Ку-кусик• 04 июня 2023
Кто-то пользовался такой сывороткой с витамином С?
Какое минимальное содержание витамина С рабочее? Какие отзывы на этот ингредиент в косметике?
Ку-кусик
• 04 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Мне хуже было
Лично мне не подошел
Надо пробовать
Лично мне не подошел
Надо пробовать
А какой у вас процент?
ДелайКак_Я• 04 июня 2023
Я користувалася, і якогось захвату не відчула. Липка, помаранчева, з часом ще більше потемніла в закритій пляшечці. Я навіть не закінчила. З ретинолом взагалі не порівняти.
Борода• 04 июня 2023
Мені дуже подобається тонік pixi з вітаміном с, так, окислюється з часом, але тон обличчя вирівнює дуже гарно
Ку-кусик
• 04 июня 2023
Ответ дляБорода
Дякую
Мстящий за Зайца• 04 июня 2023
Може й не по темі, але спробуйте окремо вітамін С. Я беру ordinary і змішую з сироваткою або кремом.
Жерица ночи• 04 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
також купила такий, але не зрозуміла його, руки всі жовті від того вітаміну, запах шмаленої курки, так і не змогла користуватися
Мстящий за Зайца• 04 июня 2023
Ответ дляЖерица ночи
У вас , мабуть, щось інше. У мене білий порошок, без запаху. Абсолютно не відчувається ні на руках, ні на шкірі.
Садоводница• 04 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Жерица ночи• 04 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
так він, порошок у баночкі від Ордінарі. Я після цього пішла на оф сайт почитати, багато пишуть те ж саме.