Как_б_не_так• 04 июня 2023

Можно ли с котом в переноске зайти в ресторан?

Приехала на 1,5 часа раньше в назначенное время, кота не могу на улице держать, чтоб стресса не было, в полтиннике не захочется сидеть муж, еле уговорила ехать со мной
Голубка миру• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Это сказали вы, а не я
Це сказали саме ви.
А тепер відхрещується від своїх слів.
Майте сміливість відповідати за свої слова.
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляГолубка миру
Це сказали саме ви.
А тепер відхрещується від своїх слів.
Ну я ж не так грубо и беспардонно назвала людей нищебродами))) умейте тактично выражать свою мысль, мы же приличные люди
В кого тако було• 04 июня 2023
Есть кафе, где можно с животными. Там обычно надпись «pet friendly”.
Анонім-ка• 04 июня 2023
Тільки зараз осознала, що бачила шпіца в японському ресторані. Сидів на стулі, ставав лапками на спинку. А стільці там мʼякі. Люблю тварин дуже, особливо собак, але не розділяю такого неоднозначного ставлення закладу до своїх відвідувачів. Чесно, було б не приємно потім на той стілець сідати. Якщо пускаєте в заклад, то хоча б не пускайте тварин на меблі.
МатьЧасть• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
А почему именно ресторан? Вы не в авто, иначе бы сидели там, значит своим ходом ехали, в автобусе. Значит денег не особо, а в ресторан чего потянуло? В кафешку зайдите
Вы не думаете, что человек воспользовался ОТ, что б не париться с парковкой?
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляМатьЧасть
Когда у тебя переноска с котом, ОТ последнее о чем подумаешь имея авто.
КапитанльнаЯ• 04 июня 2023
Розумію Вас, автор, в Європі більше pet-friendly закладів. Але це Україна. Я люблю тварин, але у закладах харчування їм не місце. У гостей може бути у когось алергія на шерсть. Тому візьміть на виніс і прогуляйтеся містом.
МатьЧасть• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
У меня вет клиника в пешеходной зоне. ОТ туда удобнее. Такси я боюсь в Украине, нарвалась на глухонемого таксиста, который выехал на встречку.
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляМатьЧасть
Автор приехала на 1,5 часа раньше, так что это не ваш случай
МатьЧасть• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Вы не знаете случай автора.
Моя мама к врачу теперь катается только на метро. Она боится машиной ехать по Харькову, ей попал осколок в лобовуху. И животное она тоже потащит в переноске . Ей под землей спокойнее.

У автора могут быть свои причины. Если она решила в ресторан, значит цены её не смущают. А вы уже деньги сосчитали у автора в кошельке, диванный шерлок
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляМатьЧасть
Вы не знаете случай автора.

Слушайте, ну у вас особый случай, то глухонемой, то осколок, то еще что-то))
Автор тролль похоже, не более того)))
МатьЧасть• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Автор тролль похоже, не более того)))
С чего вы решили, что автор троль? Обычный вопрос.
Місячне Сяйво• 04 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Якщо заклад дозволяє заходити гостям з тваринками( а таких закладів у нас багато), то ніхто не буде питати думку відвідувачів чи місце тварині там чи ні. Ви завжди можете обрати заклад, куди з тваринами заборонено.
КапитанльнаЯ• 04 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Зараз дуже багато місць куди з тваринами дозволено.
Але якщо у когось з відвідувачів розпочнеться алергічна реакція, хто буде відповідати?
У мене алергії немає. Але є у мого друга. І коли офіціантка стояла блимала очима нерозуміючи що робити, було дуже страшно.
Коли ми прийшли все було добре, через деякий час зайшли люди з собакою, у друга почало все червоніти, почав задихатися. Ми то одразу зрозуміло що таке. Вийшли з закладу. Але вечір зіпсований, їжа яку ми замовляли залишили. Тому всі такі розумні поки їх не торкнеться. Я дуже люблю тварин, у самої завжди були і є, але є люди яким не допомагають звичайні протиалергічні пігулки. Потрібен тільки укол. Це страшно спостерігати за таким. Вам цього не зрозуміти.
Це добре що є заклади привітні до тварин. Але необхідно для них робити окрему зону як для курців. Або для тих хто не може знаходитися біля тварин робити окрему зону.
Я наприклад непереношу табачний дим. Але людям на зупинці начхати, що курити там заборонено, тільки матом можуть обкласти.
Місячне Сяйво• 04 июня 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Відразу обирати заклади, де тварин немає, якщо знаєте, що є така проблема, ні? Не треба перекладати відповідальність за свою алергію на когось іншого.
КапитанльнаЯ• 04 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене немає алергії на тварин, якщо ви уважно читали, тоб зрозуміли це, тому ніхто і не перекладає
А закладам краще робити окремі зони для курців, для тих хто з тваринами, та для тих хто не хоче або не може перебувати ні там ні там.
А взагалі, давайте ще на кухню тварин запустимо, а чому б і ні, або в лікарню? Є межа розумного.