Ку-кусик• 04 июня 2023

Кто-то пользовался такой сывороткой с витамином С?

Какое минимальное содержание витамина С рабочее? Какие отзывы на этот ингредиент в косметике?
Холодная каша• 04 июня 2023
Мне хуже было
Лично мне не подошел
Надо пробовать
автор Ку-кусик • 04 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Мне хуже было
Лично мне не подошел
Надо пробовать
А какой у вас процент?
ДелайКак_Я• 04 июня 2023
Я користувалася, і якогось захвату не відчула. Липка, помаранчева, з часом ще більше потемніла в закритій пляшечці. Я навіть не закінчила. З ретинолом взагалі не порівняти.
Борода• 04 июня 2023
Мені дуже подобається тонік pixi з вітаміном с, так, окислюється з часом, але тон обличчя вирівнює дуже гарно
автор Ку-кусик • 04 июня 2023
Ответ дляБорода
Дякую
Мстящий за Зайца• 04 июня 2023
Може й не по темі, але спробуйте окремо вітамін С. Я беру ordinary і змішую з сироваткою або кремом.
Жерица ночи• 04 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
також купила такий, але не зрозуміла його, руки всі жовті від того вітаміну, запах шмаленої курки, так і не змогла користуватися
Мстящий за Зайца• 04 июня 2023
Ответ дляЖерица ночи
У вас , мабуть, щось інше. У мене білий порошок, без запаху. Абсолютно не відчувається ні на руках, ні на шкірі.
Садоводница• 04 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
А в мене просто вітамін С у порошку з IHerb, додаю в маски або скраб, ефект чудовий і в рази дешевше)
Жерица ночи• 04 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
так він, порошок у баночкі від Ордінарі. Я після цього пішла на оф сайт почитати, багато пишуть те ж саме.
Пишущаяся• 08 июня 2023
Ответ дляКу-кусик
А какой у вас процент?
Процент от формы зависит