Чижик Пижик• 04 июня 2023

для мами з дитиною 6 років помешкання 20-25 метрів буде ок?

в мами робота онлайн. дитина школа на пів дня
ПоЧуХонтес• 04 июня 2023
Ну если там будет два рабочих места с возможностью закрывать двери чтобы не мешать друг другу( например вам на кухне, ему в комнате), то вполне норм

Замріяна• 04 июня 2023
Тільки якщо це поїхати відпочити на тиждень. А для життя мабуть ні
Чумачечая Весна• 04 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
В такого розміру приміщенні навряд чи є кухня. По темі жили півроку в 24 кв м з школою і онлайн роботою. Не ок. Перетерпіти, якщо немає варіантів, але не ок
Кусюче сонечко• 04 июня 2023
Ні, це дуже мало
автор Чижик Пижик • 04 июня 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
є кухня і міні-столик і міні-диван.
і кімната з 1,5 спальним ліжком (мені з дочкою ок) і маленькою партою для уроків.
+ типу власний двір 10 метрів
Чумачечая Весна• 04 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
є кухня і міні-столик і міні-диван.
+ типу власний двір 10 метрів
Ну тоді пробуйте. У нас була студія. Хоча на 20 кв.м. то буде таке вже мініатюрне. Дивіться. Мені з досвіду було не зручно при тому, що власне житло у нас 30 кв.м. Але 30 і 24 то дуже велика різниця
tolyu• 04 июня 2023
Автор, якщо на кухні столик і навіть якийсь диванчик - то буде ок.
Не на все життя, а на якийсь певний час- буде нормально.
автор Чижик Пижик • 04 июня 2023
Ответ дляtolyu
дякую. та я думаю, що вихід з дому прямо в дворик це класно, але мабуть осінню і зимою буде холодно
tolyu• 04 июня 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У мене у брата з кімнати вихід на дворик. Там золотому двері стоять і він прямо спить саме в цій кімнаті.
Не холодно, не дує. Хороші двері мабуть. Такі поносами високі

Татьяна-8275• 04 июня 2023
Мало. Лучше две комнаты по 14 метров.