Вся в кредитах• 04 июня 2023

Сон приснился в ночь сегодня. Праздник...страшно

Во сне я с детьми в другой стране. Время лет 150-200 назад. Нас взяли в рабство. И разные семьи приезжали и забирали детей наших. Я вижу свою дочь. Во сне ей лет 7, сейчас больше. И её забирают. Младшая со мной. Я рыдаю. Спрашиваю куда увозят. Мне называют место. А дочка не расстроена что её забирают. Не плачет, бежит. Я кричу, что найду её.
Плачу во сне и делаю вывод, что это мне за аборт в реальной жизни...
Именно это осознание пришло....
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Правильно вы пишите. Не зарабатывать, не что либо делать полезное - а главное, чтобы хоть кто нибудь пришел на ритуальчик, хоть бесплатно, хоть как нибудь.
А без этого сильно плохо, да?
Судячи з вашої досить агресивної наполегливості у відстоюванні вашої позиції, чомусь погано саме вам. Розумію, що це щось особисте. Працюйте над образами і негативними установками, і буде вам щастя) Ви не можете знати і розуміти усього, що відбувається в цьому світі, -- як і я. Але говорити з впевненістю про речі, в яких ви не обізнана -- це не зовсім розумно. Зичу вам світла і добра!)

Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Вы постоянно проецируете свое внутреннее содержимое на других.
И если вы привыкли говорить и навязывать свое виденье про то, в чем совсем не разбираетесь - работайте над собой).
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Ви дуже кумедна і дуже нав´язлива. Мої спроби мирно закінчити діалог наштовхуються на тупу агресію з вашого боку, що призводить до певних висновків. Безкорислива порада -- ніколи не кажіть людині, якої зовсім не знаєте і чиїх можливостей не уявляєте і приблизно, -- що вона не розуміється на тому, чим займається з дитячих літ і що для вас ’китайська грамота’. Тому що не всі добрі і пройдуть мимо, можете наштовхутися на людину, яка (чисто мимоволі навіть) пошле вам такий енергетичний ’подарунок’, який змінить ваше життя і життя ваших близьких далеко не в кращу сторону. Раджу прислухатися і замислитися -- якщо є чим.
Всього найкращого, відповідати на наступні потоки вашої свідомості не буду -- змалку намагаюся обходити брудні калюжі і йти по чистій сухій землі.
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Конечно вы с детства этим занимаетесь, потому что обычно этот ’дар’ передается от кровных родственников. Сущности переходят на детей через кровь, через семя отца, так написано в Библии.
Поэтому, могу вам только посочувствовать, передаются они вместе с тяжелыми наследственными болячками.
Вам бы покаятся и отречься от этого дара.

А все свои все свои потоки энергии оставьте себе. И перестаньте видеть кругом агрессию. Не все такие, как в вашей семье
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках

Мені не потрібне ваше співчуття, цікаво просто зрозуміти, чому особисто вас так тригерить ця тема? І, гадаю, зрозуміти це корисно було б в першу чергу вам самій...
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Знаю секреты потому что работы ведьм. И вот мешаю им набирать клиентов, чтобы меньше было искалеченных, страдающих, поверивших лжи, что это помощь и что ведьмы-шептухи, обвесившись иконами для отвода глаз, не подселяли людям бесов, а с ними и зависимости алко, нарко, мании, любые мании, депрессии, мысли о самоубийстве - это все работа бесов в человеке. Так же, как и убийства и насилие.
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Які секрети ви можете знати? Не будьте голослівною, напишіть бодай щось конкретне. Від нашої діяльності постраждала особисто ви чи хтось з ваших близьких? Ну дуже сильна образа у вас накопичилася, стільки яду на порожньому місці не виникає.
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
При чем тут яд, через который вы смотрите на все сообщения? Знаю столько, что мне достаточно различать ведьм даже в толпе.

За меня не переживайте.
Только за свою душу и здоровье беспокойтесь
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках

За меня не переживайте.
Ви чуєте лише себе. Надія на повноцінний діалог була марною. Прикро, але очікувано. На конкретні запитання відповісти ви не можете, ну це ваше право. Все ж раджу принаймні спробувати осмислити те, про що я писала.

Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Смеюсь, хотя это не смешно совсем. Мне жаль тех людей, кто попался в вашу ловушку. Пусть вас Бог благословит и избавит от этого дара бесовского
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
І я сміюсь) Бачите, хоч якась користь від цієї односторонньої розмови) А про користь було б кумедно, якби ви поспілкувалися з людьми, яких зокрема врятувала моя покійна бабуся, от наприклад дитина, яка гинула від пневмонії і якій допомогли не лікарі, безсилі в тій ситуації, а моя бабця) Бабусі але немає, а ця людина, нині вже доросла, при зустрічі дякує і з великою повагою згадує ту, яка допомогла йому вижити, вирости, збудувати сім´ю і жити повноцінним життям. Втім, для вас це напевно не аргумент, будете як дятлик монотонно розказувати про ’бісів’, які живуть насамперед у вас самій. І це дуже сумно. Допомогу не пропонуватиму, вибачайте, не настільки сильна ще, щоб працювати з одержимими...
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ну вот видите, и бабушка объявилась. А говорите, что мало знаю.
Еще через пол часа выяснится, что бабушкины дети сильно страдали и мучались от хронических болячек каких нибудь. Как и сама бабушка.
Странно, что им она не могла помочь, целительница, правда?
И еще в 10 раз, не судите всех по себе и своей семье.
Видите, бывают люди свободные от ваших чар
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Про бабусю писала не раз, ті, хто цікавиться паранормальним на форумі, давно знають і мене, і історію моєї родини, хоч я і пишу анонімно.
Ви, як я бачу, тролите і підтримуєте інтерес до тем на форумі? Гроші не пахнуть, очевидно? Єдине розумне пояснення подібній тупості. І, думаю, так і є, бо здорового зворотного енергетичного відгуку (як зазвичай у спілкуванні з нормальною реальною людиною, хай навіть під анонімом, як було зазвичай), від вас не відчуваю. Бавтеся на здоров´я, все приблизно ясно. Може вихлюпнути чергову хвилю багна, може комусь буде цікаво прочитати. На здоров´я. Я не читатиму, тому дарую вам шанс зберегти енергію хоча б стосовно мене) Не дякуйте, я добра і сама це знаю.
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр

Ага, ага. Узнают вас под анонимом и бабушку вашу.
Конечно не чувствуете ничего. С этой стороны ваших тут нет), и не удастся ничего подселить
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках

Перечитайте те, що я написала. Ви ж здатні сприймати і аналізувати інформацію, я сподіваюся? І не турбуйте мене більше, будь ласка, не хочу витрачати час. Втім, ви навряд чи зрозумієте, тому не здивуюся наступному ’глибокодумному’ коментарю. Якщо для вас це єдина можливість злити негатив, то не стримуйте себе. Я заздалегідь прощаю вас. Аби вам стало хоч трошки легше.
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Негатив тут только у вас)
И напомню вам, что вы со мной уже попрощались раз 7 и вчера и сегодня.
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Негатив тут только у вас)
Попрощаюся у восьмий раз) Відчепися, бідо, прошу по хорошому)
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Наконец то))
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Наконец то))
Ура, більше не писатимете? Аж не віриться)))

Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Вы еще тут? Опять?
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Вы еще тут? Опять?
Дійсно, надія на припинення потоку вашої вербальної діареї була надто наївною... Сподіваюся, що ви таки дійсно робите це заради грошей, не хотілося б думати, що в реальності існують настільки притрушені люди.
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
С вас льется и льется. Ну не все люди такие, как вы и ваша семья.
И не все за деньги что то делают.
Хотя я ее удивляюсь, что вас так колотит
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
И не все за деньги что то делают.
Підкажіть, як вас заблокувати?))
Вкаблучках• 05 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Підкажіть, як вас заблокувати?))
Просто не отвечайте мне. Вы элементарных вещей не знаете?
Шопингмонстр• 05 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
О, дякую за пораду, не читатиму більше цієї х...ні) А ви продовжуйте моральне очищення, не стримуйтеся, вам має полегшати хоч трошки))