Вся в кредитах• 04 июня 2023
Сон приснился в ночь сегодня. Праздник...страшно
Во сне я с детьми в другой стране. Время лет 150-200 назад. Нас взяли в рабство. И разные семьи приезжали и забирали детей наших. Я вижу свою дочь. Во сне ей лет 7, сейчас больше. И её забирают. Младшая со мной. Я рыдаю. Спрашиваю куда увозят. Мне называют место. А дочка не расстроена что её забирают. Не плачет, бежит. Я кричу, что найду её.
Плачу во сне и делаю вывод, что это мне за аборт в реальной жизни...
Именно это осознание пришло....
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Так так. Вы хотя бы поинтересовались,а почему они шепчут заговор, а не произносят свои чудесные заклинания вслух ’прийди бес, забери заикание, но в замен можешь забрать у него ногу, оторови руки’
Почему бы не произносить это вслух, чтобы люди слышали, на что соглашаются?
Ви мені будете розповідати, які замовляння я вживаю в своїй практиці? Кумедно))
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Да), прочитайте внимательно условия, потом будет не до смеха.
И кстати, а почему целительницы сами все больные, подскажите? Как так получается?
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Вам маю щось пояснювати? І ваші сміховинні умови читати? Кому потрібна допомога, той звертається сам, за власною волею, і сам нас шукає, бо ми не шахрайки тарологи-астрологи тощо, ми на цьому не заробляємо і цього не рекламуємо. А вас я нічим не образила, щоб ви намагалися мене ’підколоти.
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Я вам задала обычные вопросы))
Не обязаны отвечать - зачем тогда вообще начали отвечать?
И как там по поводу болезней у целительниц? Особенно, когда они сами все гниют, операция, на операции. Потому что сущности, которых они вызвали и отдали им души людей, и их самих грызут.
Но они вынуждены работать с людьми , иначе их самих сожрут
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Я вам задала обычные вопросы))
Гниє, як я бачу, свідомість у декого, не показуватиму пальцем) Я допомагаю людям, і один з цих людей адаптувався після дуже важкох хвороби, яка могла закінчитися смертю. Ще один завдяки оберегу вже 11 місяців на передовій, живий, і я знаю, що живим повернеться до дівчини, одружиться і дитину народить. А ви квакайте, то ваша функція, тому квакайте якомога гучніше і заливистіше -- здоровіша будете))
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Конечно конечно. Бедный человек. Только что взамен пришлось ему отдать по незнанию, по заговору договору с сущностями - от вас понимаю, мы ответа не услышим.
Как и ответы на элементарные вопросы.
А когда сказать нечего, обычно начинают оскорблять. Из человека льется то, чем наполнен.
Это из вас по большой доброте и заботе о других, наверное, так выплёскивается
Как и ответы на элементарные вопросы.
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Как и ответы на элементарные вопросы.
Ллється з вас те, чим ви наповнені. І добре, що ллється -- дає надію, що очиститися ваш розум і тіло. Світла вам і добра, вірю, що світлі енергії все ж переважать те сміття, яке вам згодовували останній четвертий десяток років)
Голодаю• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
То вас задавнено совість мучить, на народжених дітях це ніяк не відобразиться, можете видихнути з полегкістю.
На народжених дітях це відображається. Діти відчувають ненароджених.
Розкажу свою історію:
Я єдина дитина в сім’ї. В дитинстві мені завжди здавалося шо в мене є молодша сестра, чомусь так відчувалося, я завжди тягнулася дружити до дівчат з такою якоюсь опікою, типу сестринською, і дуже сумувала коли мене відштовхували. А коли мені вже було 30+ років, мама розповіла шо після мене вона була вагітна, але зробила аборт. І тоді все стало на свої місця.
Розкажу свою історію:
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
За себя переживайте)
Голодаю• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
То ви свої послуги так невзначай пропонуєте?
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
За себя переживайте)
Мені переживати немає за що, в мене не накопичилося стільки чорноти, яка ллється крізь написані вами рядки.
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Ні. Тут ніколи не пропонувала. Кому треба, знають мене в моєму населеному пункті і самі приходять. Я на цьому не заробляю, просто допомагаю тим, кому треба.
Голодаю• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Насправді вони самі собі не можуть допомогти.
Я знаю шо є такі про яких ви вище описали (підселяють сутність), але є й такі які дійсно допомагають з благою метою.
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Розкажу свою історію:
Не відображається в тому плані, що народжені не несуть жодної кармічної провини за ненароджених. Ті, хто наділені баченням, можуть відчувати біль, але на вашій кармі це не відобразиться ніяк, жодним чином.
Голодаю• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ви помиляєтесь, але хай кожен з нас залишиться при своїй думці)
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Не судите всех по себе
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Ну а как же)
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Не судите всех по себе
Втішайте себе цим аргументом і надалі)
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Ну а как же)
Так-так, шукаю потенційних грошовитих клієнтів, саме тому пишу під анонімомвде на протязі тривалого часу) Шаблони не тріщать?
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Конечно не могут, как и другим. Не бывает в магии ничего благого. Это обман. И там главное, чтобы человек сам пришел и своей рукой сам подтвердил согласие на подселение сущности. Вот и заманивает обещаниями оберегов.
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Ви особисто стикалися з магією?
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Нет конечно. Как только найдется жертва и кто то согласится, и аноним можно будет отключить
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Ясно. Глибокомудро) Ви із співрозмовницею знайшли одна одну, успіхів і порозуміння вам)
Голодаю• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Дещо Ви вірно пишете, а з дечим з вами не згодна)
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ви особисто стикалися з магією?
Я особисто поинтересовалась, как работают ведьмы, как завлекают, как прикидываются для одних черными, для других белыми, целителями, помощницами в поисках счастья с ритуалами на кладбище (ну а где же еще счастье)
Прикидываются, хоть котиком, хоть птичкой, в погоне за жертвой. Если они не будут приводить людей, их сущности самих сожрут. Поэтому хотят они этим заниматься или не хотят - они вынуждены.
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
А я особисто пояснюю, що я тут з 2016 року і аноніму намагаюся не розкривати, вдячна за таку опцію форуму. Не заробляла, не заробляю і не планую на цьому заробляти. Втім, як і в чомусь вас переконувати. Особисто мені це абсолютно ні до чого.
Вкаблучках• 04 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Вы очарованы ложью про белую магию. Но разочарую - вся магия от бесов. У них нет ни любви, ни помощи, ни здоровья они не дадут, богатство они дают на время, для завлечения, чтобы и других заманить в ловушку, но а потом все как прах сгорает. Это черные силы. И у черных нет добра.
Шопингмонстр• 04 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Дитина перечиталася книжечок, популярних в двотисячних роках, про ’білу’ і ’чорну’ магію тощо. Коли про щось не знаєш, то й говорити про це не варто -- ну щоб не ганьбитися)
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ваша дитина? Займить її чимось добрим
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Правильно вы пишите. Не зарабатывать, не что либо делать полезное - а главное, чтобы хоть кто нибудь пришел на ритуальчик, хоть бесплатно, хоть как нибудь.
А без этого сильно плохо, да?