Який колір модний цього літа?
Джулияробертс• 04 июня 2023
Я не дуже люблю модні кольори, речі. Купую те, що люблю. Зазвичай це блакитний, білий, бежевий, ніжно рожевий...
Відтінки рожевого (від ніжного до насиченого), натурального льону, пісочний, зелений, білий, денім (джинсовий одяг саме). Замовила собі таку сукню кольору бугенвілії. Сорочка схожого відтінку в мене вже є давно, пасує, тому навіть якщо б це не був трендовий колір - усе одно б замовила, бо мій колір.
Обирайте те, що личить саме вам ❤️