Сяду на шию, дорого!• 04 июня 2023

Дівчата, підкажіть що берете дітям в дорогу з їжі?

Їхати до Голандії на автобусі,десь буде перекус.Але все ж таки,що з собою давати їсти?Дитина їде сама без батьків.
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так,він вже переживає,як до туалету ходитиме🙄
А чому? В автобусі є туалет? Чи переживає на заправках?

Love_Love_Love_• 04 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В нас доречі є...Просто термо-сумка
Та не потрібно йому стільки всього. Ви ж знаєте дітей, вони по любому побіжать за хот догами/ фрі чи в Макдональдс
автор Сяду на шию, дорого! • 04 июня 2023
Та ще проблема в тому,що він не їсть всяку непонятну їжу.В нього ацетон був часто раніш,тому в нього фобія перед нездоровою їжею.Тому, що небудь не їстиме.
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дети с классом ездили в двухнедельный тур. С собой давали еду все. Как писали выше, не везде можно что-то купить перекусить. Не все дети едят то, что им дают в кафешках. Паровые овощи, например, практически никто из детей не ел. Кормили везде по-разному.
Я возила дітей у кінці травня. 6 країн. Я бачила де ті мамині ’ судочки’ і що з ними було. Тому не просто так кажу.
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так,на заправках.
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Сто відсотків. Я кажу - у тебе є те і те, їж, не витрачай гроші. А де там. Хочеться купити. А потім ходимо і викидаємо мамкину їжу, щоб не потруїлися
ФруктЕщеТот• 04 июня 2023
А сколько дорога длится?
На перекус орехи , полезно и сытно, кабаносы
Смотря ещё как дорогу переносит
ФруктЕщеТот• 04 июня 2023
Я всегда обязательно беру с собой мятные жевачки или конфеты, если вдруг затошнит
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так,на заправках.
Заправки різні. Є такі, що не віриться, що це заправка.
Тому боятися немає чого. Гроші дрібні потрібно обов´язково мати. Не всі безкоштовно. І на картці щоб гривня була.
Ще що пораджу - телефоном діти не завжди могли розрахуватися. То зв´язок,то ще щось.
Найкраще картка у руках - це гарантія

КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Так,на заправках.
Заправка. В кабінці не фоткала . Але там є все. І накладки на унітаз міняються автоматично
Ответ дляФруктЕщеТот
М´ятні цукерки-улюблені в нього,тому точно будуть)
Ответ дляКартаБезКомиссий
Найкраще картка у руках - це гарантія
Картка є пластикова,гроші кину +із собою готівка буде в євро.
175см55кг19лет (она)• 04 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Они у вас голодными ехали? У наших все было съедено. Естественно, что собираои с учетом пожеланий ребенка и такое, чтобыможно было есть в автобусе. Но наши как раз были рады,что им дали с собой и делидись с парой детей, которым родители ничего не дали, кроме денег. Тем более, что не везде во время обедов и ужинов хорошо кормили. Вернее, не тем, что дети охотно ели.
175см55кг19лет (она)• 04 июня 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дайте еще в злотых. У нас дети столкнулись с тем, что в Польше и Чехии им с Евро давали сдачу мелочью в национальных валютах. Не везде на заправках потом хотят брать ту мелочь.
Евро, какую-то часть, лучше иметь купюрами по 10 Евро.
Розбещена цяточка• 04 июня 2023
Сухофрукти курага, манго, сир бейбі бель, горіхова суміш, фруктове пюре у паучах, злакові батончики.
І готівка, щоб купила сніданок на заправці. Купувала омлет і тост. Подорож до Європи, один нічний переїзд і після нього сніданок на заправці. Далі всі прийоми їжі в готелі були.
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Що значить голодні їхали? Де ви це прочитали?
І ще раджу перечитати ,що я радила автору
Особливо покажіть де , писала,що нічого не давати.
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якщо є картка наша ,то це рятує.
175см55кг19лет (она)• 04 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, перечитала. Вы даже не понимаете, зачем дается ЧАСТЬ еды замороженной. На счет голодных я вам задаю ВОПРОС. Если с собой не давать еду, нет кафе или они не едят то, что им заказали во время организованных обедов или ужинов, то логично, что голодные будут.
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ще нехай зверне увагу на квиток, який в туалеті видадуть. Може бути на ньому знижка на товар, куплений на заправці

КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Де я писала не давати взагалі із собою ?
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ми говоримо про дорогу. ,Яке замовлення вечері та обіди? Де це таке місце а Європі,що кафе немає? Що ви змішали все в купу?
КартаБезКомиссий• 04 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Тобто, дитина їде автобусом на тиждень і треба судочків із собою на кожен день? Ви серйозно?
175см55кг19лет (она)• 04 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Самые обычные заказы. ))) Походу следования автобуса. У нас организаторы поездки заранее договаривались с кафешками. Или вы считаете, что на воде и батончиках можно те же сутки ехать?
175см55кг19лет (она)• 04 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий

Позвольте напомнить вопрос автора, который мы обсуждаем:
Майская киска• 04 июня 2023
Крекеры,соломка, яблоки, бананы, и деньги на еду в кафе