Мамаша в бигудях• 04 июня 2023

Муж купил мотоцикл, хотя я была против. Как бы вы поступили?

Янка-угомонись• 04 июня 2023
Попросила б оформить завещание

Сало не люблю• 04 июня 2023
Я ото читаю деякі теми тут і мені прямо хочеться стати на захист чоловіків. Це при тому, що я в більшості ситуацій завжди на стороні жінки . Що має бути в голові у такої людини? То він купив мотоцикл без мене, то чи пустили в його на роботу/ з друзями і ТД/ , то чому він їсть, то ще якісь майнові претензії до чоловіка . Дівчата, чоловік не ваша власність. Навіть якщо у вас є свідоцтво про шлюб. Це окрема, доросла людина. Він має повне право самостійно приймати рішення про своє життя. Да, як не гидко, але навіть про коханку то він приймає рішення. Не його за повідочок повели( хоча, хто його знає які там рольові ігри за дверима спальні).
Перестаньте вже відноситися до них як до речі, що вам належить.
Единорог_помог• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
А что нотариус?
Завещание чтобы сразу написал
Подруга пыталась встречаться с парнем, которого собрали по кусочкам, год лежал, много операций было. Так вроде с первого взгляда незаметно, симпатичный парень, но речь замедлена и с мозгами там оказались проблемы. Была норм работа, девушка, спортивный мотоцикл.
В итоге работает на мойке машин, без дальнейших перспектив.
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
То ж тролі такі теми клепають
mavpa85• 04 июня 2023
пусть застрахует жизнь и здоровье в вашу пользу
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Завещание чтобы сразу написал
А до чого заповіт до вашої сумної сторі?
viter33• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
А якщо помре не від мотоциклу, то заповіт не потрібний?
Ми всі помремо.
Але мотоцикл - збільшує ризик смерті ’тут і зараз’ + до всіх вже існуючих ризиків.
Просто казати чоловіку ’склади заповіт на мене’ якось неетично в щасливому шлюбі))
А купівля мотоцикла - прекрасна підстава ))
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляviter33
Ми всі помремо.
Ви креативний 👍
viter33• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
Ви креативний 👍
’не ми такі - життя таке’)))

Аноним_• 04 июня 2023
Отобрать игрушку, поставить в угол 😛
Единорог_помог• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
Мог крякнуть, что непонятного?
Хи хи, ну ну• 04 июня 2023
Запретите ему, какое право он имеет покупать то что хочет
viter33• 04 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
Відповім
Мотоцикл - це ризик для життя. Передчасної смерті, каліцтва....
Якщо ти один - скільки душа забажає: мотоцикл, альпінізм, трамплін, джампінг,...
Але якщо у тебе є малі діти, старі батьки, інші люди, які від тебе залежні (вагітна дружина....) - то треба подбати і про них, не лише про свій адреналін.
Але мотоцикл вже куплено. Тому мінімально можливо - таки так, до нотаріуса..
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Мог крякнуть, что непонятного?
То заповіт на дівчину, яка ’пыталась встречаться’?
Единорог помог• 04 июня 2023
Ответ дляoboeva
может то мотоцикл с коляской сено корове возить
Тоді навряд чи б дружина була проти.
Единорог_помог• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
Нет, на ту которая его бросила
Ну и вопросы у вас))
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Нет, на ту которая его бросила
Ну и вопросы у вас))
Ну и ответы у вас
Знову Я• 04 июня 2023
Купила бы себе что то себе, на такую же сумму
Знову Я• 04 июня 2023
Ответ дляviter33
’не ми такі - життя таке’)))
Долго же вас не видно было

Железобетон• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
А что нотариус?
Завещание оформит.
Единорог помог• 04 июня 2023
Ответ дляviter33
Відповім
Саме так.
Колись мені кортіло з парашутом стрибнути.
Вже домовилися на певну дату з подругою, якій теж хотілося, і з другом, який вже мав досвід.
За два дні до дати тимчасово закрили аеродром. Ми відклали спробу.
А після народження дітей бажання стрибнути як відрізало.
Альпіністи-пари не ходять разом по складним маршрутам, якщо мають дітей. Саме тому, щоб в разі нещасного випадку хоча б один з батьків залишився у дитини.
Железобетон• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
Нужен. Но теорвер никто не отменял.
Уси Пуси• 04 июня 2023
отвечу как жена байкера со стажем -готовьтесь к авариям ,тусам, фестивалям ,любовницам ,пьянкам , и говорить, что не все такие не надо, я насмотрелась уже достаточно ,я тоже после аварий носила на руках, выхаживала, в благодарность завел молодую любовницу ,потому что все друзья так делают, теперь я просто ненавижу мотоциклы!!
З понеділка на дієті• 04 июня 2023
Ответ дляviter33
Відповім
Тобто, якщо тобі пощастило народитися( діти і батьки є майже у всіх), тепер ти маєш забути про свої бажання, а жити тільки тим,що ти всим винен?
Мотористка• 04 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Нужен. Но теорвер никто не отменял.
Вероятности смерти?
oboeva• 04 июня 2023
Ответ дляСало не люблю
не волнуйтесь,они не обижены,жены потому и пишут здесь темы,,что их никто не слушает
Без образів• 04 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
А зачем вы это все терпите?
7_кг_рыбы• 04 июня 2023
Ответ дляМотористка
То ж тролі такі теми клепають
Тролли ?
Расскажу чистейшую правду. Я до женьтьбы встречался с одной девушкой. А у ней сестра была замужняя. И моя девушка рассказывает мне такое дело. Причем рассказывает на эмоциях вся, искренне с возмущением.
Представляешь ,говорит. Сестры козел что учудил. Купил себе с зарплаты часы. Прикинь ?
Ни с кем не посоветовался. Просто взял и украл у семьи деньги, чтобы купить себе часы.
Я ее слушаю и в толк не возьму в чем суть. Спрашиваю, наверное часы очень дорогие?
Она на меня аж наехала... Дорогие не дорогие, он у семьи деньги украл! Не дорогие, всего долларов 10. Но суть не в стоимости. Суть в том , что траты надо с ’семьёй’ обсуждать.
Я тогда промолчал из вежливости. Но гвоздь в наши отношения она тогда вбила здоровенный)) Это ж надо какое преступление - мужик с зарплаты себе купил часы.
oboeva• 04 июня 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Тоді навряд чи б дружина була проти.
может он бухой по селу доярок хочет возить,а ей про сено брешет))
Уси Пуси• 04 июня 2023
Ответ дляБез образів
А зачем вы это все терпите?
не терплю уже ,живем раздельно,мотоциклы одна из причин