Пишу каліграфічно• 04 июня 2023
В чем готовить плов? Конфликт
Девочки , в чем готовите дома плов ? У меня ссора чуть не до развода !
Результат:
вже голосів:
199 (71.84%)
Казанок
48 (17.33%)
Другое
27 (9.75%)
Кастрюля
3 (1.08%)
Не готовила такое никогда
Упругая попка• 04 июня 2023
Ответ дляШукаю трусики
У нас має, а ви як хочете.
Та ок, ок, не нервуйтесь))
Я розумію - коли готувати не вмієш, а понтанутись хочеться, то і рисову кашу пловом назвеш)
Я Головна• 04 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
У меня такие кастрюли винзер. Муж орет что их нельзя нагревать больше чем 100 градусов , дно отпадет. Только суп варить
Дно там двойное , тяжелые
Тоді нащо така каструля???
Кишмишная Мая• 04 июня 2023
Ответ дляЩедрик
Розлучайтеся. Бо до борща не доживете
Це ще люди шпалери разом не вибирали
Ответ дляПишу каліграфічно
Дно там двойное , тяжелые
Дно точно не отпадет. Про 100 градусов муж явно что-то придумал. Там даже на коробке по-моему 200 градусов нарисовано. Но плов в такой кастрюле я б не смогла приготовить 🤷♀️
А я женатая• 04 июня 2023
Є вдома чавунна сковорода (з клітинками) та кришка до неї.
В ній піджарюю м’ясо, цибулю, моркву, туди ж закидаю рис, спеції, воду і в ній готую. Виходить смачно.
Сковорода на 2 літри, нам вистачає. Навіть син, який перебирає їжею, почав їсти плов.
Шукаю трусики• 04 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
Та ок, ок, не нервуйтесь))
Ну нащо ж ви так про себе?
Шукаю трусики• 04 июня 2023
Ответ дляМурзилка
на моїй біол не працює (
Так она тогда не чугунная, а из сплава какого-то.
Вподобайден• 04 июня 2023
подарите мужу глиняный или чугунный горшок и пусть готовит плов ОН - в духовке.
плов вообще не женское дело. это как шашлыки и стейки.
Упругая попка• 04 июня 2023
Ответ дляШукаю трусики
Ну нащо ж ви так про себе?
Та нашо ви з хворої голови на здорову?
Я якраз не рисову кашку в мульті варю, а в казані справжній плов на зірваку)
Шукаю трусики• 04 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
Та нашо ви з хворої голови на здорову?
Та звідки я знаю хвора у вас голова чи ні? Їжте не обляпайтесь свій плов. Можете ще якусь гидоту написати, вам же важливо, щоб ваше зверху було, я більше до вашого рівня опускатися не буду.
Дуже дуже вумна• 04 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дно там двойное , тяжелые
А чем плов принципиально от супа отличается?
Можу брикнути• 04 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дно там двойное , тяжелые
Так а зачем нагревать больше 100 градусов ?
Научительница• 04 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дно там двойное , тяжелые
Вот именно такими кастрюлями пользуюсь лет десять и делаю всё!!! Ничего не отваливается))
Упругая попка• 04 июня 2023
Ответ дляШукаю трусики
Та ні, хай вже ваше зверху, я не мастак в самоствердженні за чужий рахунок, до вас далеко))