все такие не надо, я насмотрелась уже достаточно ,я тоже после аварий носила на руках, выхаживала, в благодарность завел молодую любовницу ,потому что все друзья так делают, теперь я просто ненавижу мотоциклы!!
или так
З понеділка на дієті• 04 июня 2023
Ответ дляviter33
Авто теж підвищенний ризик, але ніхто від них не відмовляється , думаючи про дітей та батьків. Подвійні стандарти?
З понеділка на дієті• 04 июня 2023
Ответ дляviter33
Мотоциклісти гинуть в 29 разів частіше, ніж водії авто (статистика аварій за 2001-2009)
Ні, справа у іншому, мотоциклом автор користуватися не планує,а ось авто- згодиться для всіх. ’Общественное превыше частного’, простыми словами- жаба
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я вважаю, проблема не в цьому.
Проблема - насамперед в безпеці водія мотоцикла (і можливих наслідків для автора)
Ми не знаємо, чи є у автора та її чоловіка авто - може і є.
А громадська думка тут взагалі ні до чого: мотоцикл-це небезпека - статистичний факт.
Железобетон• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
Вы знаете бессмертных?
Нет, но статистика вещь упрямая.
Злюка-закусюка• 04 июня 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Да именно так
1 Вы ему не мама, видимо при маме он не мог купить, а мечта осталась
2 Для мужчины - это поднятие самооценки (если у Вас хороший муж) и дурь (если муж и в других вопросах не очень) истину знаете только Вы...
для них этот мотоцикл как шуба для женщин (не особо нуна, носить не буду и некуда, а хАчу до ужаса... у меня шуб нет, если шо, равнодушна) но принцип описала...
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Нет, но статистика вещь упрямая.
статистика смертей? ну так все умирают. абсолютно.
Мишка-шалунишка• 04 июня 2023
Оо, отдайте мне вашего мужа. Это доя меня идеал , который имеет мотик))